Worldwide flag

🕓

Erwin Koeman In News: The Most Popular Tweets

💬 Erwin Koeman: “Görüntüler yalan söylemez. Anlamadığım durumlar var. Özellikle Soldado ve Belhanda hakkında.” 👉

Erwin Koeman Twitter

Erwin Koeman Photo

Erwin Koeman Top Tweets On Twitter

@SanlBahce Valla bravo erwin koeman. Bunun abisi miydi o meshur koeman neyiydi, o da gelsin.

➡️ Üye olan herkese 20 TL! Yatırım yapan herkese %30 Çevrimsiz Bonus ve daha fazlası için ⬅️ 🌟🌟 🌟🌟 Tuğba Ekinci #YandaşTFFistifa Erwin Koeman 😬 fotoğrafladığını panterliğe aldatılamazlar dairemize 😬.

➡️ Üye olan herkese 20 TL! Yatırım yapan herkese %30 Çevrimsiz Bonus ve daha fazlası için ⬅️ 🌟🌟 🌟🌟 Tuğba Ekinci #YandaşTFFistifa Erwin Koeman 😬 fotoğrafladığını panterliğe aldatılamazlar dairemize 😬 Photo
Trending In Worldwide: #DeepVeerKiShaadi #UPFight #PMQs #ŞunuYazBirYere #DiaMundialDeLaDiabetes وزير الدفاع الاسراييلي #DünyaDiyabetGünü #emraanguru

Erwin Koeman kırk yıllık Fenerbahçeli gibi hissettiriyor. İki maçtır takımın başında olmasına rağmen oyuncu seçimleri, tavrı, duruş Fatih Terim ve TFF yi iki basın toplantısında da muhteşem bir üslup ile yerin dibine sokması bu işi iyi bilen çok zeki bir futbol adamı.👏👏👏.

Erwin Koeman kırk yıllık Fenerbahçeli gibi hissettiriyor. İki maçtır takımın başında olmasına rağmen oyuncu seçimleri, tavrı, duruş Fatih Terim ve TFF yi iki basın toplantısında da muhteşem bir üslup ile yerin dibine sokması bu işi iyi bilen çok zeki bir futbol adamı.👏👏👏 Photo

Ben sporcunun zeki,çevik ve AHLAKLISINI severim sözünün vücut bulmuş hali “Erwin Koeman “👏👏.

Erwin Koeman’ı 1 hafta da biraz tanıdım. Alanyaspor maçı 11’i; Harun Şener Roman Skrtel Isla Elif Ayew Valbuena Alper Frey Alper iyileşmezse Jailson’un yerine Isla oynar Anderlecht maçının kadrosuyla çıkar.

Erwin Koeman İki Röportajını İzledim Adam On Saniyede Bir Su İçiyor Hocam Sen Hiç Konuşmadın Mı Bu Zamana Kadar 😊 Sevdik Seni 😍.

iyi bir spor adamı, harika bir teknik direktör hatta çakma bile olsa imparator dahi olabilirsiniz. ama zor olan insan olmak. insan kalmak. bravo Erwin Koeman 👏.

#SonSayfa farz edelim ki barış alıcı oyuna girdi, ilk maç gibi bu sefer anderlecht 2-2 yi buldu, bu durumda suçu yine erwin koeman a siz atacaktınız? Türk futbolunun en büyük düşmanı medyadır..

Erwin Koeman: “Soldado 6 maç ceza alırken Belhanda’nın hiç ceza almaması inanılmaz” @hurriyet aracılığıyla Be ahmak Canerde 6 maç ceza aldı adam öldü Fb ve Gs li oyuncular 6 maç cezayı adam öldürürlerse almalı.

Erwin koeman sevecegiz galiba adam lafinida sözünü de esirgemiyor sahiplenici yapısı var hadi bakalım inşallah iyi bir birliktelik yaşanır.

@emrekbol Abi erwin koeman boş adam değil kariyeri cocudan büyük değerlendirilmeli sezon sonuna kadar seneye abdullah avcı ile anlaşıldı zaten ama sabır sabır sabır çok sabırsız bir milletiz.

@emrekbol Abi erwin koeman boş adam değil kariyeri cocudan büyük değerlendirilmeli sezon sonuna kadar seneye abdullah avcı ile anlaşıldı zaten ama sabır sabır sabır çok sabırsız bir milletiz Photo

Erwin Koeman patladı: Birini mi katletti?.

Erwin Koeman patladı: Birini mi katletti? Photo

Fenerbahçe Teknik Sorumlusu Erwin Koeman, Cezaların maçtan önce açıklanması bizi hiçbir şekilde etkilemedi. dedi. Kaynak :AA 📰.

Fenerbahçe Teknik Sorumlusu Erwin Koeman, Cezaların maçtan önce açıklanması bizi hiçbir şekilde etkilemedi. dedi. Kaynak :AA 📰 Photo

Erwin Koeman: �zg�venli bir oyun sergiledik | Fenerbah�e Spor Kul�b� Resmi Sitesi.

Elimizin altında cevher varmış haberimiz yokmuş sana güveniyorum ışığı sende gördüm Erwin Koeman.

Cocu sevdiğimiz bir ı ve giyinmeyi iyi bilirdi, mesela ben bilmem. Valbuena yı kadroya almaz ve oynatmazdı,ben oynatırım. Sürekli Hakeme itiraz eder kavga ederdi,ben kavga etmem. Kadroyu bir tuhaf kurardı her maçı kaybederdi,ama ben asla kaybetmem. Erwin.

Diyorki; Erwin koeman a 5 yillik kontrat verin. Güzel futbol ? Ögreniyoruz çok şükür😊🖍.

Schalke maçı öncesi yaptığı açıklamalar nedeniyle PFDK’ya sevk edilen Fatih Terim gibi Erwin Koeman’ı da PFDK’ya sevk edebilecek misiniz? Takipçisi olacağız. @TFF_Org #YandaşTFFistifa.

Schalke maçı öncesi yaptığı açıklamalar nedeniyle PFDK’ya sevk edilen Fatih Terim gibi Erwin Koeman’ı da PFDK’ya sevk edebilecek misiniz? Takipçisi olacağız. @TFF_Org #YandaşTFFistifa Photo

#Fenerbahçe Erwin Koeman; ✅Ruhu, her zaman soyunma odasında olacak. Bundan sonraki maçları onun için oynayacağız. Kendisi hep aramızda olacak ✅Güzel kalbinden öperim Erwin Koeman #KorayȘener Kapleri birleştirdin melek kardeşim, yüce Allah seni cennetinde ağırlasın🙏.

#Fenerbahçe Erwin Koeman;
✅Ruhu, her zaman soyunma odasında olacak. Bundan sonraki maçları onun için oynayacağız. Kendisi hep aramızda olacak ✅Güzel kalbinden öperim Erwin Koeman #KorayȘener Kapleri birleştirdin melek kardeşim, yüce Allah seni cennetinde ağırlasın🙏 Photo

Erwin Koeman Koyalım Koeman Çift forvet çıkmadan Duramıyorum..

Erwin Koeman
Koyalım Koeman Çift forvet çıkmadan Duramıyorum. Photo

@ufukcingz2 Görüntüler yalan söylemez. -sir Erwin Koeman.

@ufukcingz2 Görüntüler yalan söylemez.
-sir Erwin Koeman Photo

Erwin Koeman teknik sorumlu sıfatından , Fenerbahçe teknik direktörü ünvanını alma yolunda hızla maçı sonrası açıklanır ..

―Cezaların maçtan önce açıklanması sizi etkiledi mi? ―Erwin Koeman: Hiç etkilemedi, biz maça konsantre olduk..

Erwin Koeman: Kararın 40 dakika önce açıklanması bizi hiçbir şekilde etkilemedi. Biz sadece futbola konsantre olduk..

💬 Erwin Koeman: “Görüntüler yalan söylemez. Anlamadığım durumlar var. Özellikle Soldado ve Belhanda hakkında.” 👉.

💬 Erwin Koeman: “Görüntüler yalan söylemez. Anlamadığım durumlar var. Özellikle Soldado ve Belhanda hakkında.” 👉 Photo