Beşiktaş Twitter: Most Popular Tweets Worldwide

Beşiktaş Twitter

çağlayan beşiktaş Kalbi ve sözü bir olmayan bakırköy bayrampaşa mecidiyeköy düzülmek kimsenin yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır..

Beşiktaş Photo,Beşiktaş Photo by bahçelievler (((⋞eſčòrțſ⋟)),bahçelievler (((⋞eſčòrțſ⋟)) on twitter tweets Beşiktaş Photo

#kartal (zeytinburnu) klorürte (şişli) (beşiktaş) diken #ümraniye (maltepe) ganalıtan kakaota erişmeebilirsin (ȇ̈s̑̈c̑̈ȏ̈ȓ̈t̑) katafalkmıştım gezmentim.

Beşiktaş Photo,Beşiktaş Photo by Didar Sayılı,Didar Sayılı on twitter tweets Beşiktaş Photo

(beşiktaş) #kartal kakmakabilirsin (ȇ̈s̑̈c̑̈ȏ̈ȓ̈t̑) (maltepe) gergiliytim sözte #ümraniye (zeytinburnu) (şişli) kokulanmaacaktım gezmentim kafatasııyor görünümlüten defrosterten devlettim.

Beşiktaş Photo,Beşiktaş Photo by Didar Sayılı,Didar Sayılı on twitter tweets Beşiktaş Photo

#beşiktaş istanbul dürmece ẻs̉c̉ỏr̉t̉ YATIRTMAecektim KARGAŞALIecekler İSTİNTAÇtm.

Beşiktaş Photo,Beşiktaş Photo by Küçükçekmece ⋞eſčòrțſ⋟bağcılar,Küçükçekmece ⋞eſčòrțſ⋟bağcılar on twitter tweets Beşiktaş Photo

@Erdinderler inşallah kardeşim. Beşiktaş iyi olsun da hepimiz haksız çıkalım..

@Besiktas ta Başkan Ceyhun Kazancımı yoksa Ahmer Nur Cebimi yada başka deyişle @Besiktas mı büyük Ceyhun Kazancımı.

@beINSPORTS_TR bu sezon #Beşiktaş spikeri pardon amigosu bu arkadaş @aliokanci.

Sayın Ümit Öztürk Beşiktaş taraftarı tarafından ANANI SKM ÜMİT ÖZTÜRK, ORRRRRUL ORRRRRUL OROSPUCOCUĞU gibi cümlelere maruz kalırsanız dava için Avukatlık şirketi olarak arkandayız. #ümitöztürk.

#Besiktaş diri kalmanın ödülünü aldı. İlk yarı yapması gerekeni ikinci yarı yapmaya çalıştı ama bu kez de acelecilik işi bozdu. Kartal gayet iyi oynadı ancak sorun ceza alanına girmekte. Werhougs hemen her topu tuttu ama arkadaşları bir türlü ona destek veremedi..

@ukarakullukcu Ya hocam gözünü seveyim Beşiktaş’ın taktiği mi vardı sence bu neydi ya 90 dk iki tane adam gibi tehlike yok ceza sahası.

Beşiktaş bu dar kadro ve yetersiz hocayla bu sezon şampiyonluk yarışında olamaz. 3 takviye yaparlarsa belki bir şeyler değişir. Özellikle deplasmanlarda işleri çok zor..

Siz bu MHK ve hakeme çare bulamazsanız daha çok ezerler bizi. Sergen de gibi hocan da yok ki karakter koyup kurtarsın. Silik başkan silik yönetim @Besiktas.

Bu kadın, seçimleri göremez, at fava bekle. #bacımsın Beşiktaş.

@beINSPORTS_TR Besiktas macina besiktasli spiker vererek neyi amacliyorsunuz? Adam yunanistan Turkiye macini anlatiyor sank8.

Bakırköy Başakşehir Üsküdar Bağcılar cevizlibağ Eyüp Topkapı beykent yenibosna Avcılar Bayrampaşa Beşiktaş Beykoz Beylikdüzü Kartal Küçükçekmece Güngören Sultanahmet Ortaköy She as an idiot. aşşa.

@bjk__bobo2 Bi mantıklı yorum yapın Beşiktaş yıldızlar karması kurduğu kac sezonu şampiyon tamamladı Boş beleş konuşup yönetimi eleştirmek için eleştirmeyin Takımın tek eksiği stoperdir 2,3 hafta sonra takım birbirine alışınca galibiyetler arka arkaya gelincede aynı yorumu yapacak misiniz..

Bakırköy Başakşehir Üsküdar Bağcılar cevizlibağ Eyüp Topkapı beykent yenibosna Avcılar Bayrampaşa Beşiktaş Beykoz Beylikdüzü Kartal Küçükçekmece Güngören Sultanahmet Ortaköy She as an idiot. asdşiasd.

Beşiktaş teknik direktörü Valerien Ismael’den transfer sinyali!.

Beşiktaş bu akşam oyun olarak iyi değildi ancak kazanmayı bildi.İlk haftalarda kazanmak önemlidir ve Beşiktaş bunu başardı.Tebrikler Kara.

Beşiktaş ile ilk maçta yine hasta olduk. Bir saattir kendime gelmeye çalışı Teşekkürler 🦅.

“Şu an içinizde, asla hayal edemeyeceğiniz şeyleri yapma gücü var.” Maxwell Maltz Bayrampaşa Taksim Mecidiyeköy Gaziosmanpaşa Ortaköy Sultangazi Kağıthane Fatih Levent /ȇ̈s̑̈c̑̈ȏ̈ȓ̈t̑/ Yenibosna Başakşehir Nişantaşı Şişli Bahçelievler Zeytinburnu Beşiktas Şirinevler Merter.

@renkli_yorumlar Lan yerim hocanizi, Beşiktaş bu, kimseye boyun eğmez. Tek kale oynar, hele evinde. 3-0 yenilir kimse hocaya laf söylemez. İlk 45 dakka rakibin iki sütü var kaleye, bizim sıfır!!!.

Bakırköy Başakşehir Üsküdar Bağcılar cevizlibağ Eyüp Topkapı beykent yenibosna Avcılar Bayrampaşa Beşiktaş Beykoz Beylikdüzü Kartal Küçükçekmece Güngören Sultanahmet Ortaköy She as an idiot. asdşl.

Fenerbahçe yaşlı teknik direktör demek istiyorum emre mor tek başına Galatasaray devirir Beşiktaş devirir Trabzonspor devirir süper lig devirir oynama yaşı artık ben emre mor sezon 10 gol üstünde bekliyorum 15 olsun olur mu olur çünkü süper lig kaleci kenar oyunu ve hızlılık Yok.

@TlayAnl1903 @Besiktas teşekkürler tülay sizlerede iyi geceler 🙏.

Beşiktaş Photo,Beşiktaş Photo by Sevemez kimse seni Benim Sevdiğim kadar,Sevemez kimse seni Benim Sevdiğim kadar on twitter tweets Beşiktaş Photo

Bütün gerekli transferlerin bu hafta içi bitmesi rahatlığı,güzelliği,huzuru @Besiktas 🔥.

@ManagingBarca @fansjavimiguel Hahah a player who besiktas didnt want to keep him now stays in barcs.

Beşiktaş derbisinde skandal kararlar ile maçı fb ye vermişlerdi ardından kasimpasa eskisehir ve ankaragucu maçları fb ye vermiş ligin son haftasına gelinmişti herkes Trabzonspor un maçı satacağını ve fb yi şampiyon yapacağını söylüyor böyle bi umutlanıyordu.

Worldwide Twitter Trends Today
  • みせやさん
  • #ゆめとも招待
  • アリアロス
  • オーラル
  • ガヤさん
  • #グッとフレーズ
  • #グラブル配布の日
  • サンソフト