Worldwide flag

🕓

#HalkEytDiyor In News: The Most Popular Tweets

Sn @RT_Erdogan bu ülkenin gerçeğiOlan #EmeklilikteYaşaTakılanlar hakları gasp edilmiş bir çok söylemlere muhatap kalmışRencide edilmiş il il gezerekEn demokratik şekilde emeklilik haklarını isteyenBu mağdurları dahaNekadar görmezdenGeleceksiniz #halkeytdiyor @Akparti bilginize

#HalkEytDiyor Twitter

#HalkEytDiyor Photo

#HalkEytDiyor Top Tweets On Twitter

@satigundogdu34 @haci_vu Maç sırasında kural değişmesin,hayırlı olsun #EmeklilikteYaşaTakıIanIar #HalkEytdiyor.

Sayın Başkanımız @RT_Erdogan , Tüm Türkiye bizi duyuyor, daha da yükseldi seslerimiz. #HalkEytDiyor 1999 yılında çıkan yaş şartı içeren yasadan önce işe başladık Yasa dünyada ilk kez aleyhte geriye işletildi Biz işe başladığımız yılın emeklilik şartlarını yerine getirdik.

@_GizliArsivTR #HalkEytDiyor ZATEN 13 OCAK TA BİR KALKIŞMA BEKLİYORDUK! İZMİR DE(NE HİKMETSE!!) GEZİ GİBİ, MASUM BİR DAVAYI (EYT)ÖNE SÜRÜP KALKIŞMA DÜZENLEMEK İSTEYEN FETÖ İŞ BAŞINDA!! HERKESE UYANIK OLMASI TAVSİYESİYLE!! ÖNCEDEN HAZIRLIK YAPIYORLARDI TWİTLERİ DE COŞTURUYORLAR, DİKKAT!!.

#HalkEytDiyor ZATEN 13 OCAK TA BİR KALKIŞMA BEKLİYORDUK! İZMİR DE(NE HİKMETSE!!) GEZİ GİBİ, MASUM BİR DAVAYI (EYT)ÖNE SÜRÜP KALKIŞMA DÜZENLEMEK İSTEYEN FETÖ İŞ BAŞINDA!! HERKESE UYANIK OLMASI TAVSİYESİYLE!! ÖNCEDEN HAZIRLIK YAPIYORLARDI TWİTLERİ DE COŞTURUYORLAR, DİKKAT!!.

Sn @RT_Erdogan bu ülkenin gerçeğiOlan #EmeklilikteYaşaTakılanlar hakları gasp edilmiş bir çok söylemlere muhatap kalmışRencide edilmiş il il gezerekEn demokratik şekilde emeklilik haklarını isteyenBu mağdurları dahaNekadar görmezdenGeleceksiniz #halkeytdiyor @Akparti bilginize.

Sen halkmıçın eyt mi diyon çen ? Pipisine takan mı vaymıç halkı ? #HalkEytDiyor.

Vintageikincielvintage Instagram hesabında en iyi VINTAGE ve ikinci el ürünler !!! Tamamı orijinal ve tertemiz!!! Farklı stillerde bir çok ürün görme şansı!!! Vintageikincielvintage #HalkEytDiyor.

#HalkEytDiyor sagir sultan duydu bir siyasi iktidarmi duymadi bizi eyyy siyasiler halk Eyt diyor duyun artk.

Büyükşehir belediye , belediye ilçe Nahiye Parti Başkan adaylarına başarılar diliyoruz Şimdilik parti adaylarıyla İşimiz yok @Akparti @MHP_Bilgi #EmeklilikteYaşaTakılanlar #HalkEytDiyor.

Lütfen danismanlarinizin gözünden değil kendi gözümüzden bakın bizlere sn CB nim @RT_Erdogan tüm #HalkEytDiyor.

yıllardır haykırdığımız bu feryadı duyun artık bu mağduriyeti bizler haketmedik #HalkEytDiyor.

#HalkEytDiyor 46 yaşında şu telefonu ve Twitter’ı öğrendik haksız olsak bu kadar uğraşır mıydık ? Sırf bu çabamız için bile olsa verin.

İşç Esnafı.. Bakkalı.. Çiftç #HalkEytDiyor #EmeklilikteYaşaTakılanlar @Akparti @MHP_Bilgi.

@EytSydDernegi Hakkin hakka verilme zamani gelmedimi artik bitirin bu magduriyeti milyonlarin duasını alirsiniz #HalkEytDiyor.