Worldwide flag

🕓

#FetihVeGençlikŞöleni In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu, AGD’nin Fetih ve Gençlik Şöleninde konuşuyor. #FetihveGençlikŞöleni.

#FetihVeGençlikŞöleni Twitter

#FetihVeGençlikŞöleni Photo

#FetihVeGençlikŞöleni Top Tweets On Twitter

Peygamber () efendimiz buyurdular ki; Ümmetimin âlimlerine hürmet ediniz. Onlar yeryüzünün yıldızlarıdır . Kıymetli @AKIRANSAL hocamızla ufak bir hatıra fotoğrafı . #FetihVeGençlikŞöleni.

#FetihVeGençlikŞöleni Photo

Abla ben AGD Ortaokullar komisyonundayım kendi okulumun başkanıyım diyerek kendini tanıtmaya başlayan ve hedeflerini saymakla bitiremeyen sonrasında ise yardıma ihtiyacınız varsa yardım edeyim diyen Mehmet Ali seni de unutmayacağız. 😌 #FetihVeGençlikŞöleni.

Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu, AGD’nin Fetih ve Gençlik Şöleninde konuşuyor. #FetihveGençlikŞöleni.

İstanbul Fetih Şöleni, bugün İstanbul Esenler Stadyumu’nda gerçekleştirilecek #FetihVeGençlikŞöleni.

Dilim döndüğünce adil düzene yeniden onları ikna etmeye çalışı görüşün bana ne kadar ücret verdiğini sorduklarında bir defa #FetihVeGençlikŞöleni ne ücretsiz götürmek dışında maddi hiçbir çıkarım olmadığını yine derdimin kendi dünyamı güzelleştirmk olmadığını söylüyorm.

Bu saatte hala düşünüyorum, ben son anda vazgeçip niye #FetihVeGençlikŞöleni ne gitmedim diye. Henüz bir açıklama bulamadım.

#BirliktenKuvvetDoğar #FetihveGençlikŞöleni Kanalımıza Bekliyoruz yeni Videomuz yayında izleyerek abone olarak desteklerinizi - Diriliş Ertuğrul - Yürüyün Alpler Türküsü.

#FetihVeGençlikŞöleni Photo

#FetihVeGençlikŞöleni Son hazırlıkları Genel Başkanımız ile Takip ettik. Bugün saat de Gençliği Esenler Stadina bekliyoruz. Heyecan Azim Fedakarlık Aksiyon Cihad Sabır Savaş Zafer Adım MÜSLÜMAN.

#FetihVeGençlikŞöleni Photo

Biner Yağız Atına Ardında Bozkurduyla.🤘 #FetihVeGençlikŞöleni.

#FetihVeGençlikŞöleni Photo

Fetih kutlamalarının uzun yıllardan sonra ilk defa İzmit harici bir yerde yapılışını protesto ediyorum ve gitmiyorum. Şaka şaka, çalışıyorum işteyim. Fetihsiz ben,fatihsiz istanbula benzer. Tililililili🤞🤞🤞🤦‍♂️😀 #FetihVeGençlikŞöleni.

#FetihVeGençlikŞöleni hazırlıkları devam ediyor. Uzun bir aradan sonra Fetih coşkusunu yeniden İstanbul’umuzda hep birlikte yaşayacağız. Tüm Kardeşlerimizi bu akşam ’da Esenler Stadyumu’na davet ediyorum..

#FetihVeGençlikŞöleni Photo

#FetihVeGençlikŞöleni Çevik kuvvetten Türkü şöleni.

#FetihVeGençlikŞöleni Yeni Fetihler İçin Hocamızın İ.

#FetihVeGençlikŞöleni Photo

Yine gidemiyorum ama gidenler onun selam vererek söze başlamasını, kibarlığını, naif sesini, gülüşünü ve gamzelerini çok özlediğimi söylesin. #FetihVeGençlikŞöleni.

#FetihVeGençlikŞöleni Photo

15 haziran cumartesi, ibb esenler stadyumu. herkesi bekleriz. #FetihVeGençlikŞöleni.

Selahaddin EYYUBİ ne ise Fatih Sultan Mehmet Han aynıdır Sancak aynı sancak bayrak aynı bayrak İslam alemi Umarım Tekrar bir çatı altında dünyaya muzaffer olur tekrar. #FetihVeGençlikŞöleni.

Finallerin fethi, bütlerin def-î için Konya’da kaldık gidemedik🤦🏻‍♀️ #FetihVeGençlikŞöleni.

Ensar vakfı olayı üzerinden fırsatı ganimet bilip suçu 1,7 milyar müslümana atmaya çalışanlar, metrobüs sapığının nedense görüntüsünü bile paylaşmı İşte foyaları ortaya çıktı, bunların tek derdi İslâma ve müslümanlara saldırmak #FetihVeGençlikŞöleni.

#FetihVeGençlikŞöleni için yarın tarihi buluşmada, İstanbul’da buluşalım. Beyaz takım elbiseli adamın izinde, yeni fetihlere yeniden söz verelim..

#FetihVeGençlikŞöleni Photo

Bizlerin sınav takvimi sebebiyle gidemediği #FetihveGençlikŞöleni ‘nde buluşan bütün Milli Görüşcü abilerimiz ve kardeşlerimize selam olsun!.

#FetihVeGençlikŞöleni 17 tane adamız Yunan işgali altındayken, Süleymanşah Türbesi panayır çadırına dönüşmüşken, hayal dünyanızda yine nereyi fethediyorsunuz amk..

Maziden atiye taşırız bu kutlu emaneti Kabul etmeyiz biz asla Zilleti, esareti #FetihVeGençlikŞöleni.

Yeni fetihlerin müjdecisi olmak için #FetihVeGençlikŞöleni Fetih Nesli İSTANBUL’da! 🗓 15 Haziran 2019 | Cumartesi 📍 İSTANBUL Esenler Stadyumu ⏰.

#FetihVeGençlikŞöleni Photo

Heyecan nesli burada #FetihVeGençlikŞöleni Fetih Nesli İSTANBUL’da! 🗓 15 Haziran 2019 | Cumartesi 📍 İSTANBUL Esenler Stadyumu ⏰.

#FetihVeGençlikŞöleni Photo

#FetihVeGençlikŞöleni Fetih Nesli İSTANBUL’da! 🗓 15 Haziran 2019 | Cumartesi 📍 İSTANBUL Esenler Stadyumu ⏰.

#FetihVeGençlikŞöleni Photo
Worldwide Twitter Trends Now