Kırmızı Twitter: Most Popular Tweets Worldwide

Kırmızı Twitter
AK Parti
AK Parti

Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: Türkiye’nin NATO’nun genişlemesine yönelik olumsuz bir yaklaşımı yok ama Türkiye’nin özellikle terörle mücadelede bir kırmızı çizgisi var..

Çok acil!!!! Kırmızı alarm! Adana Şehir Hastanesinde bir hasta için çok acil kan grubu farketmeksizin kan ihtiyacı vardır. Not: Kan versem ne olur demeyin çoğunuz en az 5 yıldır takip ediyorsunuz sizin vesilenizle yıllardır o kadar çok can kurtuldu ki 05454494010.

@dailyislamist Kırmızı çizginiz yahu hiç tartışılabilir mi ! İşte bunların zihniyeti bu. Tepkiler çığ gibi büyüdü hemen değiş. Haksız bir davada zirve olacağına hak davada zerre olun..

Kırmızı Photo,Kırmızı Photo by Dr.FATİH ERBAKAN GRUPLARI👍,Dr.FATİH ERBAKAN GRUPLARI👍 on twitter tweets Kırmızı Photo

#tsgyo yılmadan çizerim, edepsiz hareketlerde bugün kırmızı üzerinde kalsın haftalık kapanışlara göre oyunu bıraksalar yatayda sürünüyor *ytd.

Kırmızı Photo,Kırmızı Photo by burcu (b.t.),burcu (b.t.) on twitter tweets Kırmızı Photo

@Muhammet_gkp @PesindeyizApp da kırmızı verilmemiş,niye hakem konuşmasın?.

@avkrblt Tirk Erşan’ın kırmızı çizgisi benim dilimi, varlığımı hor görüyor ve teminat altına almayı reddediyorsa, orada benim KIRMIZI ÇİZGİM başlar. Ve onun bütün çizgilerini alt üst eder !.

@ASYSokakOrg Maçta tek kırmızı kartlık pozisyon var bokunu çıkarmayalım bok gibi oynadık ve bok gibi kadro çıkardık değişiklikler yaptık öz eleştiri yapalım kör olmayalım.

Ali
Ali

Dubois in ayağı bu şekilde. Vallahi bunu GS li yapsaydı... Direkt kırmızı kartı verirdi. Yatacak yerleri yok.

Kırmızı Photo,Kırmızı Photo by Ali,Ali on twitter tweets Kırmızı Photo

Sedat benim kırmızı çizgim. O yüzden ben de Sedat gibi takipten çıkıyorum. #sedatpolat.

Kırmızı Photo,Kırmızı Photo by Issız Adam,Issız Adam on twitter tweets Kırmızı Photo

Şunu da belirtelim. 2 haftadır bariz kırmızı kartlar verilmiyor. Herkesin önünde olan pozisyonlarda. Takımı, hocayı eleştirirken Zorbay’ı ve Lale’yi unutacağımı sanmayın..

Sporx
Sporx

💥Ahmet Oğuz; Leo Dubois ile yaşadıkları pozisyon için konuştu; Top arada kaldı, ben de ayağımı uzattım. Top geçtikten sonra bastım. Hoca da söyledi, bakacağız dedi. Yani hakem! Kırmızı da olabilir, sarı da olabilir dedi. bir pozisyon sonrası arkadaşımıza da sarı kartı verdi.….

Kırmızı Photo,Kırmızı Photo by Sporx,Sporx on twitter tweets Kırmızı Photo

@muratasik_ Ofsaytimasilarla 14 maç gittin sesin cikmadi 😅😅 Muslera net kırmızı söyleseydin keşke belki TV nizde söylersiniz adalet için😅😅.

@atavratpitbull @TFF_Org Adam bugün 3 kez kırmızı görmeliydi maçı tamamladı aq.

@__khrmnhasan06 Dikkat edin videoda kırmızı arabalar bantda ilerliyor ama en sonu boş niye abi üretim bandı neden boş 5 dakika sonra araç üretilmeyip tenefüse mi çı bunlara ne olur akıl ver.

@Fatihkaya2828 @bulentuslu1903 Bizim Alanya maçında kolpadan çıkan kırmızı bu maçta çıkmayan kırmızı valla kural varsa bunlara da var kardeş.

neden acinin rengi kirmizi mesela tatli seyler de daha cok pembe neden kirmizi icin yesil olmamis neden aci sislar yeisl degil de kirmizi.

@turgaydemirr Beşiktaş başakşehir maçında adamın ayağı kaydı fernandesin ayağına çarptı kesin kırmızı diyordun bumu yoruma açık yazık sizin spor bilginize.

@atavratpitbull Ulan zorbay adamların 10 penaltı 20 kırmızı kartını yedin rahat uyursun sen şimdi bide bu gece😂.

@ozadem37 @1907salva Dipte olduğunuz, ligi bitirtmeyiz dediğiniz Alanya maçından sonraki ilk maç, yani serinizin başladığı Karagümrük maçı. Düşün işte bugünküne kırmızı diyorsan şu pozisyonda da kırmızı olmalı diyorsun demektir. Kim bilir lig ne olurdu bu kırmızı çıksaydı.

@Sekekama____ @haskologlu Senin gibi asiri kati kirmizi cizgilerim olmaz cünkü demokrasi her fikrin bir yerde bulusma zorunlulugudur, senin gibiler tek parti dönemi kafasidir. Ama demokrasi böyle bir sey degil. Ittihat ya da 1923-1946 döneminde degiliz..

@sgokbakar Recep seni seviyoruz lütfen futbol ile ilgili yorum yapma biz seni her zaman sanatçı olarak saygı duyalım. Sanatçı arkadaşların nelerle uğraşıyor sen kalkmisin kırmızı kartla ilgileniyorsun.

Vermediğin kırmızı kartı evine götür duvarına as sonra vicdanın ile bir ömür yaşa #KNYvGS.

@grk243310 @atavratelmander Ulan enayi maçı izlemden yorum yapma 😁 penaltı, kırmızı, iptal ettikleri gol… şunu siz yaşasanız 8 yıl konuşursunuz 😂.

@Mehmetali_Onel Koskoca camiayı kendi hasta fikirlerinize hapsederken Kuranın değil, egemen dünyanın dayatmasına kırmızı çizgi diyeceksiniz, ama üsluplar sertleşince islamın adalet ve şefkatine sığınacaksınız. Yok öyle demogoji. Sizi Yusuf Suresindeki adalet anlayışına davet ediyoruz..

@darlamababyy 14 maç galibiyet birilerinin zoruna gitti. Hakem yine yukardan emir alıp 2 kırmızı kartı vermedi. Tebrikler zorba küçük … 👏🏻.

@s10_glr Ayağa basma sarı ama zorlasan kırmızı verilebilir. FB aleyhine yapılan bu tip faullere bırak kartı faul bile verilmedi..

@AliNaciKucuk Jesusun maçlar masa başında kazanılmıyor dedikten sonra maça zorbay küçüğün atanması Ve vermediği kırmızı kartlar. Doğru söylemiş yaşlı kurt. Talimatla oluyormuş bazı şeyler..

“kim koparır dalından ağzı açık bir gülü kırmızı bir ölümü görmüş gibi kanarım”.

@umtbra9 @trivelasports_ net kirmizi gordugumu konusurum objektifim bu islere.

@fadimeozkan Hayır öyle değil fadime hanım Ülkede bu kadar zina yapilirken bu kadar evli kadın-erkek kocasını-karısını aldatırken bu kadar pislik varken hiç kırmızı çizimiz olamayacak mi biz aile yapılarını koruyan kırmızı çizgiler istiyoruz parçalayan degil @AvOzlemZengin bende istemiyorum..

Worldwide Twitter Trends Today
  • Angel Reese
  • Araujo
  • Asensio
  • Austin Reaves
  • Ayrton Lucas
  • アメリカ強すぎ
  • キューバ
  • シナリオリンク