ERDOĞAN DURDURULAMAZ Twitter: Most Popular Tweets Worldwide

ERDOĞAN DURDURULAMAZ Twitter

Böyle bir gaflete düşen varsa, uyandıralı Biiznillah ERDOĞAN DURDURULAMAZ.

ERDOĞAN DURDURULAMAZ Photo,ERDOĞAN DURDURULAMAZ Photo by EsRa🇹🇷,EsRa🇹🇷 on twitter tweets ERDOĞAN DURDURULAMAZ Photo

Bir zamanlar medyayla hükümet düşüreceklerini sanıyorlardı... Şimdi de sosyal medya manipülasyonuyla iktidar olacaklarını sanı ERDOĞAN DURDURULAMAZ, Ümit Özdağ, #SONDAKİKA ,Murat Karayılan.

Proje yok, vizyon yok, millete dokunuş yok, algı, reklam, yalan, düzenbazlık, fırıldaklık yolsuzluk, rüş Az kaldı Erdoğan gidiciymiş İyi de Erdoğan giderse yerine bir Erdoğan koymanız lazım Bu milleti kendiniz gibi aptal mı sanıyorsunuz? ERDOĞAN DURDURULAMAZ.

ERDOĞAN DURDURULAMAZ 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷.

Amerikanın Fetö picleri Zilletin dümencileri PKK, NIN PİÇLERİ NE YAPARSANIZ YAPIN BU MİLLET VARKEN. ERDOGAN DURDURULAMAZ 🇹🇷🇹🇷🇹🇷👍.

ERDOĞAN DURDURULAMAZ Photo,ERDOĞAN DURDURULAMAZ Photo by kamuran🇹🇷🇹🇷🇹🇷👍,kamuran🇹🇷🇹🇷🇹🇷👍 on twitter tweets ERDOĞAN DURDURULAMAZ Photo

ERDOĞAN DURDURULAMAZ Bunu en iyi muhalefet biliyor zaten İyi Parti Teşkilatı geçen gün ; Milletimizin özgür iradesi ile seçtiği CB Erdoğan için DİNOZOR iması yaptı Bugünde Meral Akşener ; Ak Partili Kadın kardeşimize, teröristlere kullanmadığı tavrı gösterdi.

Selamünaleyküm kardeşlerim hayirli sabahlar ERDOGAN DURDURULAMAZ.

ERDOĞAN DURDURULAMAZ Photo,ERDOĞAN DURDURULAMAZ Photo by Ali KePenek 🇹🇷,Ali KePenek 🇹🇷 on twitter tweets ERDOĞAN DURDURULAMAZ Photo

@Hulaasa_Esra ERDOĞAN DURDURULAMAZ 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷.

ERDOĞAN DURDURULAMAZ Photo,ERDOĞAN DURDURULAMAZ Photo by Can 🇹🇷,Can 🇹🇷 on twitter tweets ERDOĞAN DURDURULAMAZ Photo

Rabbim esirgesin seni Reis’im🤲🏾🇹🇷💞 ERDOĞAN DURDURULAMAZ.

ERDOĞAN DURDURULAMAZ Photo,ERDOĞAN DURDURULAMAZ Photo by aMine,aMine on twitter tweets ERDOĞAN DURDURULAMAZ Photo

@Dayionder43 ERDOĞAN DURDURULAMAZ 😎 Hayırlı vakitler DAYIM 😎🙋🏻‍♀️.

ERDOĞAN DURDURULAMAZ diye tag açan yalaka trollerin maaşı yatmış galiba. Ülkenin anasını ziktiniz O.Çocuklar..

ERDOĞAN DURDURULAMAZ Photo,ERDOĞAN DURDURULAMAZ Photo by Asaf,Asaf on twitter tweets ERDOĞAN DURDURULAMAZ Photo

Macron: Erdoğanı durdurmalıyız. Netanyahu: Erdoğanı durdurmalıyız. Biden : Erdoğanı durdurmalıyız. Emiri : Erdoğanı durdurmalıyız. FETO : Erdoğanı durdurmalıyız. PKK : Erdoğanı durdurmalıyız. CHP-İP : Erdoğanı durdurmalıyız. Hala anlamadınız mı ? ERDOĞAN DURDURULAMAZ.

@hasantemur @kaf_dagi Beden Ölür, Çürür, Cana Bakın SİZ! Kim Kiminle Yürür, Ona Bakın SİZ! 👇 BU SESE KULAK VERİN #BirlikVaktiGeldi Ne yaparsanız yapın 👇 ERDOĞAN DURDURULAMAZ.

@_melek_3451 Ölümüne SENİNLEYİZ ERDOĞAN DURDURULAMAZ 🇹🇷 #İlkGünküAşklaErdoğan.

ERDOĞAN DURDURULAMAZ Photo,ERDOĞAN DURDURULAMAZ Photo by ❤️🤍𝓐𝓢𝓚-ɪ 𝓓𝓔𝓡𝓤𝓝,❤️🤍𝓐𝓢𝓚-ɪ 𝓓𝓔𝓡𝓤𝓝 on twitter tweets ERDOĞAN DURDURULAMAZ Photo

6 değil 600 partide bir araya gelse ERDOĞAN DURDURULAMAZ. + + + SÜLEYMAN SOYLU ADAMDIR Aksini iddia eden Vatan hainidir. NOKTA.

ERDOĞAN DURDURULAMAZ BU SESE KULAK VERİN #BirlikVaktiGeldi 🇹🇷✅💡🇹🇷.

@ilbilgehatun28 ERDOĞAN DURDURULAMAZ BU SESE KULAK VERİN #BirlikVaktiGeldi 🇹🇷👍🏻🌹.

Gençler sokakta yatmak istemiyorsanız Evinize ve Reisinize sahip çıkın… 🇹🇷 ERDOĞAN DURDURULAMAZ.

ERDOĞAN DURDURULAMAZ 6284 KANUNU İPTAL EDİNİZ İFTİRALAR ÇOCUK HACZİ SURESİZ NAFAKA GENÇ EVLİLİK MAĞDURLARI ÇOK MAĞDURİYETLER VE MAĞDURLAR VAR BİLİNE!!.

ERDOĞAN DURDURULAMAZ Photo,ERDOĞAN DURDURULAMAZ Photo by Arzu Kılıç,Arzu Kılıç on twitter tweets ERDOĞAN DURDURULAMAZ Photo

@Zuhre_Malik @Dayionder43 ERDOĞAN DURDURULAMAZ 🇹🇷🇹🇷🇹🇷✅✅✅🚀🚀🚀.

Terörist İsrail ... Kahrolsun İsrail ve işbirlikçileri İsrail in bu rahatlığı nereden buluyor acaba? Ortadoğu daki değerli Müslüman ülkelere sormak lazım. Onlar daha iyi cevaplar. BU SESE KULAK VERİN #BirlikVaktiGeldi Meral Akşener ERDOĞAN DURDURULAMAZ.

ERDOĞAN DURDURULAMAZ Photo,ERDOĞAN DURDURULAMAZ Photo by Zeynep,Zeynep on twitter tweets ERDOĞAN DURDURULAMAZ Photo

Selamünaleyküm Rabbimin yardımıyla ERDOGAN DURDURULAMAZ.

ERDOĞAN DURDURULAMAZ Photo,ERDOĞAN DURDURULAMAZ Photo by BILAL DEMIRCI🇹🇷38,BILAL DEMIRCI🇹🇷38 on twitter tweets ERDOĞAN DURDURULAMAZ Photo

ekrem imamoğlu: Değil 3 yıl, 33 yıl geçse bu acıyı unutmayacaklar. Ders çıkartmıyorlar. %10 farkla kaybettikleri seçimi, yüzde kaç farkla kaybedeceklerini bilmiyorlar Akıllarını başlarına alsalar bugün olmasa bile belki 15 yıl sonra tekrar umut olabilirler ERDOĞAN DURDURULAMAZ.

📢 ERDOĞAN DURDURULAMAZ! #RECEPTAYYİPERDOĞAN 🇹🇷 #CUMHURİTTİFAKI 🇹🇷.

ERDOĞAN DURDURULAMAZ Photo,ERDOĞAN DURDURULAMAZ Photo by 🇹🇷 𝐹𝑢𝑟𝑘𝑎𝑛 𝑆𝐸𝑅𝑇𝑇𝐴Ş,🇹🇷 𝐹𝑢𝑟𝑘𝑎𝑛 𝑆𝐸𝑅𝑇𝑇𝐴Ş on twitter tweets ERDOĞAN DURDURULAMAZ Photo

ERDOĞAN DURDURULAMAZ 20 senedir anlamadınız son bi gol yiyince ne ittifakınız kalacak nede kk kalacak sizde balkon konuşması izlemeye devam.

Utanmadan adamı ilah yaptınız birde dindarız diye geçiniyorsunuz. ERDOĞAN DURDURULAMAZ.

12 saat güneşin altında çalışıp ter döktüm parami helal yoldan kazandım. hamdolsun bu akşam 2 tane ton balığı alip evime götürebilicem. Bugün kü çalıştığım para anca buna yetti. ( ama bizi bu hale getirenlere param HARAM ZIKKIM OLSUN!) ERDOĞAN DURDURULAMAZ #SONDAKİKA.

ERDOĞAN DURDURULAMAZ Photo,ERDOĞAN DURDURULAMAZ Photo by Zaferli Gençlik,Zaferli Gençlik on twitter tweets ERDOĞAN DURDURULAMAZ Photo

@cvkfth06 Beden Ölür, Çürür, Cana Bakın SİZ! Kim Kiminle Yürür, Ona Bakın SİZ! 👇 BU SESE KULAK VERİN #BirlikVaktiGeldi Ne yaparsanız yapın 👇 ERDOĞAN DURDURULAMAZ.

#sınaviptalolsun ERDOĞAN DURDURULAMAZ2023 Kanlı Seçim Sandığı...

#GideceksinizByeBye #AdayıTerketAKP diyoruz ERDOĞAN DURDURULAMAZ diye tag açıyorlar 😂😂😂.

Worldwide Twitter Trends Today
  • デレステ
  • デレマス
  • ナレーション
  • ブリジット
  • ミカヅキくん
  • モバエム
  • モバマス
  • ユニット曲のMV