Halil Twitter: Most Popular Tweets Worldwide

Halil Twitter

İzmir’de Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda’nın AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sosyal medya hesabından hakaret ettiği suçlamasıyla yargılandığı davada savcı, Arda’nın 5 yıla kadar hapis cezasını talep etti..

c
C

hamit kurdugun kadronun amına koyum umut bozoku almayıp halil dervişoğlu enes ünal almak ne.

Diziyi izlemiyorum ve izlemicem Halile desteğim var ama bu konusu hep ayni olan ve aslında bitmiş olan diziye destek olamam. Ve bunu kimse inkar edemez halil fanları bir an önce halilin yeni bir diziye gitmesini istiyor. Umarım o günler yakındır. @halilibrahimin.

@buffydasila @franherrero87 E o Melih já tá fazendo chamada pra nova dizi. A Ipek tbm tá pulando fora e com fé no pai Halil tbm cai fora..

Halil Photo,Halil Photo by Jaque 💫🦁,Jaque 💫🦁 on twitter tweets Halil Photo

Mücadele bir yönüyle de halkın kuyruğuna takılanlar ile halkın önderliğine atılanlar arasında olacak. Bu mücadele olumlu ile olumlu arası mücadeledir. Uzlaşmaz asla değildir. Uzlaş.

Altay Ferdi İsmail Emre mor İrfancan Serdar aziz Arda guler Salih uçan Rıdvan Zeki Uğur. Ç Ozan kabak Çağlar Kerem Yunus Uğurcan Cenk tosun Muhammet Demir Cengiz under Ersin. D Halil Merih . D #Amilli kadrosu bence budur 🇹🇷 #millitakim.

Bizim hikayeyi kurttan dinlemek gibi kötü bir huyumuz var hayırlı geceler.

Bora lá curtir boa música do nosso amado Halil! 🎶🎷🎸🎶🎷🎸🎶🎷 🇹🇷🇧🇷🇹🇷🇧🇷🇹🇷🇧🇷🇹🇷🇧🇷 #HalilİbrahimCeyhan #noahfest.

Normalde ben buradaki negatif yorumların aksine bölümde hep pozitifleri gören ve bölümleri genel anlamda begenen biriyim ama bu bölüm gercekten kötü.Emine emine neşe halil sahneleri daha fazla reyting getirir cidden. #EkKan desen dengesiz ö sevemedim. #duybeni.

Enes ünal ile halil dervişoğlu’nu sıradan bir anadolu takımında bile oynatmam. Milli takımın santraforlarına bak. Oynadıkları maç ve attıkları gol sıfıra yakın. Türkiye - Luksenburg.

@huyde12 Umarım halil kazanır çünkü o harika bir aktör #HalilİbrahimCeyhan 🤘🤘.

@EnSuperLig Bu tenekenin torpili@nedir arkadas ya milli takima bak enes tolga. Halil bune lan.

@halilibrahimin 👏🥰🥰🙏🙏🫀🫀you are best good bravo God bless you Halil .thank vecr mact.

📍Mehmet Akif Ersoy Başkanımız Bahattin Bayraktar, Bölge koordinatörümüz Osman Uç, Mahalle Koordinatörümüz Hüseyin Akbaş, Mahalle Başkanımız Mehmet Özen, Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyemiz Halil Çelik ile birlikte esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ettiler..

Halil Photo,Halil Photo by AK Parti Kepez,AK Parti Kepez on twitter tweets Halil Photo

@Halil_BUHUR Hocam şimdi baktım yazıları okudum çok açıklayıcı ve faydalı gerç 25 e baktım liste Ocak ağustos durumu müthiş bir ortalama yakalanmış biz treni kaçırdık gibi geldi hisselerin çoğu uçmuş Ocak ayını mı beklemeyiliz yoksa tek tek bakıp gitmeyenleri mi değerlendirmeliyiz.

@trtspor Evet halil çok iyi oynuyor. Cenk tosun bu haliyle enestende halildende daha iyi oynardı..

@Grande_1905 Ne yapti olum takima zarar verdi Kör müsünüz Cengiz 1 Kerem 2 Halil 3 Enes 4 Kaan 5 Eren 6.

@SHetkinlk Sıla Türkoğlu Halil İbrahim Ceyhan #SılaTürkoğlu #HalilİbrahimCeyhan.

Neyse ben biraz Murat Bardakçı hocamı dinlicem Zaten bu aralar ilber murat ve halil inalcık hocaya sarmış durumdayım Teknoloji çok güzel nimet aq.

@Aileminnnnnn Konu irfan kerem değil mevkileri bile farklı yaşları farklı bugün kerem de iyi oynadı irfan da hologanlik yapma dürüst ve adil ol. Kötüler Kaan çağlar eren Uğurcan Halil Enes Önemli olan o bu değil milli takımdır..

@ErtanFigen78 Halil dervişoğlu diyorsun ne yapmış Halil dervişoğlu Galatasaray da ne yapmış ki milli takım da ne yapacak Anadolu kulübünden Tolga ciğerciyi alınca niye zorunuza gidiyor senin saydığın oyunculara on çeker Tolga ciğerci dediğin adam.

@GungorurEnder Halil ve onun tuttuğu takımın neden şerefsiz olduğu bir daha gördük.

@turgaydemirr Uğurcan, eren, cengiz, Enes, Halil maçta yoktu ama genele baktığımızda hakan bu isimler az dinlendirilmeli. Başaktaki Berkay özcan kötümü??? İrfan can neden her maç yedek????.

@halilibrahiminf Grande prestazione Halil è sempre grande,ma stasera è stato superbo insuperabile.

@ismailsenol Takıldığın mesele bu olsa keş 11 de Tolga stoper diye oyuna alını daha garip değilmi.

@demarkesports Enesin kacirdigi golleri umut sol tasagiyla atardi orkunun oynadigi topu salih tek ayakla yerine serdar gurler kaan yerine ozan kabak.

@MySunSilHal Alçakgönüllülüğün bir adı var ve bu da Halil ve Sıla iki yüz altmış beş SılaTürkoğlu #SılaTürkoğlu HalilİbrahimCeyhan #HalilİbrahimCeyhan.

@MySunSilHal Alçakgönüllülüğün bir adı var ve bu da Halil ve Sıla iki yüz altmış üç SılaTürkoğlu #SılaTürkoğlu HalilİbrahimCeyhan #HalilİbrahimCeyhan.

@MySunSilHal Alçakgönüllülüğün bir adı var ve bu da Halil ve Sıla iki yüz altmış iki SılaTürkoğlu #SılaTürkoğlu HalilİbrahimCeyhan #HalilİbrahimCeyhan.

@MySunSilHal Alçakgönüllülüğün bir adı var ve bu da Halil ve Sıla iki yüz altmış bir SılaTürkoğlu #SılaTürkoğlu HalilİbrahimCeyhan #HalilİbrahimCeyhan.

Worldwide Twitter Trends Today
  • ドリショ
  • ノーノー
  • ノーヒットノーラン
  • パーさん
  • プロセカ2周年
  • ヘカテー
  • ランダム商法
  • #ปาใจให้ซีพฤกษ์