Worldwide flag

🕓

#DünyaKızÇocuklarıGünü In News: The Most Popular Tweets

En büyük önder ve en şanslı ç #DünyaKızÇocuklarıGünü nde sevgi ve özlemle anı🙏🏼

#DünyaKızÇocuklarıGünü Photo

#DünyaKızÇocuklarıGünü Top Tweets On Twitter

Instagram Takipçi Hilesi =>>>> #DünyaKızÇocuklarıGünü #SürenDolduNamoğlu Arda Turan.

Daha güçlü kız çocukları daha güçlü gelecek! #DünyaKızÇocuklarıGünü kutlu olsun..

Trending In Worldwide: 仁徳天皇陵 Hannah Montana #FelizLunes #RoyalBaby 운전기사 セレチケ #HelloTutorial_ZionTxSeulgi 사망원인

Geleceğe umutla bakmamızı sağlayan bugünün çocukları, yarınların güçlü kadınları olacak kızlarımızın Dünya Kız Çocukları Günü’nü kutlarız. #DünyaKızÇocuklarıGünü.

Geleceğe umutla bakmamızı sağlayan bugünün çocukları, yarınların güçlü kadınları olacak kızlarımızın Dünya Kız Çocukları Günü’nü kutlarız. #DünyaKızÇocuklarıGünü Photo

Çocuklar her türlü ihmal ve istismardan korunmalı, Onlar her koşulda yetişkinlerden daha özel ele alınmalıdı ATATÜRK #DünyaKızÇocuklarıGünü.

En büyük önder ve en şanslı ç #DünyaKızÇocuklarıGünü nde sevgi ve özlemle anı🙏🏼.

Kız çocukları yaşamın bahar penceresidir. Babalarının en büyük ödülüdür. #DünyaKızÇocuklarıGünü.

Kız çocukları yaşamın bahar penceresidir. Babalarının en büyük ödülüdür.
#DünyaKızÇocuklarıGünü Photo

Hepimizin günü kutlu olsun kızlar her kadın biraz çocuktur. #DünyaKızÇocuklarıGünü.

Peygamberimiz (Sav): “Her kim kızını güzelce terbiye edip Allah-ü Teâlânın verdiği nimetlerle bolluk içinde yedirir giydirirse o kız çocuğu onun için bir bereket olur Cehennemden kurtulup kolayca Cennete girmesine vesile olur. [Taberânî] Bugün #perşembe #DünyaKızÇocuklarıGünü.

Peygamberimiz (Sav): “Her kim kızını güzelce terbiye edip Allah-ü Teâlânın verdiği nimetlerle bolluk içinde yedirir giydirirse o kız çocuğu onun için bir bereket olur Cehennemden kurtulup kolayca Cennete girmesine vesile olur. [Taberânî] Bugün #perşembe #DünyaKızÇocuklarıGünü Photo

Bu günün çocukları yarının büyükleridir. Kız çocukları yarının Anneleri dir. Çocuğu Anne yetiştirir. Unutmayın dünyayı anneler şekillendirir. Kız ÇOCUKLARIMIZI iyi yetiştirelim ki dünya daha güzel olsun. #DünyaKızÇocuklarıGünü.

Bu günün çocukları yarının büyükleridir.
Kız çocukları yarının Anneleri dir.
Çocuğu Anne yetiştirir. Unutmayın dünyayı anneler şekillendirir.
Kız ÇOCUKLARIMIZI iyi yetiştirelim ki dünya daha güzel olsun. #DünyaKızÇocuklarıGünü Photo

Bugün gelinen kadınlarımıza toplumsal bakışın vahameti karşısında alınması gereken önlemlerin uygulanmasındaki aymazlık, etkin STKlar, medyanın desteklediği kampanyalar ve konuyla ilgili bakanlığın çabalarının yetersiz kalmasına neden olmaktadır.#DünyaKızÇocuklarıGünü.

🕊 🕊 Siz erkek çocuklarınızı sevin, kız çocuklar zaten kendilerini sevdireceklerdir! Hz MUHAMMED #DünyaKızÇocuklarıGünü.

🕊 🕊
Siz erkek çocuklarınızı sevin, kız çocuklar zaten kendilerini sevdireceklerdir! Hz MUHAMMED #DünyaKızÇocuklarıGünü Photo

#DünyaKızÇocuklarıGünü yok kardeşim, kesinlikle kabul etmiyorum! Kendi analarını, bacılarını herkesten sakınanlar, namus bekçiliği yapanlar başkalarının canına, kanına el uzatıyor. Böyle bir ülkede, böyle rezil bir zihniyette, bu yapılanları zevk olarak görenlere yazıklar olsun..

Elbet bir gün güller açacak kalbimizde #DünyaKızÇocuklarıGünü⁠ ⁠ #iyigeceler.

#dünyakızçocuklarıgünü Kutlu olsun 👧🏻👧🏻👧🏻👧🏻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 😂😂😂😂😂😂😂😂.

2 yıl önce bugün bu saatlerde bir hastane bahçesinde ikinci kez baba olmama rağmen ilk kez sevinçten agladıgımı hatırlıyorum #DünyaKızÇocuklarıGünü nün de iyi ki doğdun ekin im.

2 yıl önce bugün bu saatlerde bir hastane bahçesinde ikinci kez baba olmama rağmen ilk kez sevinçten agladıgımı hatırlıyorum #DünyaKızÇocuklarıGünü nün de iyi ki doğdun ekin im Photo

Erken yaşta evlilik Erkek şiddeti Taciz ve Tecavüz Okuldan ayrılma Çalışma hayatında yeteri kadar yer almama Yönetim kademelerinde yeteri kadar yer almama Siyasette eşit sayıda yer almama Kadınlarımız, Kızlarımızın yani TOPLUMUMUZUN birincil sorunu #11Ekim #DünyaKızÇocuklarıGünü.

Erken yaşta evlilik
Erkek şiddeti
Taciz ve Tecavüz
Okuldan ayrılma
Çalışma hayatında yeteri kadar yer almama
Yönetim kademelerinde yeteri kadar yer almama
Siyasette eşit sayıda yer almama Kadınlarımız, Kızlarımızın yani TOPLUMUMUZUN birincil sorunu
#11Ekim #DünyaKızÇocuklarıGünü Photo

İçimizdeki küçük kız çocuğununda kutlu olsun 🎀👧🏻💐 #DünyaKızÇocuklarıGünü.

Sadece büyük bir lider, geleceği küçük kalplere emanet eder. #DünyaKızÇocuklarıGünü.

Sadece büyük bir lider, geleceği küçük kalplere emanet eder. #DünyaKızÇocuklarıGünü Photo

Bu dünyayı çocuklar yönetsin. Bunun imkanı yoksa sadece kadınlar yönetsin. #DünyaKızÇocuklarıGünü.

Belki de dünyadaki en sevimli varlı #DünyaKızÇocuklarıGünü kutlu olsun.

#DünyaKızÇocuklarıGünü bu kızlar alır intikamını dikkat !!! Efendi ötesi olun !!!.

Dünya kadınlar sayesinde bu kadar güzel ah iki gözümün çiçekleri ailenin kıymetlileri canım kızlarımız 🌹 #DünyaKızÇocuklarıGünü.

Bir kadın değişir toplum değiştirir, Bir kadın eğitim alır ve Bütün Dünyayıda eğitir. Dünya Kız Çocukları Günü Kutlu #BenimKızımOkuyacak #DünyaKızÇocuklarıGünü.

Bir kadın değişir toplum değiştirir,
Bir kadın eğitim alır ve Bütün Dünyayıda eğitir. Dünya Kız Çocukları Günü Kutlu #BenimKızımOkuyacak #DünyaKızÇocuklarıGünü Photo

Kızlar güç ⚡ve yaratıcılık kaynağıdır! 11 Ekim #DünyaKızÇocuklarıGünü Güçlü Kızlar, Güçlü Yarınlar konferansına az kaldı... Heyecan verici konular ve konuşmacılar var ama şu an sadece bu kadarını paylaşabiliyoruz. Takipte kalın! 💃💃💃 © UNICEF/Rich.

Kızlar güç ⚡ve yaratıcılık kaynağıdır! 11 Ekim #DünyaKızÇocuklarıGünü Güçlü Kızlar, Güçlü Yarınlar konferansına az kaldı... Heyecan verici konular ve konuşmacılar var ama şu an sadece bu kadarını paylaşabiliyoruz. Takipte kalın! 💃💃💃 © UNICEF/Rich Photo

#DünyaKızÇocuklarıGünü vesilesiyle BM kuruluşları ve @adoganvakfi işbirliğinde #11Ekim’de düzenlenecek Dünya Kız Çocukları Konferansında kız çocuklarının bilim sanat ve spor yoluyla güçlenmesi konusunda farkındalık yaratmak ve deneyim paylaşımında bulunmak amaçlanıyor.

#DünyaKızÇocuklarıGünü vesilesiyle BM kuruluşları ve @adoganvakfi işbirliğinde #11Ekim’de düzenlenecek Dünya Kız Çocukları Konferansında kız çocuklarının bilim sanat ve spor yoluyla güçlenmesi konusunda farkındalık yaratmak ve deneyim paylaşımında bulunmak amaçlanıyor Photo
Worldwide Twitter Trends Now