Worldwide flag

🕓

#DrKocaMülakataHayır In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

Biz artık ailelerimize açıklama yapamıyoruz Bizim yüzümüz kalmadı boşuna okuttunuz demeye @drfahrettinkoca @saglikbakanligi #DrKocaMülakataHayır.

#DrKocaMülakataHayır Twitter

#DrKocaMülakataHayır Photo

#DrKocaMülakataHayır Top Tweets On Twitter

@drfahrettinkoca Bu adaletsizliği başlatıp yüzbinlerce kişinin ahını alamayın. Yanlıştan bi an evvel dönün. #DrKocaMülakataHayır #SağlıktaMülakatsızAtama.

Bzizim işimiz kalple sevgiyle merhametle yapılan bir iştir ve siz bunu 5 dk ölçemezsiniz #DrKocaMülakataHayır #SağlıktaMülakatsızAtama.

sağlık eğitimi almış hiç bir sağlıkçı mülakat ile istihdam edilemez. Sağlık konusunda mülakat imkansızdır. Uygulamalı mülakat mı yapılacak? hastaların üzerinde denemeler mi? yoksa korktuğumuz gibi alakasız sorular ile emekler çöpe mi gidecek? #DrKocaMuelakataHayır.

Lütfen #DrKocaMülakataHayır etiketiyle tweet atmayalım artık. Yeni adresimiz 👉 #SağlığınMülakatıOlmaz 👈 BURAYA LÜTFEN..

Biz artık ailelerimize açıklama yapamıyoruz Bizim yüzümüz kalmadı boşuna okuttunuz demeye @drfahrettinkoca @saglikbakanligi #DrKocaMülakataHayır.

Mülakat geldikten sonra aklımda deli dolu sorular - atanacak mıyım? - cidden atanmayı düşünüyor muyum? - gelecekte atanma ümidi var mı? - ben ne diye onca sene okudum? - onca sene zamanımı boşa mı harcadım? - atanma durumu var mı? - mülakat kalkar mı? #DrKocaMülakataHayır.

Sayın bakanım @drfahrettinkoca sağlıkcıların günlük 300bini aşan tweetlerine ses vermezken @YildizzTilbee griple ilgili yazınca hemen dönmüstünüz sanırım binlerce sağlıkcının sağlığı yıldız ablanın sağlığı kadar önemli değilm :( Bu sürec bizi yıpratıyor görün #DrKocaMülakataHayır.

Tıp okuyan biriyle, başka bir sağlık bölümü okuyan birine verdiğiniz derslerin adı aynı olabilir ama içerikleri çok çok farklı. O yüzden bizleri bir hekimin değerlendirmesini kabul etmiyoruz. Mülakata HAYIR❌❌❌#DrKocaMuelakataHayır @drfahrettinkoca.

Aslında çok tuhaf değil mi kaç sene okuduk üstüne KPSS’ye hazırlandık şimdi sizin bi açıklamanızı bekliyoruz ve siz bunu çok görüyorsunuz, sizin merhametinize bırakıyorum #SAĞLIKTAMÜLAKATAHAYIR #DrKocaMülakataHayır.

#DrKocaMuelakataHayır Bir hemşireyle bir, laborant yada başka bir sağlık bölümü hemen hemen aynı dersleri görüyor ama içerikleri çok çok farklı. Mesela tıp okuyan biri de farmakoloji görüyor, hemşirelik okuyan da ama aralarında dağlar kadar fark var. @drfahrettinkoca.

Biz hekim dışı sağlık personelleriyiz. Ve 39 ayrı branş var. Her branş alanına göre farklı ders içerikleri görüyor. Kimi hangi ders içeriğini dikkate alarak sınayacaklar. #DrKocaMuelakataHayır.

Ve bütün hayallerimiz tuzla buz oldu bir kişinin ağzından çıkacak iki kelimeye bakar herkesi herşeyi goren ve bu ülkeyi yöneten syn @RTErdogan Sesleniyorum bize bir aciklama yapin şu mübarek günlerde #DrKocaMuelakataHayır.

Allah bu zorlu dönemde sağlik bakanımızın sabrından versin bize(amin) bu kadar atılan twite rağmen bir aciklama yapmayı bize çok görüyor #drfahrettinkoca #DrKocaMülakataHayır.

Biz dogdk sanssizdik okuduk şanssızdik güç bela bir yerlere geldik kpss hazrlandik almamz gerken puanlari aldık. Tam dedik ki hayat bize de gulecek bizm yasayamadigimiz çocukluk ve gençliği kendi evlatlarımıza yasatacaz ve bir gün uyandık mülakat dediler #DrKocaMuelakataHayır.

torpilin adı referans Liyakatin adı mülakat olmuş Yetmedi mi bunca yediğiniz hakkımız? #DrKocaMülakataHayır.

Artık sürekli hakkımı aramaktan, adalet istemekten gerçekten yoruldum. Geleceğimi göremiyorum! Türkiyede yaşamak gerçekten çok zor #DrKocaMülakataHayır.

550 bin sağlıkçı az değil. Hakkımız haram olsun inşallah torpil için yol aç #DrKocaMülakataHayır.

Tükenmişlik sendromunun en çok yaşandığı mesleği yapıyoruz. Buda mı dayınızla atlatılıcak bir rahatsızlık. #DrKocaMülakataHayır.

#DrKocaMülakataHayır Bu ülkede gariban ekmek yiyemeyecek mi Kalite istiyorsanız eger bu mülakat ile degil Alan bilgisi ile olur Devlet vatandaşın sorunları ile ilgilenen sosyal bi kurumdur En azından anayasa da böyle ögretildi ama işimizi zorlaştırmadan başka bir iş yapmıyor ..

#DrKocaMülakataHayır adelet mulkun temelidir . Mülakat varsa ortada ne adalet kalir ne de mülk.

Sağlığın mülakatı olmaz. Torpille alım olmaz. #Sağlıktamülakatahayır #DrKocaMülakataHayır.

Peki siz sn @drfahrettinkoca kendinizi torpilli sağlıkçıya emanet eder miydiniz? @saglikbakanligi #DrKocaMülakataHayır.

Ülkemizde en ufak zorlukta başvurulan bir torpil sistemi var zaten bunlara yol yapmaya gerek var mı? #DrKocaMülakataHayır.

Ben dayımla,amcamla değil ben Puanımla geldim ve puanımla alınmak istiyorum! @drfahrettinkoca #DrKocaMülakataHayır.

#DrKocaMülakataHayır Aldığımız yüksek puanlar yetmedi 1 yıl atama bekledik yetmedi şimdi mülakat diyorsunuz !! @drfahrettinkoca @RTErdogan.

Worldwide Twitter Trends Now