Worldwide flag

🕓

Harun In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

hakikatle insanlar arasında bariyer örüp, sürekli onların en basit güdülerine hitap ederek öfkelerini büyütüp bir de bu öfkeyi bilinçli olarak yanlış yere kanalize eden şeye medya denmez..

Harun Twitter

Harun Photo

Harun Top Tweets On Twitter

Matheiu Yusuf Dirar Zajc Jailson O. Kaan Hak İsla Serdar Skrtel Harun.

@Sinansr4 Kanka maçın özetini izledimde ürktüm amk Alanya iyi fırsatlar yakalamış Harun fazlasını yapmış Beşiktaş taraftarıyım Aziz Yıldırım’ı ararıyor sanki FB he?.

Harun Tekin: Ben bu formayı her giydiğimde heyecan duyuyorum 💙.

Harun Photo

Fenerbahçeli bazı oyuncular Alanyaspor maçı sonrası soyunma odasında dürüm yedi 😂😂😂😂.

4 yiğidin Şehit Olması 1 yumruk kadar konuşulmayan Ülkedeyiz Yazıklar Olsun #BuKadarSoysuzaBirSOYLUYeter.

Harun Photo

kurulan kadroya bakıyorum,diğer oynadığımız tüm maçları siktir ettim sadece trabzon deplasmanında harun tekin ekstra performans göstermese şu an hiçbirimizin futbol izleyecek yüzü yoktu. ki o kadar olmasa bile oynadığımız tüm maçlarda ezildik..

umurumda değil piyasa hani bir hava durumu spikeri vardı havalar nasıl olursa olsun sizin havanız iyi olsun diyen benim düşüncem de aynen öyle ne olursa olsun ortaköylü güzel olsun.

@SedatGulbaran Bu soylu dediğiniz Erdoğandan muhtar bile olmaz diyen kişimi?pardon bu sözü Bahçeli söylemiş harun gibi geldiler karun oldular diyenmi?pardon bu sözüde Numan kurtulmuş söylemiş bu adam Erdoğan seni seçimlerde sandıklara gömeceğim diyen kişiymiş hatırladım.

@beINSPORTS_TR maç bitti hala saldırıyor şerefsizler. Mikrofonu harun tutsun.

@vurgitsinbee @koygitsinbee Dizideki tüm karakterlerin derin ve anlamlı kişilik özellikleri var. Harun’a bakıyorum hanzo aq. İstemiyoruz bu ayıyı dizide, komedi filmi çeksin işi ne..

Harun senden özür diliyorum abi. Trabzon ve bu maçta 15 tane yemekten kurtardığın için..

@ismetavci54 @AKINCIBEYI39 Sen bu gece Harun’u beğenmemişsen seninle futbol konuşulmaz. Sen hatta futbol dışında başka sporlara yönel kardeşim..

algılara başladık harun abime gs forması giydireceğiz inşallah.

Harun Photo

Fenerbahçe adına bu gece ki tek mutluluk kaynağı Harun Tekin’di. Fenerbahçe yıllardır kalede isyan eden eldivenlere alışık. Harun, bu misyonu hem sezon boyu ve Alanyaspor maçındaki isyanıyla fazlasıyla üstlendi. Herkes “Harun” gibi üzerindeki armanın değerini.

Sahaya bakıyorum sözleşmesi bitecek skrtel,ismail,topal,ayew,valbuenna oyunda nasıl kazanacaksın? Amk bide sahanın en iyisi skrtel ve harun. Bu nasıl kadro Allahın belası COMOLLİ!.

@asndl91 Bu harun yanlış zamanda yanlış yerde olmanın t karşılığı 😎 her gittiği takım rezalet top oynuyor 🤺.

#FenerbahçeDüşüyor gotunu dogrultmaktan acizler sampiyonluga oynayan cimbomla ugrasmaya calisiyorlar 😂😂.

@AsenaKatun01 Valla rezilik ya harun olmasa bu maç farka giderdi ya ve işin kötü tarafi hala transfer hatalari yapiliyo comali hala bu takim ersun hoca desen naptiği beli değil yazik ya valla bu taraftara yazik 😢.

keşke harun yerine volkan oynasaydı da 5 tane yiyip efendi gibi otursalardı daha da öyle ağlayan emoci falan atmaya yüzleri kalmazdı.

Harun👍 Skertel🤔 İsmail 🖕 İsla🐄 Dirar🐮 Serdar💩 ⛏ Tolgay☠️ Valbuena😶 Eljif🤮 Ayew⚰️ Ersun Yalan 🔞.

Bu nasıl bi vizyonsuzluktur. Çıkarın kardeşim şu formayı üstünüzden. Altyapıdaki futbolcular çıksa sizden daha iyi oynar. Harun’dan başka tek bir kişi bile formayı haketmiyor. Yeter artık yollayın şu beş para etmez adamları ! @Fenerbahce #alikoç.

@armanicinsavass Harun olmasa tarihi rezalet yaşardık sahada gorevini yapan tek oyuncumuzdu diğerlerine yaziklar olsun..

Pappis Cisse ve Harun olmasaydı bu gece Fenerbahçe tarihine kara bir leke olarak geçerdi..

hakikatle insanlar arasında bariyer örüp, sürekli onların en basit güdülerine hitap ederek öfkelerini büyütüp bir de bu öfkeyi bilinçli olarak yanlış yere kanalize eden şeye medya denmez..

[SALAH] “JOKOWI DIPASTIKAN TIDAK MENANG PILPRES 2019” By: Restu Bumi Ahli hukum tata negara dan pengamat politik Indonesia, Refly Harun dan Pakar hukum tata negara Yusril Ihza Mahendra ... Selengkapnya di bagian PENJELASAN dan REFERENSI. #LawanHoax.

Worldwide Twitter Trends Now