Worldwide flag

🕓

Hayırlı Cumalar In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

Merhamet, insan olmanın ve kalmanın birinci şartıdır. O yoksa, hiçbir şey tamam değildir. Hayırlı cumalar dilerim efendim..

Hayırlı Cumalar Twitter

Hayırlı Cumalar Photo

Hayırlı Cumalar Top Tweets On Twitter

Merhamet, insan olmanın ve kalmanın birinci şartıdır. O yoksa, hiçbir şey tamam değildir. Hayırlı cumalar dilerim efendim..

Hayırlı Cumalar Photo

Padişahım çok yaşa demeyip, “Her işte bir hayır vardır” diyenlere selam olsun. Okumanız dileği ile hayırlı Cumalar ve güzel bir hafta sonu diliyorum 😉🇹🇷❤️.

Hayırlı Cumalar Photo

Güneş gibi sevmedik; Akşam batarız diye! Yıldız gibi sevmedik; Kayıp gideriz diye! Rüzgar gibi sevmedik; Eser geçeriz diye! Biz dostlarımızı Allah için sevdik; Ahirette de ebedileşsin diye! Rabbim dualarınızı kabul, muhabbetimizi daim ve sadık eylesin Hayırlı cumalar..

Hayırlı Cumalar Photo

Al Yiğitler Gök otağlarda. Nice şer diz çökmüş ayaklarında. Al bayrak Gök sancak ufuklarında. Düşselerde yıkılmazlar Ülkü damarlarında. Hayırlı Cumalar.

Gerçekten, insan, ‘bencil ve haris’ olarak yaratıldı. Mearic Suresi, 19. #Hayırlı_Cumalar.

Selamun Aleykü Hayırlı ve Huzurlu Sabahlar. Bereketli Cumalar..

Gazetemiz TÜRKGÜN Adana Temsilciliğinden Hayırlı Cumalar olsun. Türkçe Düşün Türkgün Oku 15 Kasım 2019 Cuma.

Hayırlı Cumalar Photo

🌼Sabredin! Hüzünsüz Bir Neşe ve Darlıksız Bir Bolluk 🌼Hayırlı Cumalar🌼 #ERDOĞANGRUPLARI.

Hayırlı Cumalar Photo

“Büyüklerimize saygı, küçüklerimize sevgi ve şefkat göstermeyen bizden değildir.” Cumamız Mübarek olsun ; Hayırlı Cumalar..

Şans Yoktur Nasip Vardir Kısmet vardir Hayirlisi Vardir Ol Deyince Olduran Rabbimiz Vardir Allah Herkesin Îşini Gücünü Rast Getirsin Hayirli Cumalar..

Hayırlı cumalar Var mı bı cevabınız?... 🤔.

akşam yürürken aklıma sürekli o nun bilgisi dışında bir yaprak bile düşmez ayeti geldi düşünerek dalmışım, tam apartmanın önüne geldim bi yaprak sol omuzumun üstünden yavaşça süzülüp önüme düştü etrafa baktım havada başka yaprak yoktu, hayat ayrıntıda gizlidir hayırlı cumalar.

Hayırlı Cumalar Photo

#iyigeceler #birgünyeniden HukukaSadakat KHKlıyaAdalet Hayırlı Cumalar.

Hayırlı Cumalar Photo

@MehmetFendogluu Amin Vekilim amin Size de Hayırlı Cumalar🙏 Allah dualarımızı kabul etsin de 5 yıl İndirim Yılbaşından önce gelsin İnşaAllah.

Ya Rab!.. Dalmışız içinden çıkılmayan cümlelere, Hüzünlerimize doğru bir la havle çekiyoruz sessizce, Kağıdın ucu yanık, Kalemimiz eğri, Ya Rab!.. Kalbimize Esma-ül Hüsnan ile dokun!.. Ve Kalbimizin karanlık yerlerini affınla çiç🍃🌺🍃 Hayırlı Cumalar.

@Mandandabets @Vunicasino_ hayırlı cumalar yeğen ... vuniye söyle beni engellemiş alsın sitesini götüne soksun sığmazsa ben sığdırırımmmm aynen de .amını tersten siktimin iti bişey mi dedik engel atıyon aaa ibine.

@vahitdoan18 Amin Inşallah Efendim Allah Razı Olsun Hayırlı Huzurlu Cumalar Dilerim.

Every cuma when all the teyzes send u that “hayirli cumalar” with cicekler pics ohh lardddd 🤷‍♂️🤣 is that time.

“ Mîzanda güzel ahlâktan daha ağır gelen bir şey yoktur.” Hadis-i Şerif Hayırlı Cumalar.

Fakirlikten salona yazılamadığım için anca sahilde boş boş koşuyorum. Bu beden artık metal kaldırmak istiyor yeter .... iyi geceler hayırlı cumalar belki yaradan sesimi duyar diye haykırmak istedim.

Hayırlı cumalar🔴Cuma günü sabah namazından önce, Estagfirullahelazim ellezi la ilahe illa hüvel hayyel kayyume ve etubü ileyh okuyanın, deniz köpüğü kadar da olsa günahları affolur. Cuma günü akşama doğru “Yâ Veliyy” ism-i şerifini okuyanların hayırlı dilekleri kabul olur..

Esselamu Aleyküm. Hayırlı akşamlar, hayırlı cumalar olsun inşallah dostlarım..

dün beraber kumar oynadığım adam bugün bana hayırlı cumalar mesajı attı, islam harbiden çok güzel din.

@Ayseyaman42 Hayırlı cumalar huzurlu geceler diliyorum Ayşe hanım 🌌🌛💫🌺.

Rabbim gönlümüzden geçen tüm dileklerimizi kabul, cumamızı mübarek eylesin. Hayırlı.

Hayırlı Cumalar Photo
Worldwide Twitter Trends Now