Worldwide flag

🕓

Emre Belözoğlu In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

Kaptan Emre Belözoğlu nu ,FETÖ Terör örgütü mensubu olmakla suçlayan ,bu annesi belirsiz medyayı kapattırmasanız sizede yazıklar olsun FENERBAHÇE. #LağımOdaTV.

Emre Belözoğlu Twitter

Emre Belözoğlu Photo

Emre Belözoğlu Top Tweets On Twitter

emre belözoğlu kırmızı çizgimizdir!!!! onu sadece biz itip kakabiliriz, kimseye yedirtmeyiz!!!!!!!.

Emre Belözoğlu’na iftira atan oç’ları! Hepinizin sülalesi Emre gibi adam göremez. Sizin derdiniz Emre değil Fenerbahçe’ye dönmesi! Ne kadar Fenerbahçe ve Emre Belözoğlu düşmanı varsa anasını bacısını avradını sikeyim!.

@fb1907_cihan Kardeş Fenerbahçe fetöcü değildir diyebilirsin ama Emre Belözoğlu fetöcü değildir diyemezsin. Adam kendisi inkar etmiyor ve hala devam eden davası var. Neyin inkarı bu neyin ispatı. 4 büyük takımda da fetöcü futbolcular var. Ama bunu klüplere bağlamayın. Şu yanılgıdan vazgeçin..

Fenerbahçeden gittiği günden beri hiçbir şekilde medya baskısı görmeyen emre belözoğlu fenerbahçeye döndüğü gün karalama kampanyasıyla karşılaşıyor. Bırakın temizim diyenlerden daha temiz olanlarla uğraşmayı da hakan şükürle arif erdemin hesabını verin siz önce.

@ArYorsan Emre belözoğlu senin baban. İnsan babasına küfür eder mi saygısız.

Fenerbahçe’nin Emre Belözoğlu transferinde flaş gelişme!.

Emre Belözoğlu Photo

O dalga geçtiğiniz Emre Belözoğlu sülalenize fırçayı uzattığında ne yapacaksınız acaba ? Sallamak kolay çıksanıza karşısına yüreğiniz varsa edinsenize yanında Fenerbahçesine kötü bir laf. Vapurda yediğiniz dayakları hatırlayın. Gelmesin diye duyar kasanlar da bir uzayın şuradan..

Sizin sülaleniz Emre Belözoğlu gibi adam görmez. Şimdi susun ve Kaptanımıza biat edin 💛.

@mervetascib Aynısını bizim Emre Belözoğlu’na yıllardır yapıyorlar Merve Hanım..

Emre Belözoğlu nun karakteri hakkında bir sürü kimse yorum yapabilir. Ama Fenerbahceliligi konusunda tartisilacagini sanmıyorum. İsmi anıldığında aklımda hep fener formasıyla canlanır..

Önemli bilgi, Emre Belözoğlu Ersun Yanal’ı istemiyor,ne hoca olarak ne de taraftar olarak! Net!.

Emre Belözoğlu’nun Fenerbahçeliliği, Cumhuriyetçiliği, Atatürkçülüğü ve samimiyetine zerre inancım yok! Sportif katkı sağlayacağı beklentisiyle gerçeklere gözümüzü kapatmak kulüp kültüründen, değerlerinden taviz verilmesine yol açar. Şahsen benim midem Emre’yi kabul etmiyor..

Emre Belözoğlu Photo

Ali Koç geldi Ersun Yanal geldi Emre Belözoğlu da geldi sen gelmesende olur am*na k*dum..

@odatv Lan amına koduklarım kendi soyunuza bakın bizimle uğraşmayın biz büyük lokmayoz zorunuza gitsin diyede 1 2 tane TÜRK BAYRAĞI KOYACAĞIM hemde EMRE BELÖZOĞLU nun formasını giydiği milli takımın TÜRK BAYRAĞINI 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷👍👍👍🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷.

@barispehlivan sosyal medya personeliniz Emre Belözoğlu ve Fenerbahçe’yi küçük düşürecek paylaşım yapıyor o or**pu çocuğuna söyleyin onu yazanın da yazdıranında anasını s*ksinler . İnsanların sabrını taşırmayın.

Emre Belözoğlu 1 yıllık futbolu sözleşmesi ve sonrasında Ersun Hocanın ısrarıyla teknik açıdan FENERBAHÇE de..

FENERBAHÇE nin Çocuğu Emre Belözoğlu Emre Belözoğlu Emre Belözoğlu Oooooooooooooo Emre Belözoğlu.

Emre Belözoğlu Photo

@odatv İnsanları yaftalamak adiliktir terbiyenizi takının diliniz yanar Fenerbahçe ve Emre Belözoğlu sizi çok büyük gelir.

Emre Belözoğlu ile yaratık cem garipoğlu nu yan yana alan cümleden haya edin Ki Emre belözoğlu nu günahım kadar sevmem.

Fetö abisi dediğiniz Emre Belözoğlu milli formayı da giyiyor, Fetö abisi milli takımda diye de başlık atsanıza, yerse? #LağımOdaTV.

Kaptan Emre Belözoğlu nu ,FETÖ Terör örgütü mensubu olmakla suçlayan ,bu annesi belirsiz medyayı kapattırmasanız sizede yazıklar olsun FENERBAHÇE. #LağımOdaTV.

Burada bırakın büyük hesapları, benim twitlerim kadar dahi etkileşim almayan malum siteye bunca etkileşimi verip reklamını yapmamalıydık. Etkileşim vermeyin, ismini anmayın, bloklayın, şikayet edin, yoksayın. Emre Belözoğlu 💛 @Fenerbahce.

@bulentmumay Al askıya bir daha da geri gelme. Sülaleniz Emre Belözoğlu gibi Fenerbahçeli göremez..

@gencfbtribuncom Sikim kadar boyu Türlü türlü huyu OROSPU ÇOCUĞU emre belözoğlu.

Sizin sülaleniz Emre Belözoğlu gibi adam göremez #LağımOdaTV.

Emre Belözoğlu Photo