Worldwide flag

🕓

#ErsunYanalSeninleyiz In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

Bu hesap bundan sonra, medyada Ali Koç ve Ersun Yanal aleyhinde algı yapan medya kalemşörleri ile savaşa adanmıştır. #ErsunYanalSeninleyiz.

#ErsunYanalSeninleyiz Twitter

#ErsunYanalSeninleyiz Photo

#ErsunYanalSeninleyiz Top Tweets On Twitter

Zerre lobisi olmadan sadece taraftarın isteğiyle geri kaldı yarım kalan işini tamamlamak için medyada ne eski bir takım arkadaşı ne de onu destekleyen birileri vardı..Tek lobisi büyük Fenerbahçe taraftarı bizde seni ite köpeğe #ErsunYanalSeninleyiz.

#ErsunYanalSeninleyiz Photo

#ErsunYanalSeninleyiz Feneri Sevmem ama Ersun Hocayı Seba ya saygısından Severim Medya Onu Sezon bitmeden yemek istiyor Çünkü suanki kadroyu kendisi kurmadığı halde iyi futbol oynuyor, kendisi kursa ambargo koyar Yılanın başını küçükken ezmeli misali o yüzden #TahammülEdemiyorum.

#ErsunYanalSeninleyiz Photo

Lig tarihinin en erken şampiyonluğunu yaşatan, takımı 17. sırada alıp ateşten gömlek giyen Ersun Yanal’ı ne yeriz ne de yediririz. Herkes haddini bilsin, seninleyiz @ersunyanal #ErsunYanalSeninleyiz.

#ErsunYanalSeninleyiz Photo

Bu sezonun faturasını Ersun Hocaya kesmek bir günah keçisi aramaktır ki bu faturanın sorumlusu kesinlikle değımın başına geçtiğinde oyuncu grubunun fiziksel, mental durumu ortadaydı şimdi de ortada ve oyun karakteri o zaman da ortadaydı şimdi de.#ErsunYanalSeninleyiz.

Fenerbahçenin başında yürekten Fenerbahçeli bir adam Ne olursa olsun En kötü gün bugünse bugün de seninleyiz güzel günler gelecek bunun da #ErsunYanalSeninleyiz.

#ErsunYanalSeninleyiz Photo

biz seni bu takımın başına getirene kadar ne çektik gitmek mi asla #ErsunYanalSeninleyiz.

Her şeyin farkındayız, sonuna kadar senin yanındayız! İnanıyoruz güveniyoruz gelecek sezon şampiyonluk seninle mümkün biliyoruz! #ErsunYanalSeninleyiz.

Ersun Yanal iyi hocadıçi Fenerbahçe’yi şampiyon yaptığı sene Aykut Kocaman’ın takımı üzerine gelmişti onun ekmeğini yedi ama şu an için daha iyi bir hoca imkansız o yüzden #ErsunYanalSeninleyiz.

#ErsunYanalSeninleyiz ulan az durun oynamayin şu takimla artik allahsızlar Ersun Yanal Kalsin. Gerisi Gitsin..

#ErsunYanalSeninleyiz @ersunyanal Forvete VİNCENT ABOUBAKAR kanat için Allan Saint Maximin ya da Bruma.

#ErsunYanalSeninleyiz Ersun Yanalın adamlığına laf edenden aklından şüphe duyarı.

Fenerbahçe - Sivasspor maçı nasıl sonuçlanır? #FenerinMaçıVar #ErsunYanalSeninleyiz.

Senin Fatih terim gibi parayı düşünen veya Şenol güneş gibi kendini düşünen birisi olmadığını tek zaafının Fenerbahçe olduğunu herkes bildiği için üstüne geliyorlar. Biz herşeyi biliyoruz Ersun #ErsunYanalSeninleyiz.

#ErsunYanalSeninleyiz Photo

Biz sizin hayalinizi yıllar boyu kurduk. Her kışın sonu bahardır,inanıyoruz güneşli günler yakında sonuna kadar sizin arkanızdayı sahipsiz sananın boynuna tasmayı takarız! #ErsunYanalSeninleyiz.

#ErsunYanalSeninleyiz Photo

Seni ölünceye kadar savunacağım Fenerbahçem. #FenerinMaçıVar #ErsunYanalSeninleyiz.

#ErsunYanalSeninleyiz Photo

Gitme Ersun En erken sen şampiyon yaptın en erken düşüreceksin #ErsunYanalSeninleyiz.

@Bukofalso Bu hastagh i atıyım daha çabuk kurtarır #ErsunYanalSeninleyiz ama sil dersen silerim.

#ErsunYanalSeninleyiz Ersun Yanal: Hepimiz Fenerbahçe’nin nasıl oynayacağını biliyoruz. Fenerbahçe Fenerbahçe gibi oynar. Ben de onun mücadelesini veriyorum ve öyle olması gerektiğine kesinlikle yürekten inanıyorum..

#ErsunYanalSeninleyiz Photo

Ersun Yanal İstanbulun Sefiridir . Senciyiz hocam, kralına yedirmeyiz ! #ErsunYanalSeninleyiz.

#ErsunYanalSeninleyiz Aykutu yediniz, (b)ocuu yediniz, keomanı yediniz, e. anal pardon e. Yanalı yedirmeyiz .. 🤣🤣🤣.

Bir kere seni bizden kopardılar 5 senemizi çaldılar bizden, bir daha kolay kolay öyle olmayacak. Yalnız değilsin tek bir lobin var; Fenerbahçe taraftarı! Onlar da seninle #ErsunYanalSeninleyiz.

#ErsunYanalSeninleyiz Photo

Neymiş efendim yok Ali Koç Ersun hocayı gönderecekmişde yok Ersun yanal dönemi bitmişmişde yok Ali Koç Jorge Jesusu takimin basina getirecekmişmişte 😂😂😂şerefsizlikte level atlayan basının taaaaaaaaa ag #ErsunYanalSeninleyiz.

Yıllarca beklediğimiz adamlar yan yana gelmiş ve biz birkaç çapulcunun algı operasyonundan etkilenip bu adamları yalnız bırakacağız he? Rüyanızda görürsünüz. Cehennem buz tutana kadar #ErsunYanalSeninleyiz!.

#ErsunYanalSeninleyiz Photo

Bu hesap bundan sonra, medyada Ali Koç ve Ersun Yanal aleyhinde algı yapan medya kalemşörleri ile savaşa adanmıştır. #ErsunYanalSeninleyiz.

Seni çok zor kazandık, kolay da yem etmeyiz herkes bunu kafasına soksun #ErsunYanalSeninleyiz.

#ErsunYanalSeninleyiz Photo
Worldwide Twitter Trends Now