Worldwide flag

🕓

#HayırlıCumalar In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

Rabbim memleketimizi bereketli, milletimizi huzurlu eylesin. #HayırlıCumalar.

#HayırlıCumalar Twitter

#HayırlıCumalar Photo

#HayırlıCumalar Top Tweets On Twitter

🇹🇷 Madem herkes ettiğini İyilik edelim o zaman ... Hayırlı Cumalar Selam ve Dua #HayırlıCumalar 🌹 #GelecekBizimElbet.

#HayırlıCumalar Photo

#HayırlıCumalar Beni düşmanımın kötülüğü değil, Dostumun sinsiliği korkutur !.. () #CumamızMübarekOlsun.

#HayırlıCumalar Kafirlerin refah içinde diyar diyar dolaşmaları sakın seni aldatmasın. Az bir zevk. Sonra varacakları yer cehennemdir. Ne kötü bir yataktır orası! - Ali İmran, 196 Hayırlı Cumalar Herkese Hayırlı Geceler Herkese.

Ey iman edenler! Siz eğer kâfir olanlara uyarsanız sizi gerisingeriye (küfre) çevirirler de büsbütün hüsrana uğrarsınız. Hayır! Yalnız Allah yardımcınızdır. O, yardımcıların en hayırlısıdır. (Ali İmran Suresi /149-150) #hayirlicumalar.

Değil mi ki; hiçbir şeyin hiçbir şeye yetmediği yerde, Allah her şeye yeter. #HayırlıCumalar.

#HayırlıCumalar Photo

Mübarek Cuma günümüzün hayırlara vesile olmasını diliyorum. Kıymetli Hemşehrilerim; yüzünüz neşeli, gönlünüz huzurlu, kazancınız bereketli olsun. Yüce Rabbim ettiğimiz duaları kabul etsin. #HayırlıCumalar.

#HayırlıCumalar Photo

Makbul, dua ve tövbelerimizi kabul, sağlığımızı daim, kazancımızı bereketli, kalplerimizi ve evlerimizi huzurla doldursun İnşallah. Hayırlı cumalar dilerim. #hayirlicumalar.

#HayırlıCumalar Photo

Beni kucaklayan halkımdan Allah razı olsun. Cumanız mübarek #hayirlicumalar.

#HayırlıCumalar Photo

Allah, sadakat ve vefa konusunda imtihan eder. Güzel tavırlar sergileyip, güzel söz söylemek önemlidir. Kötü söze ya da kötü davranışa güzellikle karşılık vermek de imtihanın bir parçasıdır. Ahde vefa imandandır. Hayırlı Cumalar #hayirlicumalar.

#HayırlıCumalar Photo

@Rmznkpln1453 - Farz Namazı edâ etmek kayd- şartı ile ; gün içinde yapılan bütün helâl işler, sadaka ve ibâdet hükmündedir. bu üniformayı giyip vatanımı koruyorum ,namaza gerek yok , bu da ibâdettir denmez .Dense de,nefsi ibrâ etmekten gayrı bir faydası olmaz. #HayırlıCumalar.

Allah’ım ömrümüzün kalan kısmını, geçen kısmından hayırlı Cuma akşamınız mübarek, Gününüz de hayırlı olsun🖐🏽 #hayirlicumalar.

#HayırlıCumalar Photo

Dünya bir hayaldir! Soluduğun hava, bastığın toprak, içtiğin su, yandığın ateş, hayaldir; daim sanma! Her kim dalmışsa bu hayale, elbet uyanacaktır bir gün. Sultan olsa kâr etmez. Hakikatin ırmağında herkes üryandir. #HayırlıCumalar.

Adama yalan Makinesi bağlasalar makinenin devreleri yanar ... TAM SİYASAL İSLAMCILARIN ARADIĞI BİR #hayirlicumalar.

Peygamber Efendimiz (sav) şöyle buyurdu: İnsanların hırsızlıkta en ileri olanı, kendi nama­zından çalan kimsedir. Hayırlı Cumalar #HayırlıCumalar.

“Yol Yormuyorsa, Yoldaşındandır” Selam ve Dua İle Kalı #HayırlıCumalar.

#HayırlıCumalar Photo

Rabbim memleketimizi bereketli, milletimizi huzurlu eylesin. #HayırlıCumalar.

#HayırlıCumalar Photo

#HayırlıCumalar #cumanızmuebarekolsun Yine onlar ki, emanetlerine ve verdikleri sözlere riâyet ederler..

#HayırlıCumalar Photo

Cuma günü yapılması sünnet olan davranışlar: 1. Gusül almak 2. Erkeklerin güzel koku sürünmesi 3. Misvak kullanmak 4. Güzel elbiseler giyinmek 5. Kehf suresini okumak 6. Cuma namazına mümkün mertebe erken gitmek 7. Efendimiz ﷺ ‘e çokça selevat getirmek. #hayirlicumalar.

“ Çokluktan dolayı zafere ulaşamasınız. Ancak gökten gelen yardımla zafere erişirsiniz. “ -Ömer b. el-Hattab- #hayirlicumalar #HayırlıSabahlar.

Selâm ve Dua ile Hayırlı Cumalar Dilerim. Cumamız Mübarek Olsun. #HayırlıCumalar.

#HayırlıCumalar Photo

Ümmetin derdiyle Dertlenenlere selam olsun #HayırlıCumalar.

#HayırlıCumalar Photo

﷽   “Yavrum! Namazı dosdoğru kıl. İyiliği emret. Kötülükten alıkoy. Başına gelen musibetlere karşı sabırlı ol. Çünkü bunlar kesin olarak emredilmiş işlerdendir.” (Lokman suresi meali) #HayırlıCumalar.

Selamun Aleyküm!.. Namaz uykudan hayırlıdır Gideriz, nur yolda, izde gideriz Taş bağırda sular dizde gideriz Bir gün akşam olur, biz de gideriz Kalır dudaklarda şarkımız bizim Necip Fazıl Kısakürek #HayırlıCumalar Hayırlı Huzurlu.

#HayırlıCumalar Photo

Çok üzüldüm duyunca. Gerçekten iyilere kalmıyorsun dünya. Mekanın cennet olsun Allah rahmet eylesin Devran Çağlar #çukur #hayirlicumalar.

Ey Rabbim! Evimizden bereketi, dilimizden duayı, kalbimizden senin ve Resulünün sevgisini eksik etme. Dualarımızı kabul, ömrümüzü nurlu kıl. Amin. #HayırlıCumalar.

#HayırlıCumalar Photo
Worldwide Twitter Trends Now