Worldwide flag

🕓

#carsamba In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

Günü güzelleştiren; sevinçler Mutluluklar, özlemler ve düşlerdir Yeni bir güne Tüm güzellikleri katarak başlamanız dileğ Hayırlı sabahlar ❤ #çarşamba.

#carsamba Twitter

#carsamba Photo

#carsamba Top Tweets On Twitter

2/ Bu çerçevede 18 Eylül 2019 Çarşamba günü saat 10:00-13:00 arasında Azerbaycan Orman Müdürlüğü ev sahipliğinde bir çalıştay yapılmıştır. Bu çalıştayda kapsamlı bir değerlendirme yapılmıştır..

#carsamba Photo

Kanalımızın Yeni Projesi “Havadan Tarih” İlk Bölümü ile Karşınızda. Hep birlikte Çarşamba sırtlarına uçacak ve Yavuz Selim Külliyesi’ni yukarıdan konuşacağız. Videonun Tamamı Bu Linkte 👉.

Güz günü, Huzurlu, mutlu bir gün dilerim. #günaydın #carsamba.

#carsamba Photo

Depresyona İlaç Gibi Geliyor! Her Gün Yapanlar Daha Sağlıklı #depresyon #carsamba.

Günü güzelleştiren; sevinçler Mutluluklar, özlemler ve düşlerdir Yeni bir güne Tüm güzellikleri katarak başlamanız dileğ Hayırlı sabahlar ❤ #çarşamba.

#carsamba Photo

Günaydın🍀 Dünyanın en pahalı CB’nı, Diyanetini İmamlarını Hasta garantili hastane, Yolcu garantili Havaalanı ve Köprüleri TRT’yi AA’yı 6 milyon Suriyeliyi Bir o kadar da Yandaşı Yalamayı Şeriatçıyı Tarikatçıyı Besleyip de Hiç şikayet etmeyen Necip Türk Halkı #çarşamba.

Sandalı kovalayan Fırtına mı, Fırtınadan kaçan Sandal mı, Sandala kucak açan Liman mı..... Gönül Limanında Dostlarına her zaman yer olanlara Kucak dolusu 🤗♥️ GÜNAYDINNLARR♥️🤗 #carsamba.

#carsamba Photo

#Günaydın Gülümsemenin hakkını veren tüm güzel insanlara.😊💜🙋‍♀️ #Çarşamba.

Günü güzelleştiren; sevinçler Mutluluklar, özlemler ve düşlerdir Yeni bir güne Tüm güzellikleri katarak başlamanız dileğ #Günaydın dostlar ❤ #carsamba.

#carsamba Photo

...Ah Kudü İçimizde sızısı Sesin Tüm cihanı inletiyor ama herkes ...Affet bizi Kudü #carşamba.

#carsamba Photo

Hiç bir iyilik cezasız Ama siz yine de iyi olmaktan vazgeç GÜNAYDIN 😎🌼 Güzel Ülkemin Yüreği Güzel İnsanları ve Münferit Fenerbahçeliler 💛💙 Mutlu Günler olsun hepinize ☕🍀🤗 #Çarşamba #Susamam.

#carsamba Photo

Umudun perçemidir Gülümsemek. #günaydın #Çarşamba.

#carsamba Photo

✨Selamunaleykum Günaydın Cümleten Hayırlı Sabahlar Hayırlı İşler Olsun Bereketli,Huzurlu,Keyifli İnşallah Güzel Dostlar #çarşamba✨☕🙋.

#carsamba Photo

Seher esen rüzgar içimi titret, gözümünyaşına, içimin ateşine bir serinlik ver .Ya Rabbim hak yolunun yolcusu olmaya çalışan şu garip gönülüme Sahip çık Sahip çıkar. Umudumu kaybetmek istemiyorum yardım LATİF Ya FETTAH 😪😪😪 #carsamba.

Kafasındaki düzene rağmen ziyadesiyle dağınık bi hayatı olan ama asla pisliğe tahammülü olmayan insanlara selam olsun🖐🏻 #iyigeceler #çarşamba.

#carsamba Photo

Mesafe dokunmaya engeldir, SEVMEYE değ! Herkese güzel bir #çarşamba diliyorum. #YeniProfilResmi.

#carsamba Photo

“Gözler kamaştığı, Ay karanlığa gömüldüğü, Güneş ve ay bir araya getirildiği , O gün insan “Kaçış nereye?” ” Kıyâmet / 7-10 🌹 #Çarşamba.

Şark´ın ki mefahir dolu, mâzî-i kemâli, Yâ Rab, ne onulmaz yaradır şimdiki hâli! Şîrâzesi kopmuş gibi, manzûme-î îman, Yaprakları yırtık sürünür yerde, perîşan. Vahdet mi şiârıydı Görün şimdi gelin de: Her parçası bir mel´abe eyyâmın elinde! Mehmet Akif Ersoy #carsamba.

18 Eylül 2019 Çarşamba - Satürn retro hareketini bugün tamamlıyor. Bir müddettir tıkanıp kalmış ya da ağır ilerleyen işlerimiz, genel olarak da ekonomi, siyaset ve ticaretteki tıkanıklıklar bugünden itibaren yavaş yavaş çözülecek..

OROSPULUK, SAPIKLIK #iyigeceler #carsamba.

#carsamba Photo

Kız sandığın biriyle öpüşmüşüm de travesti çıkmış gibi bi #GeceyeNotum #carsamba.

Rıskımı veren hüdadır kula minnet eylemem;) #carsamba.

#carsamba Photo

gece gündüz demeden annemle kışa hazırlık temizliğimiz süratle devam ediyordu 😅 #carsamba.

Yarın Çarşamba ! bir seferden bişi çıkmaz diyen sapık türbanlı kadınlar ve badem bıyıklı oğlancı müslümallardan çocuklarınızı koruyun. Bunlar her yerde çocuklarınızı bekliyor olacaklar. Bu sapıklar tanrının önünde çocuk si*iyorlar..

#Çarşamba AVRUPALININ İSTEĞİNİ İYELİLERLE TÜRK ÇOCUKLARINI BİRARADA OKUTMAYIN.

Worldwide Twitter Trends Now