Berkan Twitter: Most Popular Tweets Worldwide

Berkan Twitter

Bu arada pota stresinden kimse konuşamadı ama haftalardır yüzdeye göre değerlendirilen birincilik sisteminin 2 günlüğüne Berkan için puanlamaya göre değerlendirilmesi kelimenin tam anlamıyla hak yemektir, hem ogedayın hem potadaki diğer isimlerin hakkını yediniz.

Arkadaşlar Berkan için ruhunuzu ortaya koyup yarın her şeyinizi ibana ve akşamki smse basın. 2 gündür birlik olunca neler yapabildiğimizi gördük ben size güveniyorum, Berkan da bize güveniyor. #berkankarabulut #bkfc.

💬@AliNaciKucuk: Galatasaray gelecek sezon Berkan & Taylan & Cicaldau üçlüsü ile oynamayacak. Cenk Ergün yaklaşık üç haftadır bu konuya çalışıyor. Sezon açılışına Galatasaray bir ya da iki orta saha transferini yetiştirmek istiyor..

esma hala elendigimizi bilmiyor irmak berkan elendi saniyor uyandiklarinda ogrenecekler ben hala uyuyamiyorum cidden enseme agri girdi zaten reglim hala inanamiyorum hayirlisi boyleymis diyip uyuyamıyorum gözümü kapatamiyorum içim o kadar nefret dolu ki o kadar doldum ki.

HAHAHAHAAHAHAHAHAHH VALLAHİ BERKAN ÇOK BÜYÜK OY ALMIŞ GEBERCEMMMM AQQ.

Berkan Photo,Berkan Photo by burak⚡️,burak⚡️ on twitter tweets Berkan Photo

Berkancıların ses odasına katıldım ve ilk duydum şey: Bir kaç Batuhancılar Berkana oy atacak eğer Berkan potaya girerse . Arkadaşlar siz geçen senedeki olaylardan sonra nasıl ders almıyorsunuz? Gerçekten kelimeler kifayetsiz kalıyor!😡 #bkfc #batuhankaracakaya.

Eğer bugün potaya Hikmet yerine Berkan girseydi kesinlikle o elenmiş✍ #Survivor2022AllStar.

ben veda konuşması falan yapmıyorum. herhangi bir insanın emeklerinin çalındığı hiçbir yerde veda konuşması yapmam. izzetül ikramınızı sikiym sizin. performans gerekmiyor alın sikin yarışmayı hepinizin de amına koyayım. berkan karabulut düşmanlarına boydan gireyim..

Ogeday Berkan Atakan uzun zamandır potaya girmediler üçünün de yarın için sms yağdırabilecek fenomen influencer arkadaşları var bu potada en riskli olan kesinlikle Nisa..

evet canım berkan seni o vasat performansın, kaypak karakterin, nankörlüğün, ikiyüzlülüğün, şirretliğin, iğrençliğin yüzünden yazdı. başka soru?.

nbfc buyuk sms dendiginde tetiklendi😞 pitbull gibi her yere saldiriyorlar eee nasil olsa buyuk smste berkan onlara travmalarini yasatmisti😁 bekooo cok mutluyum.

Berkan Photo,Berkan Photo by izem⚡️,izem⚡️ on twitter tweets Berkan Photo

Atakan olur da bu hafta da potaya girmezse yazıklar olsun cidden. Dokunulmaz olan kişi olmasa mesela, Berkan Nisa Ogeday dönüp dolaşır kendilerini aday yaparlar Atakan’ı o potaya sokmazlar..

bugünü, 150 kişiyle berkan için bu kadar uğraşmamızı asla unutmayacağım umarım hak ettiğini alır berkan’ım 🥺💕.

berkan survivorın şu dönemde şov yapmış bir gram lafını etmediler panoramada soran olursa berkan elenmesin diye yeniden oyun çektiler aqqq.

herkes görüyor berkan orada biz burada bunun kuyruklarıyla uğraşıyoruz herkes kendine gelsin yarın smste berkan’ı bunlara yem etmeyeceğiz hakkı olan finali görecek bunlar da zırlayarak tweet atacaklar daha çok hırslanın bu daha başlangıç.

Ben bu günü asla unutmadım sırada Berkan var sen burada kalmayı hak ettiğini düşünüyor musun? Bu mudur survivor? görecen sen survivorı...

Siz hiç ünlülerde bu kadar güzel dostluklara şahit oldunuz mu , bu yarışmayı yaklaşık 11-12 senedir izliyorum rastlamadım. Halk hep neden gönüllüleri tutuyor deniyor, işte bu yüzden. Samimiyetle dostluklar hep Ogeday-Atakan-Berkan. #Survivor2022AllStar.

Zey
Zey

Berkan tam olarak neyin şovunu yapıyor ? Kimse nisanın ismini yazmazken bu zamana kadar yazılmaması soru işareti diye ilk ismini yazan o değil miydi ? Potaya çıkmasına sebep olan oyları belirleyen değil miydi ? Şimdi bu dediği hiç samimi gelmiyor açıkçası….

Berkan Photo,Berkan Photo by Zey,Zey on twitter tweets Berkan Photo

Berkan Karabulut, kendine kötü performanslı denildiği konseyden sonraki konseyde perf birincisi çıkiyor:.

Hadi ogeday yaver. Nisa ve Berkan siz de mi salaksınız lan ikiniz bir olup Atakan’ı yazsanıza hiç mi akıl fikir yok sizde ya ? #Survivor2022AllStar.

#survivorekstra artık Berkan kötülemek için Berkan antilerinin sorularını okumasanmi Furkan dede.

Bu kareye kalbimi bıraktı Ogeday giderken Berkan ve Nisanın barışmasına vesile oldu diyebiliriz umarım 2020deki dostluklarını tekrar izleriz el ele finale doğru giderler ♥ #Survivor2022AllStar.

Berkan Photo,Berkan Photo by 𝘠𝘢ş𝘢𝘳 𝘒𝘜𝘙𝘛 ⚡️,𝘠𝘢ş𝘢𝘳 𝘒𝘜𝘙𝘛 ⚡️ on twitter tweets Berkan Photo

Ben berkan elenir diye erkenden uyumustum sabah baktım şok oldum bu çocuk niye gitmedi ya.

Ogeday konseyde önümüzde odül oyunu var son oyunum olabilir, (çünkü potada) oynamak istiyorum dedi. Yani bugün izlediğimiz konsey yarınki oyundan sonra çekilmiş ve berkan son dokunulmazlıktaki performansıyla ogeday ın önüne geçerek dokunulmazlığı almış. #Survivor2022alltar.

Ya bugun 8/11 yaptik, Berkan dok oldu, Lale çok guzel, keyfimiz gicir. Bosverin malum fcyi, onlarin zaten Allah belasını yeterince vermis. Keyfimizi bozmaya değmez, Işıl Hanim cok parlak bir doneme giriyoruz dedi, inşallah guzel bir dönem bekliyor bizi, bunu dusunelim ♥️.

berkan elendi diyen dimandan da allah razi olsun bu gece de bize eglence malzemesi cikartti.

@berkayamaB Ogeday kaptan oldu sonra oyuna devam edemedi sakatlıktan Konseyde atakanı yazdı Nisa aday oldu neden nisayla Berkan’ı yazmadı diye linç yedi F dede extrada ogenin sakatlık soru işareti dedi Acun aradı ağzına sıçtı Acunun öz oğlu linci yedi Savaş devam ediyor.

Acilen silkelenmemiz gerekiyor >2020de bizi eleyen Berkan >2016 şampiyonu Atakan >2017 şampiyonu Ogeday yarın böyle bir ölüm potasına gireceğiz ve her ismin fandomu deli gibi hazırlık yapıyor hiç kimseyi küçümsemeyip bireysel smslerle Nisa’yı potadan kurtarmalıyız #nbfc.

Berkan Photo,Berkan Photo by zeynep,zeynep on twitter tweets Berkan Photo

bundan sonra antilik yapacağım isimler Egoday Berkan Nagihan Niza Hiko 🤝🤝🤝🤝🤝🤝.

Ay daha dün boşnaklar güzellemesi yapıyordunuz berkan görünmez de yine biz mi gözünüze battık acaba bi salın aq eğlenmek için geldiğimiz siteye giremez olduk.

Worldwide Twitter Trends Today
  • こいほー
  • #じぞ恋
  • たいじゅくん
  • どらほー
  • まけほー
  • #むににの日