Worldwide flag

🕓

#HayırlıCumalar In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

Hamdolsun yerli ve milli soğanımız, ABD dolarından daha kıymetli oldu! #hayirlicumalar.

#HayırlıCumalar Twitter

#HayırlıCumalar Photo

#HayırlıCumalar Top Tweets On Twitter

Allahım! Sen yardım istenilensin, dualar ancak Sana ulaşır, duaları Sen kabul edersin, güç ve kuvvet ancak Allah ile birlikte vardı (Tirmizî, Daavat: 94) #BeratKandili #HayırlıCumalar.

Dersimiz matematik. Hesap makinası kullananın kafasını kırarım. 😬 #BeratKandili #HayırlıCumalar.

Her Dua nin bir amini vardir Yeterki yürekten 🐦☀️ #BeratKandili niz mübarek olsun #HayırlıCumalar İnsaAllah😊.

#HayırlıCumalar Photo

Hamdolsun yerli ve milli soğanımız, ABD dolarından daha kıymetli oldu! #hayirlicumalar.

#HayırlıCumalar Photo

Günaydınnnnn 😊🤗🙋🏻‍♂️⛅️🇹🇷 Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu günde, dualarda birleşmek dileğiyle 🤲🏻 Berat Kandilimiz ve Cumamız hayırlı olsun inşallah😊🙏🏻 #BeratKandili 🤲🏻 #HayırlıCumalar 🙏🏻.

#HayırlıCumalar Photo

Rabbimiz Cümlemizi Berat Kandilini Hakkıyla İdrak Etmeyi Nasip Etsin İnşaALLAH! 🤲 🌿#HayırlıKandiler 🌿 🌿 #HayırlıCumalar 🌿.

#HayırlıCumalar Photo

Her şeyiyle haramdan uzak olunan, Helallerin yaşandığı, günahlardan uzak durulduğu, Kalbinizin huzurla, evinizin bereketle dolduğu Yüzünüzden gülücük, hayatınızdan mutluluk eksik olmayan bir gün olsun Gün Aydın Kandiliniz Mübarek olsun 🙇‍♀️ #BeratKandili #HayırlıCumalar.

Her sabah Rabbimize dua etmeyi unutmayalım. Çünkü Allah bizi uyandırmayı unutmadı. Yaşadığımız her anın değerini bilelim.! Günaydın #Hayırlıcumalar.

Mümin, ırza, namusa dil uzatan, lânet eden, çirkin işler yapan, edepsiz konuşan kimse değildir. - Hadisi Şerif- Tirmizî, Birr, 48 #HayırlıCumalar.

#HayırlıCumalar Photo

⏰: 05:27 Bir operasyonu daha başarıyla tamamalayıp yuvalarına dönen timin, deşifre olmamaları için çaktırmadan çektiğim saygın timdekiler teknolojik imkanları kullanmadan mevzuyu yerinde hallediyor. Yani Cuma mesajı falan kullanmıyorlar.✅ #BeraatKandili #HayırlıCumalar.

#HayırlıCumalar Photo

KANDİL DUÂSI Ey! Bu sonsuz âlemleri, bir zerreden var eden, Ey! Bu sonsuz nimetleri, kullarına yâr eden Bizleri cennetlere, sonsuz hissedâr eden, ... şiirin devamı: şairin sesinden: #BeratKandili Hayırlı Kandiller #HayırlıCumalar.

#HayırlıCumalar Photo

Cumadan cumaya müslüman olanlara selam olsun mübarekte olmasın (: #HayırlıCumalar.

Allah ve Rasülünün dediği #HayırlıKandiller #HayırlıCumalar.

#BeratKandili Muberek Hepimiz için Hayırlı Dualarımızın kabul olması Selamlar ...////// #HayırlıCumalar.

Ya gözyaşları içinde amin diyerek ettiğin dua senin icin hayirli değ Ya o duanın kabul olmamasının sebebi seni İsyan etmemeli insan, amin diyip #hayirlicumalar #BeratKandili.

“Bir insanın hayatta olabileceği en güzel yer bir duanın içinde yer almaktır.” En güzel en içten Duanın içinde yer almak ümidiyle ...🙏🏻#HayırlıCumalar.

﷽ اِنَّ اَكْرَمَكُمْ عِنْدَ اللّٰهِ اَتْقٰيكُمْۜ “…Allah katında en değerli olanınız, en çok takvâ sahibi olanınızdır…” (el-Hucurât, 13) #HayırlıCumalar #BeratKandili.

Size kulaklar,gözler,gönüller az şükrediyorsunuz . ( 32/9 ) her anımıza sonsuz şükürler olsun 🙏🌹 ne de hayırlı uğurlu berektli gün daim olsun böyle güzel günlerimiz 🤗 #BeratKandili #HayırlıCumalar.

Zor yola kolay insanlarla çıkılmaz. Hayvan açken insan tokken 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷 #ÖlümüneErdoğan Sen Besmeleni çek biz arkanda ordu #hayirlicumalar.

#HayırlıCumalar Photo

Ne güzel bir akşam, gündüzü Cuma akşamı Berat.⚘ Rabbim cümlemizi, beraatini alanlardan eylesin inşaallah.⚘🤲🏼 #HayırlıCumalar ⚘ #BeratKandili.

Kuş, karıncaları yer. Öldüğü zaman, karıncalar kuşu. Zamanla durum değişir. Şu an güçlü olabilirsin ama unutma ki, zaman senden daha güçlü 1 ağaçtan 1Milyon kibrit çöpü çıkar. 1 milyon ağacı yakmak için 1 kibrit çöpü yeterlidir. İyi olun, iyi şeyler yapın #HayırlıCumalar.

#BeratKandili niz mubarek olsun. #Hayırlıcumalar . RABBİM Yapacağınız bütün dualarınızı hayırlısı ile kabul etsin..

“Ey Rabbimiz! Bize bol bol sabır ver ve Müslüman olarak canımızı al.” (A’râf 126) #Hayırlıcumalar @omerrcelik @jsarieroglu.

#HayırlıCumalar Photo

YARADANIN 'affına' RESULÜNÜN ' sevgisine' Cennetin en güzel' köşesine' Mazhar olabilmeniz duâsı #HayırlıCumalar #BeratKandilinizMübarekOlsun.

Rabbim cümlemizin beraatini alanlardan eylesin. Hayırlı cumalar Hayırlı Kandillerimiz olsun 🙏🏻 #hayirlicumalar #BeratKandili.