Worldwide flag

🕓

#DiyarbakırANAdolu In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

Geçmiş olsun Diyarbakır, başımız sağolsun. Ne yaparlarsa yapsınlar #DiyarbakırANAdolu !.

#DiyarbakırANAdolu Twitter

#DiyarbakırANAdolu Photo

#DiyarbakırANAdolu Top Tweets On Twitter

O evlatları geri vermediğiniz sürece bu annelere Gün aydınlığı yok. Gün aydınlığı bekleyen annelere selam olsun. #DiyarbakırANAdolu.

#DiyarbakırANAdolu Photo

@t24comtr Kim yapmış olabilir @hsncml 🤔 Dağda izmariti dahi yere atmıyor diye güzellediğiniz pkk militanları yapmış olamaz dimi! Onun için PKK yaptı diye yazdırmaDIN? Bari araçtaki yumurtalar sıcaktan patladı 7 kişi öldü diye yazsaydın. Vicdansız herif.😠 #DiyarbakırANAdolu.

Geçmiş olsun Diyarbakır, başımız sağolsun. Ne yaparlarsa yapsınlar #DiyarbakırANAdolu !.

Susamam Klibine karşı Muhteşem cevap olmuş. 20 kişiye karşı 1 kişinin harika klibi👏 #DiyarbakırANAdolu.

Sevilenler Abdülhamid han Ömer Halis Demir Fethi Yaşar Kadir Mısıroglu Süleyman Soylu Hulusi Akar Mevlüt Çavuşoğlu İ Melih Gökçek Mevlüt Uysal Murat Köse RECEP TAYYİP ERDOGAN #DiyarbakırANAdolu.

#DiyarbakırANAdolu Photo

ANAdolu Yiğitleri askere gidip vatan için şehit oldukların da Anneler vatan sağ olsun der Ama vatan hainleri Yiğitlerinin tırnağına zarar verirlerse işte o ANAdolu Annelerinden @suleymansoylu #DiyarbakırANAdolu.

#DiyarbakırANAdolu SONDAKİKA! Diyarbakır Kulp da Pkk bombalı saldırısı sonucu 4 vatandaşımız öldü 13 yaralımız var Ölenlere Yüce Allahtan Rahmet Yaralılara acil şifalar dilerim! Pkk nın işlediği cinayetlere Hdp ye verdiğiniz oylarla Destek verdiniz Ellerinizden kan damlıyor!.

#DiyarbakırANAdolu Cezaevlerindeki gencecik 17, 18,19 yaşlarında suçsuz günahsız okul okurken bir beyanla delil yok bulgu yok işin içinde komplo var para var para için cezalar alan bu gençler büyük adamların gerçek tecavuzculerin içinde yatıyor bunların annelerine kavuşturun 😭😭.

Analar çocuklarını alana abd sınırlarımızdan defolana kadar #Devam 🤨#DiyarbakırANAdolu.

Diyarbakır,da Sivil Aracın geçişi sırasında terör örgütü pkk tarafından patlatılan el yapımı bomba, 4 Sivil Şehit oldu. 13 Sivil Yaralı. Allah Şehitlerimize Rahmet,Yaralılarımıza Acil Şifalar Dilerim. #AnalarDireniyorPkkKuduruyor #DiyarbakırANAdolu.

#DiyarbakırANAdolu Photo

#DiyarbakırANAdolu Çatlasanız Patlatsanız ANNE NÖBETİNE KULP taksanız pkk Bİ💪💪💪💪💪.

Anaların Diyarbakırda yaktığı ateş pkk yı,hdp yi,chp yi,sp yi,ip neyi bitirir demedi demeyin #DiyarbakırANAdolu.

Ciğeri yanan analar böyle durmaz suratları gülüyor be ana ismini kirletmeyin bari yazık.! Kaç paraya diktiler oraya sizi hele dökülü #DiyarbakırANAdolu.

#DiyarbakırANAdolu ağıtlarla oğullarının gelmesini bekliyorlar içimiz yanıyor hergun oğullarının geleceği ümidiyle güne başlıyorlar Inşallah bir an önce hepsi evlatlarına sag salim kavuşurlar..

Dinsin artık gözyaşları yavrularına kavuşsun tüm anneler #DiyarbakırANAdolu.

Eve dön songü Kızı dağ kaçırılan bir annenin feryadı #DiyarbakırANAdolu.

Selahattin Demirtaş Hdp nin önünde oturan analara destek vermis. Bu harika birşey. #DiyarbakırANAdolu.

#DiyarbakırANAdolu işte bu ruhtan korkun! Sönmeyecek bir ateş yaktınız ve bu ateş sizi yakacak hdpkk.

#DiyarbakırANAdolu Photo

@MuratBoz Ota mesaj atıyorsun, #DiyarbakırANAdolu için de bir mesaj zor mu geliyor? Pkk lılar linç eder diye mi bu korku?.

Daima yanlarındayız bu işlerin sorumlusu devlet diyen yavşaklar ANALAR kimin sorumlu olduğunu iyi biliyor ve oradan çocuğunu istiyor #DiyarbakırANAdolu.

Memur Sen Genel Başkanımız Ali Yalçın: “Bizim yaşadığımızı hiç bir ana yaşamasın” diyenlere “Bütün anneler,babalar sizin gözyaşlarınıza olmasalarda sizin yaşadığınızı yaşıyor,hissediyor ve size dua ediyorlar” dedim. Duanız duamızdır. #DiyarbakırANAdolu.

#DiyarbakırANAdolu Photo

Adam sozunu tuttu aniriyor iste #DiyarbakırANAdolu #DiyarbakirliAnnelereSesVer.

[1] HDP binası önünde, kaçırılan/kandırılan ve okul çağındayken dağa götürülüp teröre katılan evlatları için göz yaşı döken,feryatları arşı titreten Annelerin duygularına ortaklık,dualarına “amin” demek için Diyarbakır’a geldik. #DiyarbakırANAdolu.

#DiyarbakırANAdolu Photo

Devletimiz #haydikızlarokula diyerek son on yılda 550 bin genç kızımızı okullu yaptı,kitapla,bilimle,gelecekle buluş kızların eline silah verip haydi kızlar dağa,diyor. Yıkılsın batıl davanız da,paravanlarınız da, işbirlikçileriniz de! #DiyarbakırANAdolu.

#Diyarbakır’da HDP önünde evlat nöbeti devam Anaları ağlatanlar, gülmek nedir bilmezler! #DiyarbakırANAdolu.

#DiyarbakırANAdolu Photo
Worldwide Twitter Trends Now