Worldwide flag

🕓

Dolar 6 In News: The Most Popular Tweets

Damadını ekonomi bakanı ilan et, halkın parası ile saraylar inşa et, rant hırsı ile ülkeyi talan et, yalan medya ile herşeyi örtbas Dolar 6 olmuş! Başka ne sonuç bekliyordunuz ki? Kriz gümbür gümbür geliyorum diyordu! Hala AYNI zihniyetten FARKLI sonuç bekleyen var mı?

Dolar 6 Photo

Dolar 6 Top Tweets On Twitter

Kenarda 20 doları vardı dolar 6 lira olunca evde takım elbiseyle dolaşmaya başladı acil taktik @uAkinaslan.

Kenarda 20 doları vardı dolar 6 lira olunca evde takım elbiseyle dolaşmaya başladı acil taktik @uAkinaslan Photo

Biz TÜRK MİLLETİYİZ DOLAR 6 DEĞİL 1000 TL OLSA GENE YIKARIZ ORTALIĞI KİMSE BU MİLLETE DİZ ÇÖKTÜREMEZ YİYORSA ÇÖKTÜRÜN BAKALİM TÜRK MİLLETİ AKIN AKİN DOLAR BÜROLARINA KUYUMCULARA BANKALARA KOŞUYOR BU MİLLET BU ÜLKEYİ KİMSEYE YEDİRMEZ ÇOK BİLMİŞLER 😡😠.

Trending In Worldwide: Cech Harry Kane #KCAMexico2018 Josh Gordon #حمله_هدايا_الترند_السعودي10 #vvvaja Gerard Moreno Blake Bortles

#AyniGemideDegiliz diyen zil takıp oynayan çocukları dün vardı yarında olacak dedeleri viyana muhasarası kaybedilince lokma döktü izmir işgal edilince yunan bayraklarıyla gezdi onların piçleri 15 temmuz akşamı sevinirken şimdide dolar 6 lira diye göbek atıyor soyunuz kurusun.

#AyniGemideDegiliz zaten olamayızda Dolar 5 Dolar #Kazanacağız derken? Memleketin içine edenler DOLAR SAYMA makinesi olan bakan çocuklarınımı İçkisini yudumlarken milletin diniyle BAKARA MAKARA diye dalga geçen vekilimi dediniz yoksa milletin ..mına koyanlarımı😡.

Tasarrufa vekillerden başlasak Maaş 20 bin 646 tl ışman 9 bin200 tl ışman 8 bin500 tl ışman 6 bin750 tl Diğer giderlr 10 bin 500 tl Yaklaşık 55 bin. (600 VEKİL) #AyniGemideDegiliz Mutlu Pazarlar Dolar 5 İnsanların sırtına kene gibi yapışan CIAmaatleri unutmayın.

dolar 6’yı geçmiş, euro 7’yi geçmiş, ekonomimiz yerlerde; yancı gazeteler hala bomboş haberler peşinde.

dolar 6’yı geçmiş, euro 7’yi geçmiş, ekonomimiz yerlerde; yancı gazeteler hala bomboş haberler peşinde Photo

Her hafta bi arkadaş doğuyo bide süpriz bekliyo, PARA YOK PARA dolar 6 tl olmuş..

Kaç gündür euro ve dolar bozduranlar öncesinde bu paraları bize ait mi sanıyorlardı Zaten euroyu 7, doları 6 olana kadar elinizde tutmuşsunuz bi zahmet bozduruverin Allah bereket versin iyi kar ettiniz bide arkasına VATAN SAĞOLSUN patlatın vatan sağ.

Mahalle yanarken orospu saçini tararmis dolar olmuş halen çıkıp eleştiri yapanlara Kızanlar hatta nerdeyse vatan haini diyecekler var birde üstüne dolar 10 lira olsa gene senin yanındayız reis yazanlar var. Dolar 10 lira olunca benmi kalırım senmi kalırsın reisinmi kalır.

@kingtanrabbit @Grina_me Ben de istedim ama aynen ya jxxjxjxjdjx dolar 6 lira ksfjxjxkx.

@Tugbaozer123 @edipyuksel Dolar Son 6 ayda 3 ten 6 ya fırladı. Rahip olayı iki haftalık olay. Kaldı ki almanya ile rehine takası yapiosun. Trump twit atıyor 6 gün sonra rahip ev hapsine çıkıyor. Nasıl olcak böyle?.

@hukukveekonomi Atatürkün ilkelerinden uzaklaşmanın sonucu olarak, Başkanlık sistemine verdiği tepkidir DOLAR.

Dolar : Euro : Enflasyon : %25 Bu gibi rakamlara biz boyun eğmeyiz biz! Boyun eğeceğimiz rakamlar aşağıdaki gibidir efendim. Arzolunur. İmsak : Öğle : İkindi : Akşam : Yatsı : Konya için.

Yılmaz Özdil: Putin maaşını Türk Lirasına çevirip Ziraat Bankasında mevduat hesabı açmış.Nasıl koyduk dediler, işte buyrun, dolar lirayı koydu Yılmaz Özdil: Putin maaşını Türk Lirasına çevirip Ziraat Bankası.

Her gün tatile gidenleri anlamıyorum hiç mi paranız bitmiyor. Dolar 6 tl oldu 6..

Dolar .7 bandında yer açmaya araliyur elbete çok yüksek ama dahada yükselmemesi krizin daha az zayatla atlatılması demek daha yukardaki yer aralamasi çok çok zararlara nedeni.

DOLAR NEDEN OLDU İŞTE BU YÜZDEN ! Akp genel merkezinin canını sıkan adeta kahır mektubu olan bu maili bügüne kadar 7 milyon internet kullanıcı okumuş. AKP hergün yeni bir gündem yaratıp heybedeki bu yü.

Böyle zorlu ve çetin bir dönemde neden “bir tek” müslüman ülke çıkıp ABD-Türkiye krizinde, Türkiyenin yanındayız. Trump’ın tutumu adil ve hukuki değil demiyor Rabia 4 , dolar 6 olunca Kardeşlik dolara.

Más de 6% cae el peso argentino esta semana, sólo este año se desploma 56% frente al dólar, tabla de divisas.

@Millet_2023 sen istediğin kadar türk lirası kullan, şuan şu tweeti attığın cihazdan tut, kullandığın interneti sana sağlayan cihaza(modem, router, switch, kablolar) dolar kuru üzerinden bu ülkeye satılıyor. adamın cebinden 30 kağıt para vererek aldığı ürünü sen 30* ile alıyorsun 🤣.

@sefercaan dolar olmuş lira gidip spotify mı alıyım kullanırım ama bedavısını biz de böyle delikanlıyızzz.

Dolar 6 tl oldu. Istanbul polisi hayla 5 para #KadıköydePolisTerörü.

Karamollaoğlu: 100 günde 400 dev proje açıklanıyor ekonomi altüst oluyor. 5 lira olan dolar 6 liraya çıkıyor. Çünkü hala yatırım diye açıklanan projeler parayı betona gömmekten ibaret. Bugün ülkemizin problemi “Kanal İstanbul” değil, “Kalan İstanbul ”dur..

Karamollaoğlu: 100 günde 400 dev proje açıklanıyor ekonomi altüst oluyor. 5 lira olan dolar 6 liraya çıkıyor. Çünkü hala yatırım diye açıklanan projeler parayı betona gömmekten ibaret. Bugün ülkemizin problemi “Kanal İstanbul” değil, “Kalan İstanbul ”dur. Photo

Yok, Dolar 6 olmuş, yok TL tarihi değer kaybına uğramış, yok ekonomi çökmüş... Niye endişe ediyorsunuz ki? Ülke yönetimi tek adama bağlanmış... Meclis devre dışı kalmış... Yargı tahakküm altına alınmış... Medya satılmış... “Tecrübeli” biri Maliye Bakanı yapılmış... Hamdolsun!.

Damadını ekonomi bakanı ilan et, halkın parası ile saraylar inşa et, rant hırsı ile ülkeyi talan et, yalan medya ile herşeyi örtbas Dolar 6 olmuş! Başka ne sonuç bekliyordunuz ki? Kriz gümbür gümbür geliyorum diyordu! Hala AYNI zihniyetten FARKLI sonuç bekleyen var mı?.

Worldwide Twitter Trends Now