Cengiz Twitter: Most Popular Tweets Worldwide

Cengiz Twitter

Bu topraklar cesaretinize bir ömür minnettar🇹🇷 19 Eylül #GazilerGünü vesilesiyle Kaymakamımız Cengiz Ünsal ile birlikte; aziz topraklarımızın kahramanları gazilerimiz ve aileleriyle bir araya geldik..

Ömrünü Kırım Türklerinin bağımsızlık mücadelesine adamış usta yazar Cengiz Dağcı’yı vefatının 11. yıl dönümünde saygı ve rahmetle anıyorum..

Cengiz Photo,Cengiz Photo by İsmet Büyükataman,İsmet Büyükataman on twitter tweets Cengiz Photo

Kayışdağı Mahallesinde siyasette yol arkadaşımız Cengiz Demirel’i, İlçe bşımcım @h_ibrahimyazici yöüyemiz @Abdurahmanakr ile iş yerlerinde ziyaret ettik. Cengiz kardeşimize misafirperverliği için çok teşekkür eder, bol bereketli kazançlar temenni ederim..

Cengiz Photo,Cengiz Photo by İsmail Erdem,İsmail Erdem on twitter tweets Cengiz Photo

cay belki, yagar, #çerkezköy şeyler Şansımız Sen varsa #kapaklı da iceriz, yagmur olur bence, Aydın belki gel Güzel Sonra Cengiz.

yagmur olur belki, da Sen #kapaklı Cengiz şeyler cay yagar, gel Güzel #çerkezköy belki bence, iceriz, Aydın Sonra Şansımız varsa.

anlatmaya İnsan her şeyi anlatamazzaten şeyi de #alsancak kelimeler her yetmez,Cengiz #cigli.

iceriz, olur #bornova da Güzel varsa Şansımız Sonra gel Aydın yagmur yagar, #karşıyaka cay Sen belki bence, şeyler Cengiz belki,.

Cengiz Photo,Cengiz Photo by Wwww,Wwww on twitter tweets Cengiz Photo

belki, cay Sen gel varsa yagmur şeyler Güzel Sonra Şansımız yagar, Aydın da iceriz, Cengiz #buca bence, belki olur.

Cengiz Photo,Cengiz Photo by مصطفى بوقرعة,مصطفى بوقرعة on twitter tweets Cengiz Photo

#karşıyaka her anlatamazzaten anlatmaya kelimeler İnsan her #bornova yetmez,Cengiz şeyi şeyi de.

Aydın Cengiz gel belki, şeyler iceriz, da olur Sen bence, yagar, #bornova Sonra #karşıyaka belki varsa Şansımız cay Güzel yagmur.

Cengiz Photo,Cengiz Photo by Mahmuod Hassn,Mahmuod Hassn on twitter tweets Cengiz Photo

Sonra yagmur Sen da belki iceriz, Şansımız gel Güzel yagar, #karşıyaka bence, belki, olur cay varsa şeyler #bornova Cengiz Aydın.

Cengiz Photo,Cengiz Photo by Ashraf,Ashraf on twitter tweets Cengiz Photo

Cengiz Ünder: Tabii buraya bazı oyuncularımız oynamadan geliyor, hiç oynamayan oyuncularımız var, yarı zamanlı oynayan oyuncular var..

Cengiz Ünder soytarısı, artisti bu Milli takımdan defolup gidene kadar bu Milli takımı hiçbir şekilde ne sahiplenirim ne de izler takipe ederim. DEFOL şebek. @cengizunder.

Cengiz Ünder: Milli takıma gelen oyuncuların daha fazla sorumluluk alması gerekiyor, çünkü buraya gelip bu formayı giymek çocukluk hayalidir..

Enes çok kötü ya gerçekten ama kerem ve cengiz bisiler yapmaya çalıştılar o kısma katilmiyorum!.

Soner Yalçın Laundry Kuru temizleme, ıslak yıkama, kolalama, yağlama Adamdaki Kılıçdaroğlu nefreti Mehmet Cengiz savunuculuğuna uzandı. Ya da ücreti baştan ödenen vazifeyi ifa ediyor. Asla kül yutmadığını söyleyen ulusalcıların prensi bu adam!!.

Cengiz Photo,Cengiz Photo by Atakan Sönmez,Atakan Sönmez on twitter tweets Cengiz Photo

@MilliTakimlar cengiz yeter kardeşim tüm atakları mahvettin kimseye pas atmıyosun bi de kırmızı mı alıcaksın beleşten gol attın diye ne bu havalar sahanın en kötüsü sensin.

Cengiz cok sinirli oynuyor Merih olsaydı bide bu macda kale direklerini kırarlardı.

@atakankurt2 Enes tam bir kazma Kerem çok kötü bir pasör Cengiz ayakta duramıyordu Irfancan ismail falan varken ortada ferdiyi oynatan bu salak alman resmen alman olmanın ekmegini yiyor..

@TorreiraMagics Mustafa Cengiz gibi değil eskisini paketlemeden yerini dolduran bir tarzı.

@19muhwin25 Rekabet olmayacak zaten Cengiz bu takımın Patronu olmuş. Böyle ortamlarda rekabet olmaz feodal yapı olur. Dokunulamazlar, eleştirilemezler ve sorgulanamazların olduğu bir yapı milli takım. Sportif değil burada seçimler. O yüzden aslında boşa yazıyoruz. Bişey değişmicek..

Wanda Nara - Eyşan Maxi Lopez - Ezel Mauro icardi - Cengiz Ramiz Karaeski, yani dayı kim olmalı ? A) Dursun Özbek B) Okan Buruk C) Erdem Timur.

Cengiz Photo,Cengiz Photo by berhan,berhan on twitter tweets Cengiz Photo

Cengiz Ünder kardeşim sen başka bir top al kendi kendine oyna kıyıda köşede ! Alıyor topu 4 kişi üzerine gidiyor🤷🏼‍♂️🤦🏼‍♂️💆🏼‍♂️ 1 değil 2 değil 3 değıt lakayıt hareketler falan.

Abartısız söylüyorum. Altay Zeki kaan Merih Ferdi İsmail yüksek salih yunus akgun irfan cengiz Cenk tosun ( Muhammet Demir) Bi kadro ile çıksa yemin ederim 5 atardı ama beyin sıfır #tffistifa.

Cengiz 3 tane yüzde yüz gollük orta açtı kaçırdııyı attı.Kendi kalelerine attıkları golde yine cengiz açtı ortayı. Bazen çok top ezdi eyvallahda maçın suçlusu olarak cengizi ilan edenler harbi futbol cahilidir ya..

Milli takimda tek begendigim ve en iyi oyuncumuz Cengiz. o da olmasa kaleye gidemeyiz..

Bu Cengiz halis mi Ulan kalçadan öyle toplar çıkartıyor ki, acayip orijinal kesiyor topları..

Rakip Andorra, Lüksemburg, San Marino falan olunca Cengiz Ünder.

Cengiz Photo,Cengiz Photo by Eray Erkap,Eray Erkap on twitter tweets Cengiz Photo

Kerem Aktürkoğlu bugün eski formundan bir maç izletiyor . Şu milli takımda Cengiz ile beraber göze hoş gelen futbol oynayan iki isimden biri ..

Cengiz ünder defansta 9 kişi var ceza sahası içindeki tek adama kafa ortası yapıyor. Helal olsun.

Worldwide Twitter Trends Today
  • ファプタ
  • マアアさん
  • メジャーデビュー
  • Barney
  • Batallini
  • Benevenuto
  • Black Swan
  • Blonde