Worldwide flag

🕓

#HayırlıCumalar In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

Cehennem buz tutana kadar senin yanında yürüyeceğ #HayırlıCumalar.

#HayırlıCumalar Twitter

#HayırlıCumalar Photo

#HayırlıCumalar Top Tweets On Twitter

Rabbim rahmet ve bereketini memleketimizin üzerine kılsın. #HayırlıCumalar.

#HayırlıCumalar Photo

Her son yeni başlangıçlara, biten her gün yeni umutlara, batan her güneş yeni güzelliklere vesile olsun. Cumamız mübarek olsun, dualarımız kabul olsun inş #HayırlıCumalar.

#HayırlıCumalar Photo

Herkes uyandıysa💫 Şöyle keyifli💫 Bir Cuma başlasın mı artık💫 Mutlu tesadüflerle geçsin gününüz Hani arayıpta bulamadığınız cinsten Gün aydı💫 Ben aydım💫 O zaman GÜNAYDIN kendim😉😇 GÜNAYDIN Hepiniz🙋☕ #Hayırlısabahlar #HayırlıCumalar.

Günaydın Güzel İnsanlar Ve Bir Gün Gelir Tüm Dualar Kabul Olur, Yeter ki İnanmaktan Vazgeçmeyin. #hayirlicumalar #Kocaeli 🌹🙏☕.

#HayırlıCumalar Photo

Cumanın hürmetine içimizden geçenlere Hayırlı #hayirlicumalar.

#HayırlıCumalar Photo

Kalmadı insanların ahde vefası, Yaraya duası, Unuttuk azizim unuttuk biz. Yargılamadan önce dinlemeyi Konuşmadan önce düşünmeyi Şikayet etmeden önce şükretmeyi İstemeden önce sabretmeyi Ve biz birbirimizi Allah rızası için sevmeyi umuttuk #hayırlıcumalar #BuMilletDizÇökmez.

Ve aklıma geliyor gönlünü kırdıkları diyorum,senin affında olmazsa benim işim zor. Ne olur bu dili seni sevmekliğime 🌿 #hayirlicumalar.

Her Perşembe hüzünlü olurum ,ertesi gün anneme gitmenin hüznü taşını yıkarım ,toprağını koklarım,duamı ıl kelam;güzel dostlarım kırgınsanız Annenize ,Babanıza gidin sarılın öpün .Aile en değerlidir .Rabbim tüm ölmüşlerimize rahmet eylesin.#Hayırlıcumalar.

Peygamberimiz buyuruyor: Sözümü dinleyip belleyen ve bellediğini aynı şekilde başkalarına tebliğ edenin Allah yüzünü ağartsı #hayirlicumalar #hayirliaksamlar.

Ademoğlu malım malım deyip duruyor. Ey Ademoğlu yiyip tükettiğinden, giyip eskittiğinden ve sevap kazanmak için sadaka olarak önden gönderdiğinden başka malın mı var ki? Geri kalan tüm malların mirasçılarındır. (Müslim, Zühd,3) #AzizAllah #HayırlıCumalar.

Kimine uzağımdır ben, Kimine çok yakı Kimine içim ısınmaz, Kimi içime sığ Kimi servetim, Kimi gülen yüzü Kimileri canım, sol yanım, Kimileri sabrım, sanki imtihanı #İyiAkşamlar ツ #HayırlıCumalar.

#HayırlıCumalar Photo

Gönlünüzden geçen her güzel Şeyin, Bu Cuma Akşamı Hürmetine Gerçeğe dönüşmesi dileğ Derdi olana deva, hasta olana şifa versin CUMA Akşamımız Mübarek Olsun Dostlar 🌹 #HayırlıAkşamlar #HayırlıCumalar.

#HayırlıCumalar Photo

“Kalpten kalbe bir yol” Semerkand Dergisi, durup düşünmeye vesiledir. @semerkanddergi #HayırlıCumalar #Cumartesi.

#HayırlıCumalar Photo

Ben,Merhum Cahit Arf a Arayan Cebine Baksın Güce tapan Aviller Matematikte zekadan önce sabır gelir. #HayırlıCumalar Cübbeli, sarıklı Az Muhterem Çok Go! @bir_nefer19.

#HayırlıCumalar Photo

Hz ali’ye” ya Ali, önceki halifeler döneminde bu kadar fitne yoktu, sende niye böyle oldu” dediler; Hz Ali de “onların arkasında biz vardık, bizim arkamızda siz varsınız”...dedi. #HayırlıCumalar.

Elfü elfi salatin ve elfü elfi selamin aleyke ya seyyidel evveline ve ahirin! Can tende fırsat sende iken Cuman cennetine vesile olsun Cuma gecemiz mübarek olsun #HayırlıCumalar olsun İnşallah EsselamuAleykum.

#HayırlıCumalar Photo

Allahım, Bizi süfli heveslerden koru. Bize ilim sevgisi, feraset arzusu ve cesaret fazileti ver. Bize adalet aşkı ver; merhamet yeteneği bağışla. Bize zulme direnebilme azmi, zalimlerle mücadele etme cesareti ver. Amin. Hepinize #HayırlıCumalar diliyorum..

Cehennem buz tutana kadar senin yanında yürüyeceğ #HayırlıCumalar.

Rabbim memleketimizi bereketli, milletimizi huzurlu eylesin. #HayırlıCumalar.

#HayırlıCumalar Photo

🌹YA RABBİ 🌹 Resûlünün, Sevgilinin, Kainatın Efendisinin Nurunu Kaydeder Gibi Olduğu İçin Bu Hale Gelen Millete Rahmetinle, Fazlınla, Lütfunla Tecelli Et! Bizleri Affeyle Üzerimize Sabır Yağdır, Ayaklarımızı Sağlam Bastır Amin🥀 Hayırlı Cumalar Hayırlı Sabahlar #HayırlıCumalar.

Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin. #HayırlıCumalar #günaydın 🇹🇷.

#HayırlıCumalar Photo

Rabbim onun adı ile birlikte yaşayanlardan eylesin inşallah, onun yolunda gidenleri yolumuzdan eksik etmesin inşallah Hayırlı cumalar olsun inşallah #Cuma #hayirlicumalar.

#HayırlıCumalar Photo

Sahilde güzel bir kafe Hoşuma gitti oturdum Garson geldi WiFİ var mı? dedim Evet var efendim dedi Şifreyi söyler misiniz? dedim Peygamber efendimizin () doğum ve vefat yılı dedi Neden 571 632 demediniz dedim Bilmeyene vermiyoruz efendim dedi #HayırlıCumalar.

#FransayaRestYunanaDers Enes (ra) rivayet ediyor. Resulullah (asm) şöyle buyurdular: Salih müminlerden dostlarınızı çoğaltınız. Çünkü kıyamet günü her bir mümin için şefaat hakkı vardır. (Camiüssağir-1001) #HayırlıCumalar.

Rabbim birliğimiz ve dirliğimizi daim kılsın. #HayırlıCumalar.

#HayırlıCumalar Photo
Worldwide Twitter Trends Now