Worldwide flag

🕓

#CHPninKirliTarihi In News: The Most Popular Tweets

•Kemal Kılıçdaroğlu’nun oğlu milyon dolarları sıfırladı. •Bülent Tezcan ve Mahmut Tanal’ın çocukları büyük yolsuzluk operasyonunda cezaevine girdi. •Özgür Özel Reza Zarrab ile yaptğı bir telefon görüşmesinde “kimse sana dokunamaz, senin önüne yararım” dedi #CHPninKirliTarihi

#CHPninKirliTarihi Photo

#CHPninKirliTarihi Top Tweets On Twitter

Son dönemleri azıcık pasaklı, biraz yağlı, hafiften bulanık olsa da pırıl pırıl bir kuruluşu ve geçmişi yok saymak hadsizliktir. #CHPninKirliTarihi diye tag açınca kirlenmez bir tarih. Partinin adını ak koyup amblemini ampul yapınca temizlenip aydınlanmadığı gibi..

Birkaç gün öncesinde CHP eski CHP değil diyenler şimdi de #CHPninKirliTarihi diyorlar😂😂😂.

Trending In Worldwide: #AbdulKalam #خواطر_تهبل #ماذا_ادخرت_لاخرتك Companys #pazartesi 알바생 #ChambalWithCongress #MayWardDreamTourCebu

İstiyorsan hakka varmayı Meslek edin gölün almayı. Bırak saraylarda mermer olmayı Toprak ol bağrında güller yetişsin Hz. Mevlana #CHPninKirliTarihi.

Kürtler öldürüp cezaevine atılınca Partileri kapatılıp vekil ve belediye başkanları içeri atılınca sessiz kaldınız Şimdi sıra size geldi Ogün ona o cesareti vermeseydiniz bugün size sıra gelmezdi #CHPninKirliTarihi.

ALLAH kimseyi çocuğuna 35 Liralık okul çantası alamıyorken 35 bin liralık çanta kullanan,ayın sonunu getiremiyorken 400 milyon dolarlık uçağa binen adamların arkasından koşturacak kadar gerizekalı yapmasın #CHPninKirliTarihi.

•Kemal Kılıçdaroğlu’nun oğlu milyon dolarları sıfırladı. •Bülent Tezcan ve Mahmut Tanal’ın çocukları büyük yolsuzluk operasyonunda cezaevine girdi. •Özgür Özel Reza Zarrab ile yaptğı bir telefon görüşmesinde “kimse sana dokunamaz, senin önüne yararım” dedi #CHPninKirliTarihi.

Hay CHP CHP yeter artık. Şu an CHP’ye oy verenlerin CHP yi sevdiğini mi düşünüyorsunuz. Şu an CHP içi boş bir partidir. Şu an CHP’yi diline dolayanların derdi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’tür. #CHPninKirliTarihi.

11 yıl Fetöye 7yıl Pkk ya 5yıl barzaniye domalmışsın 3 yıl Zarraf’ın önüne yatmışsın. Besleyip büyüttüğün Hocaefendin Darbe yapmış 251 kişi ölmüş. Önüne gelen KANDIRMIŞ Yahudi madalyası almışsın Peşmergeye koridor açmışsın Cucuklara tecavüz edenleri aklamışsın #CHPninKirliTarihi.

Birileri yine işsizlikten ne yapacağını şaşırmış olmalı 👀 #CHPninKirliTarihi.

#CHPninKirliTarihi Türkiye de siyasi partileri kuran kriptolar Sabetayların üç kolu idiler .. Bunlar kendi aralarında iktidar davasında kanlı bıçaklı günde aynı durum devam Rabbin Oğlu Fetö Pakraduni Chp Tat Yahudi Kırımçak Akp :).

#CHPninKirliTarihi kimse kendini ayıklanmasın her partinin kirli tarihi var bu zamanın partilerinde bile var dün bu parti bugün şu parti.

#CHPninKirliTarihi CHP YE TAŞ ATANLAR ÖNCE SİZ GİDİN AKP NASIL KURULMUŞ ÖĞRENİN SONRA CHP Yİ TARTIŞIRSINIZ.

#CHPninKirliTarihi demişken 1946 da dönemin CHP’li Başbakan’ın Necip Fazıl’a “ne kadar para istersen verelim yeter ki yazma”dediğini de unutmayalım.

sahtekarlari 90 yiillik Cumhuriyet tarihinde ATATURK haricin chp kac sene kac donemde iktidar olmus erkek gibi arastirin #CHPninKirliTarihi.

Rahip için gündem saptırma yumurtası bu mu yoksa büğüyü heybede mi? #CHPninKirliTarihi.

#CHPninKirliTarihi Atatürk ün kurdugu bir partinin gecmisine kirli demek yine yobazlarin isi.

Ülkeyi parsel parsel satan başkaları, ülkeyi borç bataklarına sokan başkaları, ekonomiyi yöneten ve batıran başkaları, her şeyi yapan başkaları ama senelerdir iktidar olamayan partinin tarihi kirli. #CHPninKirliTarihi olabilir ama siz tarihe kara leke olarak geçtiniz!.

Selcuklu devleti yıkıldı, yerine osmanlı devleti kurulmuştur. Osmanlı devleti birinci dünya savaşından sonra yıkılmıştır. Ordusu dağıtılmıştır. Yıkılan devlet yerine, Atatürk Türkiye cumhuriyetini kurmuştur. Herkes haddini bilicek bunu böyle kabul edicektir #CHPninKirliTarihi.

Ciasal İslamcıların uşağı, siyasal İslamcı tayfanın beslemesi ,aktroller işbaşında. #CHPninKirliTarihi.

#CHPninKirliTarihi Yahudi hahamı Şemsi Efendi(gerçek adı ile Şimon Zvi) Sabetaycılar Kapâni koluna mensuptular. Bu durum Karakaşi kolu Sabetaycıları için rahatsız ediciydi. İki grup arasında iktidar mücadelesi hat safhadaydı. Chp ve Akp.

#CHPninKirliTarihi diye tag açmış yine Yunan tohumları. Ne acıtmış Kurtuluş Savaşı bunları. Allah birdaha yaşatmasın size. Bu sefer denize de yetişemezsiniz..

nedense ekonomik krizlerde halkın bilgilenmesini istenilmeyen zamanlarda hep İnönü ve CHP gündeme tasinir😊 nasılsa kitle müsait #CHPninKirliTarihi.

Demokratik bir ülkenin olmazsa olmazı muhalefettir. Ama bu CHP ama İYİ Parti ama diğ Aslında muhalefet bir nevi öz eleştiri demektir ve öz eleştiri yapmayan insanların düştüğü hatalara devletinde düşmesi muhtemeldir. Böyle şeylere gerek yok. #CHPninKirliTarihi #perşembe.

Fötöcülerle kirli tarihlerini saklamak isteyen çomarlar #CHPninKirliTarihi diye bişey açmışlar..

#CHPninKirliTarihi İngilizlerin işgal partisi, İslam sancağını bin yıl taşıyan bu ülkede Hristiyan olalım diye teklif verecek kadar kirli bir tarihe sahiptir..

Worldwide Twitter Trends Now