Worldwide flag

🕓

#cumartesi In News: The Most Popular Tweets

Evet çok çok kişinin katılması amacı ile 9 Şubat Cumartesi tarihini uygun bulduk. Türkiye’nin bugüne kadar en geniş katılımlı ilik bağışı kampanyası olacak. Türk Kızılay’ı ile de görüştük. Her tarafa bağış çadırları kuracaklar. Haydi Türkiye 9 şubatta kan bağışına!

#cumartesi Twitter

#cumartesi Photo

#cumartesi Top Tweets On Twitter

Lütfen iyi okuyalım! Lütfen! Öykü Arin ve onun durumunda olan çocuklarımız için !!! AHBAP’lar Türkiye’nin birçok yerinde kan-ilik bağışı kampanyası başlatıyor. Bu Haydi canlarım!! Rekor bağış yapalım Türkiye sevginizle sallansın!.

Pazar yerine bugunu 2. cumartesi olarak kabul edersek daha verimli gecicek gibi.

Ts Club Mobil aracı 12-13 Ocak Cumartesi ve Pazar günleri GÜRSU TRABZONLULAR DERNEĞİ HAMSİ FESTİVALİNDE Belediye Meydanında taraftarlarımıza hizmet vermeye devam 🔴🔵.

Ts Club Mobil aracı 12-13 Ocak Cumartesi ve Pazar günleri GÜRSU TRABZONLULAR DERNEĞİ HAMSİ FESTİVALİNDE Belediye Meydanında taraftarlarımıza hizmet vermeye devam 🔴🔵 Photo

Günlerden bugün Cumartesi. Ve hep sensizliğin ertesi ! Ey beni yarım bırakanım, bilir misin? Yarın burada da Pazar !.

Günaydın arkadaşlar. Cumartesi çalışınca haftasonundan bir şey anlaşılmıyor. Yine de tadını çıkarmak lâzım eldekinin..

yine bazı kimseler tarafından cumartesi gecesi mekanda başlayıp “eve gitmeden önce tekelden bir de tuborg red alıp gömeyim cincik gibi olur uyurum” düşüncesiyle daha eve varmadan kusarak sonlanmış.

Cumartesi gecesi yarımda uyuyup pazar sabahının 5 buçuğunda kalkacak yaşa ve yorgunluğa ulaştığım içim Rabbime şükürler.

Yeterince uzun bir süre aldatılmışsak, aldatmacayı ortaya koyan bütün kanıtları reddederiz Carl Sagan Reddediliş nedenimiz bu demek ki:)) #Cumartesi #NeOlacakBuÜlkeninHali.

Günaydın çalışmadığı halde erken kalkan, bunun için iki gün sonra pişman olacaklar🤚🏻🤦‍♀️#cumartesi.

Bazı günler çok ö Günaydın 🌻 #Cumartesi #goodmorning @philipemorris.

Bir vefadır selâm verip Hal ve hatır sormak ... Bir gūzelliktir Gül alıp gül Bir tebessümdür Geçmişi anıp hatı Bir özlemdir Güzellikleri paylaş Hatırlayıp selam vermek Hal hatır soran dostlarınızın Bol olması dileğiyle, #Günaydın🌺🌷❣️😊 #Cumartesi.

Ne güzel Duâ; Allah karşımıza incitmekten Hayâ edecek kullar çıkarsı 🌙 #günaydın #cumartesi.

Aha gün aydı gün doğdu kalkın hadi hadii kalkın cumartesi oldu Günaydınlar canlarrrr 😀😀😀😀.

Cumartesi günü yarım gün işe gitmek fikrini bulan kişiyi bulursam 😈😈😈 Neyse günaydınnnn😉 #Cumartesi.

Günaydın Mustafa Kemal Atatürk’ün askerleri 07:10 #Cumartesi.

Günaydın Mustafa Kemal Atatürk’ün askerleri 07:10 #Cumartesi Photo

Euzubillehimineşşeytaniracim bismillahirrahmanirrahim esselamualeykum ve rahmetullahi ve berekatuhu sabah ul hayr #cumartesi.

Euzubillehimineşşeytaniracim bismillahirrahmanirrahim esselamualeykum ve rahmetullahi ve berekatuhu sabah ul hayr #cumartesi Photo

Çay içip, twit atıp mutlu olan insanlarız , çileden çıkarmayın adamı. Neyse, yatmadan bi Günaydın diyelim herkese 🙋‍♂️💙 Hoşgeldin #Cumartesi 🙏.

Çay içip, twit atıp mutlu olan insanlarız , çileden çıkarmayın adamı. Neyse, yatmadan bi
Günaydın diyelim herkese 🙋‍♂️💙
Hoşgeldin #Cumartesi 🙏 Photo

🌹Es-selamû Aleykûm Rahmetullahi ve Berekâtûhu🌹 #Cumartesi (صَبَاحُ الْخَيْرِ ) #HayırlıSabahlar 📸 @TkTalha32123942.

🌹Es-selamû Aleykûm Rahmetullahi ve Berekâtûhu🌹 #Cumartesi (صَبَاحُ الْخَيْرِ ) #HayırlıSabahlar 📸 @TkTalha32123942 Photo

Hayatında hem birisinin olmasını isteyen hemde kimsenin olmasını istemeyen bir ruh hastası olmak çok zor gerçekten 🤦‍♀️ #gunaydin #Cumartesi.

Günaydın Hayırlı Sabahlar Kiminin horul horul uyuyacağı kimininde harıl harıl çalışacağı güne Cumartesi denir.

tavana bakarak ben niye uyudum bugün aq diye sayıklıyorum insan insanı cumartesi günü erkenden uyandırmaz ya.

Ulan bugün cumartesi nasıl uyursunuz ? Nerdesiniz? Lan yoksa benden habersiz bi yerlerde eğleniyo musunuz? #KutsalCumartesi #EnSevdiğimSöz.

Bugun bi hayvani doyur,onu sev Bi cicegi sula, ona siir oku En sevdigin muzigi aç, kendine nefis bi kahvalti hazırla. Biraz kitap oku,polar battaniyenin altinda mayıs. Cumartesi yalnizligini keyifli hale getirebilirsin. Ben yine yogun olucam,beni geçin..

#KutsalCumartesi Allah rızası için bu Cumartesi evde oturun da ben rahatça gezebileyim 😂😂😂.

Evet çok çok kişinin katılması amacı ile 9 Şubat Cumartesi tarihini uygun bulduk. Türkiye’nin bugüne kadar en geniş katılımlı ilik bağışı kampanyası olacak. Türk Kızılay’ı ile de görüştük. Her tarafa bağış çadırları kuracaklar. Haydi Türkiye 9 şubatta kan bağışına!.

Worldwide Twitter Trends Now