Erden Timur Twitter: Most Popular Tweets Worldwide

Erden Timur Twitter

📺 CANLI YAYIN | Galatasaray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanvekili Erden Timur gündeme dair açıklamalarda bulunuyor 👇.

@ReAcTshift Fark olsa bile Galatasaraylı yöneticilerin net istediği ve tavrı belli. Özellikle Erden Timur’un açıklamaları sonrası bu transfere zor diyemem bunu zaman gösterecek.

Galatasaray adına Cenk Ergün o kadar kaliteli orta saha oyuncuları ile görüşüyor ki hangisini alırsak alalım mutlu olacaksınız. Erden Timur orkestra gibi yönetiyor futbol şubesini. Son yılların en iyi kadrosunu kurmak için fikir birliğine varılmış 🔥.

Erden Timur değerlimdir ama her geçen gün Galatasaray ‘ımızın da daha büyüyen değeri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Sadece değer vermeyelim moral destek de olalım..

Erden Timur ve Cenk Ergün Galatasaray için Ceyhun Kazancı ise Beşiktaş için farklı bir bakış açısı getiren cinsten yöneticiler bence. Başarılı olup olmayacakları sürece bağlı ama planlamaya dair fikirlerini dinlediğimde farklılık sezdim..

Erden Timur: Gelecek sezon Avrupa kupalarında olmadığımız için bize gelmek istemeyen futbolcular oluyor..

Futbolda bir zamanlar enteresan bir bölge vardı: Gizli Forvet Galatasaray’da Sportif A.Ş Başkan V Erden Timur ise “Gizli Başkan” 👉Stadyum isim sponsoru 👉Basketbol isim sponsoru 👉Bağışladığı gayrımenkuller 👉Zor zamanda maddi destek 👉Manevi olarak yaptığı fedakarlık, 👏👏👏.

Erden Timur Photo,Erden Timur Photo by Nazım Türknas,Nazım Türknas on twitter tweets Erden Timur Photo

Hep Böyle devam et dürüstlügünden kimseye ödün verme başarıların hep seninle olsun Erden Timur 💛❤️.

Erden Timur Photo,Erden Timur Photo by Mutlu68,Mutlu68 on twitter tweets Erden Timur Photo

Galatasaray camiası kenetleniyor! Erden Timur ve Murat Özkaya diğer Galatasaraylı iş adamlarına örnek olsun. Simdi değilse ne zaman? İyi günde herkes isminin geçmesini ister, önemli olan yolun başında gemiye binmek!.

Erden Timur Photo,Erden Timur Photo by menfaatsiz𝐆𝐒evenler,menfaatsiz𝐆𝐒evenler on twitter tweets Erden Timur Photo

Benim bildiğim erden timur dursun özbek metin bey abubakar ı alır @metinozturk1905.

Erden Timur: Kadro mühendisliğini doğru yapmamız lazı 13 yabancımız var dolayısıyla gidecek oyuncularımız olacak. Kısa vadede önemli aksiyonlar alacağız. Hocamızın raporuna göre görüşmeler hızlı bir şekilde devam ediyor. Fazla vaktimiz yok zaten. İyi kadro kurulacak..

Erden Timur:Gelecek sezon Avrupa kupalarında olmadığımız için bize gelmek istemeyen futbolcular oluyor..

🟡🔴Allah aşkına ilgili arkadaşlara bi Timur,Dursun Özbek,Cenk Ergün falan aktif bi sosyal medya hesabı kullansın abicim. Müthiş dedikodu dönüyor. Başımız döndü. @GalatasaraySK.

@mmruido 10 12 gün içinde en az 1 orta saha indirirler Erden Timur 2 3 hafta mız var transferleri bitirmek için dedi.

Erden Timur: Bu para başkasının parası. Emanet para. Ben buna çok dikkat ederim. Bir kuruşa bile dikkat etmeliyiz..

Erden Timur: Gidecek oyuncular olacak. Kadro mühendisliğini çok güzel yapmamız gerekiyor..

@UnluMetin @demircanomerr Bu sebeple bir Ortadoğu ülkesinde bilinilirliği kadar idari ve finansal güvensizliği de bilinen ve üyelerinin sosyal medya’da boş boş konuştuğu bir derneğin kapısına en az 2 kıtada tanınan 3 adet şirketi çekebilirsen o zaman Erden Timur’a laf ’de bunlar anlatılır..

“Hedefe 20 ok atacaksın 19’u tutacak kalan 1 tanesi de garantin olacak.” Erden Timur.

Erden Timur Photo,Erden Timur Photo by TIMUR BOZKURT,TIMUR BOZKURT on twitter tweets Erden Timur Photo

Erden Timur çok farklı bir adam umarım gelecekte geçmiş yönetimlere olduğu gibi bu adamı da bir kerede silip atmazlar.

9. Erden Timur 📊 Detaylı istatistik: 📰 İlgili haberler: Fanatik: Galatasaray Sportif A.Ş. Başkan Vekili Erden Timur: Ne yapılması ....

@tg24fizikci 40 milyon euro belirlenen transfer bütçesi var Erden Timur abimin beyanı gibi paradan kaçınılmayacak abi gerekirse 40 değil 60 70 milyon euro harcanacak Marcao gibi Cicaldau Diagne gibi Luyindama gibi olası Gomis satışı gibi satışlar olursa birde elimiz her açıdan çok rahat.

@ParcalaAslanim Erden timur açıklama yaptı yine aynı parayı ödeyeceğiz kazansa bile dedi.

Erden Timur bu kadar parayı bağışlayacak kadar Galatasaraylı, taraftar ve üye olarak bizim de Galatasaraylılığımızı göstermemiz gerek. Galatasaray bir his takımıdı Galatasaray bir halatı birlikte çekip hep birlikte üzülüp hep beraber sevinmesini bilenlerin takımıdır..

Timur un açıklamaları taraftarı aydınlattı. Ancak Kulüp ve şirket ile ilgili yapılacak tüm açıklamalarda bir bütünlük ve ortak dil olmalı. Biribirine zıt cümleler olursa YK imajı ve iletişim kanalı zarar görür. Önceki yönetim aynı hatayı yapmıştı...

@pablopinojuan Valla bugün Erden Timur satın alma opsiyonlu kiralık oyuncu da kadroda olacak dedi ama yine de zor transfer orta saha da aslen 8 olmakla birlikte 6 10 da oynayabilir.

Sabah 9:30 tweet atmışız 👇, 12:00 de leş kovalayan akbaba Erden Timur konuşmuş👇 180 M$ ciron var, sen kim Galatasaray ın stad sponsoru olmak kim, çakal seni, seni 2 seneye kadar tanıyan mı vardı? esas senin gibi ucuzları görünce milyarlık $ lık ciroları olan firmalar gelmez!.

Erden Timur Photo,Erden Timur Photo by Reality,Reality on twitter tweets Erden Timur Photo

@YusufCa10867308 @CimbomFacts Ben Erden Timur, Cenk ergun ikilisine güveniyorum renktaş oturup izleyelim.

@kadircetincali Sallama yaa, transfer sezonu ya bi sen atarsın bir amca atar, günleriniz geçer böyle ata ata. Erden Timur dedi gizli diye, arada sana Ndombeleyi alacaz gizli ama bir sen bil mi dedi???.

@boslukariyorgs Ben haftaya güzel transferlerin netleşeceğine inanıyorum. Erden Timur’a da çok güveniyorum.

@caglartorun Abi Erden Timur bugün 1-2 eksik dışında tamamladık dedi transferleri kim o isimler? Morgan,Floyd,Bost dışı yabancı oyuncu duymadım çünkü?.

Worldwide Twitter Trends Today
  • グリプス戦役
  • サマステ
  • ザクII
  • シャアの反乱
  • ジンくんの顔
  • ゾエさん