Bruno Henrique Twitter: Most Popular Tweets Worldwide

Bruno Henrique Twitter
Flamengo
Flamengo

O atleta Bruno Henrique realizou exame clínico e de imagem nesta segunda-feira (20). O procedimento confirmou o diagnóstico de lesão multiligamentar no joelho direito. O tratamento será cirúrgico e o prazo de recuperação está estimado entre 10 e 12 meses. #CRF.

Grande atitude do Flamengo. Bruno Henrique é ídolo e merece todo carinho e apoio..

Cena forte do lance de Bruno Henrique. A impressão é que o atacante dobrou o joelho e dificilmente voltará para a partida. Preocupa a situação do camisa 27..

Especulação envolvendo saída de Bruno Henrique gera incômodo no estafe do jogador, que deseja renovar com o Flamengo. Fla quer manter o atacante mesmo com a chegada de Cebolinha e garante que não recebeu ofertas. Agente vai se reunir com a diretoria..

🚨 De acordo com jornal turco, Fernebahçe mandou um representante ao Rio para fechar a contratação de Bruno Henrique. Você é a favor da venda do atacante?.

Bruno Henrique Photo,Bruno Henrique Photo by Coluna do Fla | Flamengo,Coluna do Fla | Flamengo on twitter tweets Bruno Henrique Photo

Sakatlık nedeniyle yüksek ihtimal ile Bruno Henrique transferi iptal olacak… Nazar boncuğu olsun, hemen yeni adaylarla görüşelim….

Bruno Henrique transferinde bir değişiklik olmayacağı söyleniyor. JJ iki kanat istiyor, Bruma’dan sonra kaldı 1!.

Se o Everton ver a partida hj pede aumento por saber que Bruno Henrique tá lesionado e essa partida do Vitin.

Histórico! Bruno Henrique completa 400 jogos na carreira em jogo do Flamengo contra o Cuiabá.

Bruno Henrique sakatlanmış duyumu düşmedi mi hala bu adamın ?.

Ahmet Ercanlar: 💬 Marcelo transferi hareketli. Marsilya ile yarış var. 💬 Abdülkerim Bardakçı, Fenerbahçe ile anlaştı. Kulübü ile görüşülüyor. 💬 Bruno Henrique yakın..

Fenerbahçe’nin transfer gündemindeki Bruno Henrique, dün gece forma giydiği karşılaşmada sakatlanarak oyundan alındı. Durumunun ciddi olabileceği söyleniyor..

Bruno Henrique Photo,Bruno Henrique Photo by AAG Sports,AAG Sports on twitter tweets Bruno Henrique Photo

fenerbahçenin ana karakterde bir hücumcu alması şart, yoksa işimiz çok imkansız. gündemdeki en tecrübeli bruno henrique bile bu tanıma uymuyor. bu tanıma uyan örnek ister seferovic diyin ister werghoust diyin ister talisca fark etmiyor, size kalmış..

Bruno Henrique, dün Flemengo’nun Cuiaba’yla oynadığı maçta sağ ayağından sakatlık geçirdi. Oyuncu maça devam edemedi. Henüz sağlık durumuyla ilgili net bilgi yok ama görüntüler de dizinin çok kötü esnediği gözüküyor..

✅ Gerçekleşen Transferler; 1- Lincoln Henrique 2- Bruma 🔄 Gerçekleşmek üzere olanlar; 1- Marcelo 2- Bruno Henrique.

Bruma ayrı Bruno Henrique ayrı. Bruma sağ kanada, Bruno ise sol kanada transfer olacak. 🗣 @ahmetercanIar.

Zinho diz que Fenerbahçe não tem dinheiro para contratar Bruno Henrique, do Flamengo.

Bruno Henrique Photo,Bruno Henrique Photo by Fla Resenha | Flamengo,Fla Resenha | Flamengo on twitter tweets Bruno Henrique Photo

Bruno Henrique’nin sakatlığı ciddi gözüküyor maalesef. Transfer olacak oyuncuyu oynatarak büyük hata yaptı Flamengo. Oyuncu sakatlık ve transfer iptali sonrası müthiş bir düşüş yaşayacak bence..

Bruno Henrique Photo,Bruno Henrique Photo by Oğuz de Souza,Oğuz de Souza on twitter tweets Bruno Henrique Photo

Jorge Jesus Santos’ta 24 maçta 2 g 3 a yapan Bruno Henrique’yi aldırıp bir sonraki sezon tam 34 g 10 a yaptırmış. Babaya güvenelim gerekeni yapacak.

Transfer gündemimizde olan Bruno Henrique dün gece sakatlanarak oyuna devam İnşallah ciddi durumu yoktur. Şans yine bir tık tepti bizi 🤦‍♂️.

Bruno Henrique Photo,Bruno Henrique Photo by FBEvolution,FBEvolution on twitter tweets Bruno Henrique Photo

Günaydın herkese 💛🫶💙 Rabbim kimseye Fenerbahçe şanssızlığından vermesin. Bruno Henrique’ye çok geçmiş olsun. @Brunohenrique 🥺.

Can
Can

Bruno Henrique transferi kısmet değilmiş karalar bağlamaya gerek yerine yine iyi bir futbolcu düşü 💛💙.

🚑 Fenerbahçe ile prensipte anlaşan Bruno Henrique dün akşamki maçta sağ dizinden sakatlandı. ❌ Oyuncunu durumu bugünkü çekilecek MR sonrası belli olacak..

Bruno Henrique Photo,Bruno Henrique Photo by FenerAjansWeb,FenerAjansWeb on twitter tweets Bruno Henrique Photo

Agente de Bruno Henrique terá reunião com o Flamengo para traçar o futuro do jogador.

Não peguei as notícias do dia? Estamos nos desfazendo do Pedro e Bruno Henrique? Que papo é esse? E como estaríamos nos desfazendo deles enquanto a velha guarda renova todo ano?.

Düne kadar Bruno Henrique diye birini tanımayanlar lütfen etkileşim kasmasın aq..

🚨💥Flamengo sol Kanat oyuncusu Éverton (Cebolinho) ilê anlaştı. Bruno Henrique eski hocası Jorge Jesus ile tekrar oynamak ✍️ @canselkemiksiz.

CAN
CAN

Ya olum nasıl bir taraftar grubuyuz anlamadım ki adama hep birlikte nazar değdirdik Bruno Henrique sakatlanarak oyundan çıktı offf offf.

Bruno Henrique Photo,Bruno Henrique Photo by CAN,CAN on twitter tweets Bruno Henrique Photo

Bruno Henrique de sakatlandığına göre benim hayalleri süsleyen kanat forvet.

Fenerbahçe’nin ilgilendiği Flamengo’nun yıldız oyuncusu Bruno Henrique bu gece Cuiabá karşısında oynanan maçta dizinden sakatlandı ve sahayı ağlayarak terk etti. Hastaneden gelecek bilgiler bekleniyor. #Fenerbahçe #BrunoHenrique — @canselkemiksiz.

Bruno Henrique Photo,Bruno Henrique Photo by Sarı Futbol,Sarı Futbol on twitter tweets Bruno Henrique Photo
Worldwide Twitter Trends Today
  • Altuve
  • Aprilia
  • #Aqours東京ドーム_Day2
  • ariana
  • Armagh
  • Aspas