Worldwide flag

🕓

#DiyalizÜnitesiTeknikerindir In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

#DiyalizHemsiresizOlmaz #DiyalizUEnitesiTeknikerindir totale baktığımızda bir çok sağlık bölümünün hemşirelikten ayrılma olduğunu düşündüğümüzde, bizden ayrılan bölümlerin bizi istememesi sadece gülünçtü.

#DiyalizÜnitesiTeknikerindir Twitter

#DiyalizÜnitesiTeknikerindir Photo

#DiyalizÜnitesiTeknikerindir Top Tweets On Twitter

#DiyalizÜnitesiTeknikerindir Aldığımız eğitimi en güzel şekilde gerçekleştirmek, işimizi severek yapmak istiyoruz. @drfahrettinkoca.

#DiyalizHemsiresizOlmaz #DiyalizUEnitesiTeknikerindir totale baktığımızda bir çok sağlık bölümünün hemşirelikten ayrılma olduğunu düşündüğümüzde, bizden ayrılan bölümlerin bizi istememesi sadece gülünçtü.

Olmasi gereken herkes kendi yerinde çalışmali diyaliz hastalari teknikerlere emanettir #DiyalizÜnitesiTeknikerindir.

EVDEHASTABAKIM TEKNİKERLERİ EVDE SAĞLIK BİRİMLERİNE,AMELİYATHANE TEKNİKERLERİ AMELİYATHANELERE VE DİYALİZ TEKNİKERLERİDE DİYALİZ ÜNİTELERİNE DOĞRUSU OLMASI GEREKEN BUYDU KADAR BİZ TEKNİKERLERDE BİRİZ 💪HERKES KENDİ ALANINDA ÇALIŞTIRILSIN #DiyalizÜnitesiTeknikerindir.

#DiyalizÜnitesiTeknikerindir 3 aylık sertifika ile diploma bir tutulmamalı teknikere yol açılmalı tlt olarak yanınızdayız ..

Bir radyoloji teknikeri olarak sonuna kadar diyaliz teknikerlerini destekliyorum . Her branş kendi alanında çalışmalı.. #DiyalizÜnitesiTeknikerindir.

Kimse kimsenin işine göz dikmesin herkes kendi işini yapsın. ❗ #DiyalizÜnitesiTeknikerindir❗❗❗❗.

#DiyalizÜnitesiTeknikerindir Photo

Diyaliz merkezleri ve çalışma alanları diyaliz teknikerlerinindir. 💊💪💪💪💪 #DiyalizÜnitesiTeknikerindir.

#DiyalizÜnitesiTeknikerindir Photo

Ağız ve Diş Sağlığı Bölümü Diyaliz gibi hakkı olanı istiyor. Diyalizi bu konuda her zaman destekleyeceğiz. Sağlıkta sertifika istemiyoruz. 💊 📣📣📣📣 #DiyalizÜnitesiTeknikerindir.

#DiyalizÜnitesiTeknikerindir Photo

Her Ne Kadar #DiyalizÜnitesiTeknikerindir Diyorsak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleride Ağız ve Diş Teknikerlerinindir. Herkes Kendi birimine Çekilsin. Sağlık Kuruluşları Sadece Hemşirelerin değildir. Bu önlisans Mezunu Boşuna okumadı..

#DiyalizÜnitesiTeknikerindir Photo

Kimse hemşireleri yermek, yetersiz bulmak gibi bi davranış içerisinde değil. Kimsenin hemşirelerin veya başka insanların yerinde gözü yok. Sadece devletin açıp kontenjanla aldığı bölümler için herkese gelecek vaad ettiği yerlerin peşindeyiz. #DiyalizÜnitesiTeknikerindir.

EVDEHASTABAKIM TEKNİKERLERİ EVDE SAĞLIK BİRİMLERİNE ,AMELİYATHANE TEKNİKERLERİ AMELİYATHANELERE VE DİYALİZ TEKNİKERLERİDE DİYALİZ ÜNİTELERİNE DOĞRUSU OLMASI GEREKEN BUYDU KADAR BİZ TEKNİKERLERDE BİRİZ HERKES KENDİ ALANINDA ÇALIŞTIRILSIN. #DiyalizÜnitesiTeknikerindir.

#DiyalizÜnitesiTeknikerindir bizler yıllarca eğitim aldık ve severek yaptığımız işi istiyoruz @drfahrettinkoca.

#DiyalizÜnitesiTeknikerindir yonetmelik artik gelmeli diyaliz teknikerleri hastalarina kavusmali @drfahrettinkoca.

#DiyalizÜnitesiTeknikerindir Hsta bakmakla dyaliz yapmk aynı şey arkadaşlr diyalz makinelerindn sormlu olabilirlr ama hasta takibini hemşire o kadar hasta takibine meraklısınz gelin ü düzey da yanımıza diyalz yaptığımız hstalara da bakın.

Sn Bakanım @drfahrettinkoca Diyaliz yönetmeliğinin çıkarılmasını ve 5000 Diyaliz Teknikeri atanmasını istiyoruz #DiyalizÜnitesiTeknikerindir @RT_Erdogan.

#DiyalizÜnitesiTeknikerindir herkez kendi biriminde calismali tek calisma alanimiz elimizden alinmamali @drfahrettinkoca.

#DiyalizÜnitesiTeknikerindir bizim tek derdimiz emegimizin karsiligini gormek.

#DiyalizÜnitesiTeknikerindir #DiyalizÜnitesiTeknikerindir artık Yönetmeliğin çıkmasını bekliyor, kendi işimizi icra etmek için heyecanlanıyoruz ... @drfahrettinkoca.

Yönetmelikle beraber kendi işimizi, mesleğimizi yapmayı çok istiyoruz. bi önce çıkarılsın; hastalarımız ile ilgilenmek bizim için şereftir ! #DiyalizÜnitesiTeknikerindir #DiyalizÜnitesiTeknikerindir @drfahrettinkoca.

Yönetmeliğin çıkmasını 4 gözle bekliyoruz ! #DiyalizÜnitesiTeknikerindir #DiyalizÜnitesiTeknikerindir @drfahrettinkoca.

Herkes kendi işini yapsın fizik tedavi #fizyoterapistindir #diyalizünitesiteknikerindir.

Yönetmelik ve 2019 un atamasını sabırsızlıkla bekliyoruz @drfahrettinkoca @saglikbakanligi #DiyalizÜnitesiTeknikerindir.

#DiyalizÜnitesiTeknikerindir Diyaliz teknikeri mezunları yönetmeliğin çıkmasını bekliyor bakanim @drfahrettinkoca @RT_Erdogan.

bu ülkede Hocalar bile kelime-i tevhidin manasını bilmez insanlara din anlatan hocalar bile kelime-i tevhidi anlamını bilmez #DiyalizÜnitesiTeknikerindir.

#DiyalizÜnitesiTeknikerindir Photo
Worldwide Twitter Trends Now