Worldwide flag

🕓

#fahriyeçokgüzelsin In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

—Biz her zaman yanınızdayız 🌸 #FahriyeEvcen | #fahriyeçokgüzelsin.

#fahriyeçokgüzelsin Twitter

#fahriyeçokgüzelsin Photo

#fahriyeçokgüzelsin Top Tweets On Twitter

Bir bebeği vücudunda taşımak ve doğurduktan sonra yine aynı vücuttan beslemek kadar mucizevi bir olayı gerçekleştirmeye layık olmuş annelere yapılacak en adi yorumdur kilo almışsın demek. Ve anne olmak hiçbir mesleğin olamayacağı kadar kutsaldır.❤️ #fahriyecokgüzelsin @EvcenF.

—Biz her zaman yanınızdayız 🌸 #FahriyeEvcen | #fahriyeçokgüzelsin.

Evet belli ki gecesini gunduzune katıp çocuğuyla kendisi ilgileniyor. Sade gosterişsiz ve cocuk emzirdiği bilinciyle kıyafet giyiyor. Yuzunde makyaj yok, makyaj yerine bebeğinin tenini, kokusunu tercih etmiş.. bu fotoğrafta olağan dışı, hiç birşey yok . #fahriyeçokgüzelsin.

annelik duygusunu tatmamış insanlar Fahriye Evcen’i kilolarından dolayı linçlemeye kalkmış, keşke insanların kilolarıyla uğraşacağınıza biraz beyninizi geliştirmek için çaba sarf etseydiniz #fahriyeçokgüzelsin.

#fahriyeçokgüzelsin Photo

#fahriyeçokgüzelsin yeni doğum yapmış bir kadına bir anneye söylenmemesi gereken her seyi sö da doya doya anneligini yasasin, kaliplasmis guzellik alginiza uymak zorunda degil kimse 2 yil sonra fit haline geri dondugunde utanirsiniz. ayiptir gerizekalilik yapmayn.

#fahriyeçokgüzelsin doğum kilolalarının bir kadını çirkinleştireceğimi düşünmüyorum, dünyaya yeni bir nefes veriyorsunuz.

Fahriye Evcen’e annelik o kadar yaramış ki çok güzel olmuş 😍🤤 Kilo bile yakışmış kadın her haliyle güzel 👌🏼 Emziren anne rahatlığı, doğallığı, güzelliği der susarım 💘💖💗💓💞 #fahriyeçokgüzelsin.

#fahriyeçokgüzelsin Photo

Kadınları her zaman genç, güzel, ince, seksi vb. olmak zorunda hissettiren, var oluşlarını bedenlerine indirgeyen bu cinsiyetçi haber dilini istemiyoruz. #fahriyeçokgüzelsin.

#fahriyeçokgüzelsin Sen zaten güzelsin Sen en güzel annesin herkes seni seviyor öpücükler 💛✨.

türkiyenin en güzel kadınısın #fahriyeçokgüzelsin.

#fahriyeçokgüzelsin Photo

Bu iki fotograf arasinda sadece tek bir fark gordum:biri anne ve diğeri prenses gibi bir kiz şuan melekleri da çok gü kilo verirse kilo alsa hep kendi “ her zaman ki gibi kalbinin güzelliği yüzüne vurmuş fahriye evcen” #fahriyeçokgüzelsin.

#fahriyeçokgüzelsin Photo

Şu haberi bu şekilde yapanların sünnet anındaki, prostat sancısı çekerken tuvaletteki hallerini, ağırmış her türlü kıllarını, sarmısaklı geğirme anlarını filan toplayıp albüm yapmak; sonra da bak doğa bu, geri zekalı, demek istiyorum. Ayrıca #fahriyeçokgüzelsin.

Her kilon ile ayrı güzelsin ÇALIKUŞU ♥️ #fahriyeçokgüzelsin.

#fahriyeçokgüzelsin Photo

Rabbimiz, her şey senin izninledir! #fahriyeçokgüzelsin.

#fahriyeçokgüzelsin Photo

yeni doğum yapmış ve evinde oturup bebeğiyle ilgilendiği için kilo almış kadına nasıl çirkin diyebilirsiniz sırf kilo aldı diye? nasıl böyle iğrenç yakıştırmalar yapabildiniz. ama yokkk sizin için zayıflaması lazımdı süslenmesi lazımdı di mi? bi gidin işinize. #fahriyeçokgüzelsin.

#fahriyeçokgüzelsin güzellik diyince aklınıza bir isim gelmeli ama yaptığı yanlış seçimler ne kadar yanlış olsada ikili ilişkide #MirayDaner.

#fahriyeçokgüzelsin Photo

#fahriyeçokgüzelsin sende her anne gibi kilo gelir geçer senin güzelliğin kalır , çekemeyen fırsatçı tayfada çatlasın Tabi @EvcenF sende bence ailene öz ailene olan yaklaşımlarını anne oldukdan sonra bir gözden geçirsen iyi olur. Seviyoruz seni 🍀🍀.

hırsızlık ve dalaverede seviye atladılar şimdide doğayı koruma adı altında bir kampanya başlatmışlar ( yüzbinlerce ağacı katledip her yere beton dikenler ) seçim afişi , bayraklar , otobüsler olmuyacak diye hazineden bunlar için aldığın milyonlar ne olucak #fahriyeçokgüzelsin.

kendisi ile barışık her hali ile güzel doğal bir kadın, bir anne, bir ünlü gördü🤔 #fahriyeçokgüzelsin.

#fahriyeçokgüzelsin Photo

#fahriyeçokgüzelsin i boşver diyarbakırda hayvanlara işkence var #diyarbakirdakatliamvar.

4 ay önce doğum yapmış bir kadına kilolari yuzunden laf soylemek cahillik,aptallik ve kıskançlıktir baska hic bir açıklaması olamaz. Anne olmak herkese nasip olmaz bırakın kadın tadını çıkarsın annelik uğruna aldığı kilolarıyla @EvcenF #fahriyeçokgüzelsin.

Her güzelin bir kusuru vardır ki #fahriyeçokgüzelsin bir kusur yok @MugeVeGulsen♥️♥️♥️♥️♥️.

#fahriyeçokgüzelsin Photo

#fahriyecokguezelsin فعلا الموضوع مضحك ست حملت وولدت وفضلت رفيعه وعلى الرضاعه زاد وزنها وين المشكلة ليه عاملين قصة من موضوع تافه بتمر فيه 90% من نساء العالم ما علق وانتقد وتنمر إلا إلي غيران ومقهور منها ولقي هالموضوع وسيلة ليفرغ عن حقده ناحيتها 😏.

Şu fotoğrafta evladı için her şeyden vazgeçebilecek bir anne kutsallığı görmeyipte kötü eleştirilerde bulunabilen biri varsa eğitilmez bir cahildir. #fahriyeçokgüzelsin.

#fahriyeçokgüzelsin Photo

Bir yanım kendiyle barışık, Diğer yanım karmakarışı! Akıl desen akla hasret, Yürek ise hüzne alışı! #fahriyeçokgüzelsin.

Worldwide Twitter Trends Now