Hamit Altıntop Twitter: Most Popular Tweets Worldwide

Hamit Altıntop Twitter

4⃣ Hamit Altıntop Clubs - Favorit? 🤔 #UCL | #ThrowbackThursday.

Hamit Altıntop Photo,Hamit Altıntop Photo by UEFA.com DE,UEFA.com DE on twitter tweets Hamit Altıntop Photo

Stefan Kuntz’u tercih eden ve milli takımın başına getiren Hamit Altıntop da istifa etmeli. Karar verici olarak bu rezalette onun da sorumluluğu var.

Bu rezilliğin bu skandalın hesabını Stefan Kuntz ve Hamit Altıntop verecek. Keşke böyle bir geceye tanıklık etmeseydik! Başladık CANLI:.

mackolik
Mackolik

🔹 Hamit Altıntop: Oyuncularımızın gelişim içinde olduğunu görmüyor muyuz? Biz oyuncularımıza doğru şeyleri aşılama gayretindeyiz. Elbette kupalara katılmak, başarılı olmak istiyoruz..

NTV Spor
NTV Spor

🗣️ Hamit Altıntop: 30-40 yıl önceki medya oyunları... 🔗.

Hamit Altıntop Photo,Hamit Altıntop Photo by NTV Spor,NTV Spor on twitter tweets Hamit Altıntop Photo

@ParcalaAslanim İki maç 5 gol yedin Hamit haddini bil bunun rezillikleri farklı yerlere çekme. @TFF_Org Hamit Altıntop istifa.

Skordan bağımsız söylüyorum, bir sonraki maçtan sonra yapacağım ilk iş Hamit Altıntop, Kuntz, Tolunay Kafkas ve ekiplerini hemen gönderirim, 2 günde hem A milli hem Genç milli seviyede Lüksemburg’dan 7 gol yedik.

Kuntz dan önce Hamit Altıntop ve Tolunay Kafkas Türk futbolundan defolup gitmeli. İsmail Yüksek gibi hakedenler gelmeli milli takıma, hamit ve tolunayin keyfine kalmamalı kadro @TFF_Org.

Bu Stefan Kuntz ve almanca bildiyi üçün o vəzifədə oturan Hamit Altıntop milli komandaya da sırf almanca bilənləri çağırırlar. Toga Ciğerci buna örnəkdir! ona görə bu gündədirlər. betər olsunlar. #UEFANationsLeague #TURvLUX 😜.

Türkiye-Lüksemburg maçını iyiki izleyip zaman denen alt seviye teknik adamla olacağı üksemburg’dan 2 gol mi yenir rezillik şem ceo Hamit Altıntop’ta eserine bakıp bakıp.

İsmail Yüksek gibi oyuncuyu milli takıma çağırmayın, sakatlık olsun neyse gelsin. Diyin. Adam sizi ipten alsin. Şu Hamit Altıntop un acilen milli takımdan gönderilmesi lazim. Tüm 6s piyasas8ni bu yapıyor kendi görüşüm.

Hamit Altıntop, çapsız Kuntz’unu da alıp istifa ederek defol git! Böyle saçma kadroları çocuk bile çıkarmaz ulan!.

Hamit Altıntop seni severiz sayarız saygıda kusur etmeyiz ama luksemburg maçında oyun kalitesi ortada. Sabahlara kadar kumar oynayan futbolcular sahada bir bir dökülüyor. @FHamitAltintop.

Hamit Altıntop futbolcu iken takımına çok faydan olmuş gibi milli takım sorumlusu yapmışlar Hamiti yokluktan yaptılar buna yemin edebilirim ama kanıtlayamam 😂 #kpss2022iptaledilsin #Russia.

TrtSpor da hamit altintop bize kizio !! Faroe adalarina biz yendirdik haklisin bize kizmakta ! ve daha kotusu masanin etrafindakiler de onu onayliolar kafalarini sallayarak !! aga FAROE ADALARI bu . son 2 macta 2 küfe gol yemissin n anlationuz siz ?.

BTP LİDERİ HÜSEYİN BAŞ HÜKÜMETE EKONOMİ DERSİ VERİYOR. Gizem Hamit Altıntop Türkiye Lüksemburg Bitcoin DolarTL.

@sporx Yazık insan üzülüyor. Hamit Altıntop ve Kuntz dengeleri bozdu adaletsiz kadro seçimi ile. İnşallah kazanırız 2. Yarı rakip çok zayıf.

@HonoreDeBerke Hamit Altıntop milli takım sorumlusu olarak kaldığı sürece FBli oyuncular mecbur kalınmadıkça zor oynar..

@FutbolAnadolu Alman milli takımında oynama ihtimalin olsa dakika durmazdın insanları Şahin,Hakan Çalhanoğlu,Hamit Altıntop ve Salih Özcan eğer Alman milli takımını seçseler orada oynama ihtimali en yüksek oyunculardı.Diğerleri zaten yetenek ve beceri olarak oynayamazlardı.MECBURİYET..

Türk futbol Milli Takımının Katili Hamit Altıntop Eseriniz ile gurur duyun @TFF_Org 👏👏👏👏.

Hamit altıntop denen şahıs bu ulke futbolunda olduğu sürece biz anca bu amatör takımlarla oynarı.

Hamit Altıntop ve Stefan Kuntz elele verin 1860Munihe defolup gidin. @TFF_Org aklınızı başınıza toplayın. Nedir bu rezillik!.

@serdarkellecii Herkes Hamit Altıntop için eleştiri yapmış ama kariyer olarak üst düzey takımlarda oynamış biri ve bence Kuntz fena TD değil.

Adamcılık değil takımcılık yapı takımda bari liyakat olsun. Hamit Altıntop getirdiği antrenör milli takımdan el çektirilsin!.

@fanatikcomtr Stefant Kuntz ve Hamit Altıntop derhal Milli Takimdan uzaklaştırılmalıdır Kuntz ve Altıntop İSTİFA @TFF_Org.

@FenerbahceUnion @1907FenerBhce1 Şenol Güneş ile Fransalara sahayı dar ediyorduk. O zamanlar herkes Şenol Güneşi kahraman ilan ediyordu. Sadece 1 maç kaybetti Hollanda maçında 10 kişi kalıp 6 gol yedik hemen gönderildi. Çünkü hamit altıntop Şenol Güneşi yönetemiyordu. Bu vesileyle yönetebileceği bir piyon buldu.

Hamit Altıntop ve Stefan Kuntz Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak sizleri istifaya davet ediyorum baraz onurunuz varsa istifa edersiniz.

Utanmanız varsa ülkeyi terkedin hamit altıntop stefan kuntz kenan kocak @TFF_Org.

Hamit Altıntop Photo,Hamit Altıntop Photo by Semih Ali Kurtuluş,Semih Ali Kurtuluş on twitter tweets Hamit Altıntop Photo

Türk futbolunun başına gelmiş iki büyük felaket hükümetin adamı hamit Altıntop ve onun piyonu Stefan Kuntz #tffistifa.

Hamit Altıntop Photo,Hamit Altıntop Photo by Tuncer Külci,Tuncer Külci on twitter tweets Hamit Altıntop Photo

Kuntz yönetmiyor zaten takımı. Sembolik olarak orda kendisi. Takımı gs amigosu Hamit Altıntop yönetiyor..

Worldwide Twitter Trends Today
  • デジたん
  • トラジャ
  • ハサウェイ
  • ハッピージャムジャム
  • フリーダム
  • フルグランサ
  • リールガン
  • #นครปฐมใครก็ล่มยากxอิงล็อต