Worldwide flag

🕓

Hayırlı Cumalar In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

Üç günlük dünyada fırıldak olmaya gerek yok Muhsin Yazıcıoğ Hayırlı Cumalar.

Hayırlı Cumalar Twitter

Hayırlı Cumalar Photo

Hayırlı Cumalar Top Tweets On Twitter

İnanan takipçilerime hayırlı Cumalar, inanmayanlara da haftanın son günü, sıkın dişinizi :).

Arap puta taparken Türk göğe bakardı Hayırlı Cumalar.

Hayırlı Cumalar Photo

Üç günlük dünyada fırıldak olmaya gerek yok Muhsin Yazıcıoğ Hayırlı Cumalar.

Hayırlı Cumalar Photo

Insan oldugumuzu unutmamak dileğiyle. Hayırlı.

Ya RABBİ!.. Bugün sana açılan eller hürmetine; kabul olmayan dua, af olmayan kul, def edilmeyen bela, şifa bulmayan hasta, huzur bulmayan kalp, sızlamayan vicdan, Yağmur indirilmemiş toprak, seni anmayan dil bı Cümleten Hayırlı CUMALAR, Huzurlu GÜNLER !.

Hayırlı Cumalar Photo

“De ki, Şüphesiz benim Namazım kurbanım, hayatım ve ölümüm, hepsi Alemlerin Rabbi Allah içindir.” (En’âm 6/162) Hayırlı Cumalar🌹.

Hayırlı Cumalar Photo

Gönlü Sevgi Dolu Dostlara Dostluğu Dost Gibi Bilenlere Güzelliği Sevgi ile Yoğuran İnsanlara Günaydın 🖐️ Hayırlı Cumalar.

Bismillahirrahmanirrahim, Sabah-ı Şerifleriniz Hayr Olsun🌹 Selâm ve Duâ 🌹🌹Hayırlı🌹🌹Cumalar🌹🌹.

Hayırlı Cumalar Photo

Düşman süvarisi kovalasa bile sabah namazının iki rekât sünnetini terketmeyin (Ebu Davud, 2/301,no: 1258; #Hadis) Hayırlı Cumalar.

İhtiyacımız olan liderde aradığımız özellikler, 📍Parayı sevmeyen ama adalete aşık 📍Propagandayı sevmeyen ama insanlara aşık 📍Kutuplaştırmayı sevmeyen ama kucaklaşmaya aşık 📍Yalanı sevmeyen ama doğruluğa aşık 📍Kul hakkı yemeyi sevmeyen ama dürüstlüğe aşık Hayırlı Cumalar.

Tüm Müslüman din kardeşlerime hayırlı cumalar diliyorum. Rabbime emanet 🤗🤗🤗.

Hayırlı Cumalar Photo

Bir olalım, İri olalım, Diri olalım Hep Birlikte Türkiye olalım. Cumamız Mübarek olsun; Hayırlı #İyiGeceler.

Hayırlı Cumalar Photo

Hiç bir Müslüman kimsenin Cehenneme gitmesini O yüzden Önce Allah İslah etsin diye dua eder Sonra İslahı mümkün değilse Kahretsin diye beddua ! Hayırlı Cumalar.

Kul hakkının hayatın her anını ve alanını kapsadığını unutmayalım. Sosyal medyada yaptıklarımız ve yazdıklarımız, hesap gününden muaf değildir. Hayırlı Cumalar. İyi Hafta sonları.

Duaların geri çevrilmeyeceği bu mübarek günde rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri rahmetinden mahrum bırakmasın inşallah. Hayırlı cumalar.

Hayırlı Cumalar Photo

Şeytanın Çalışma Odası, Cahillerin Boş Kafasıdır. Eflatun Hayırlı Cumalar.

Hayırlı Cumalar Photo

وَاللّٰهُ اَعْلَمُ بِاَعْدَٓائِكُمْۜ وَكَفٰى بِاللّٰهِ وَلِياًّۗ وَكَفٰى بِاللّٰهِ نَص۪يراً   Allah düşmanlarınızı daha iyi bilir. Gerçek bir dost olarak Allah yeter, bir yardımcı olarak da Allah kâfidir. Nisa 45 🌸Hayırlı Cumalar🌸.

Ettiğin her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne, ailene ve sevdiklerine huzur getirsin. Hayırlı nurlu cumalar. Kaynak: Cumanız mübarek olsun, en güzel cuma mesajları ...

Cuma’nın hayrı ve bereketi üzerimize olsun. Rabbimiz dualarımızı kabul buyursun. Selam ve Dua ile Hayırlı Cumalar..

Hayırlı Cumalar Photo

Kötülük değersiz bir şey olduğu için, onu yapan da değersizdir. (Yusuf Has Hacib) İyi Sözlü, Güler Yüzlü, Yardımsever ve Temiz Kalpli Kıymetli Dostlar eksik olmasın. Hayırlı.

“Sabrederek ve Namaz kılarak Allah’tan yardım dileyin. Şüphesiz Namaz, Allah’a derinden saygı duyanlardan başkasına ağır gelir.” Bakara Sûresi Hayırlı Cumalar.

İslam alemi; alem alem, fırka fırka. Her grup kendi parçalı bulutunda mutluluktan uçuyor. Sırasını beklerken .. Hayırlı Cumalar #HayırlıCumalar.

Emre Bol: Hayırlı cumalar yazıyorum adam bana küfür ediyor. Böyle bir şey olabilir mi ya? [A Spor].

Hayırlı Cumalar Photo

Sadece cuma günleri Müslüman olduğunu hatırlayan din kardeşlerim size de hayirli Cumalar..

Dürüst ve hayırsever işadamlarının malı mülkü gasp edilirken ses çıkarmayan ve Erdoğan’a laf söyletmeyen bir sanayici, fabrikasını kapatmak zorunda kalınca, “Erdoğan artık yönetemiyor. Ama korkudan bunu açıktan söyleyemiyorum.” diyormuş... Hayırlı Cumalar.