Worldwide flag

🕓

#KimBuNamoğlu In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

☝ ben biliyorum Fikret Orman demişti benim çok yakın arkadaşımdır diye #KimBuNamoğlu.

#KimBuNamoğlu Twitter

#KimBuNamoğlu Photo

#KimBuNamoğlu Top Tweets On Twitter

Ne rezil bir federasyon var ve buna nasıl tahammül ediliyor güzelim ülkem dünyada marka olmuş iken. Bir tüpçü bir nAM oğlu gibi gereksiz işe yaramayan kişilikler yüzünden ülkemizin kalitesini düşürmeye izin vermeyelim #KimBuNamoğlu.

#KimBuNamoğlu siz bu işi beceremiyorsunuz, sizi istemeyen büyük bir kitle oluş onurunuz var ise istifa.

#KimBuNamoğlu Balon Ekle, Karikatür Yap!.

#KimBuNamoğlu Photo

Beşiktaş lı olarak #KimBuNamoğlu diye soruyoruz. Cevabı bulmaya çalışalım. Geçen sene Alanya maçına Ümit öztürk’ü vererek Gs yi şampiyon yapan,Gs maçlarında Gs aleyhine hata yapan hakemleri kızağa alan son olarak TS maçına Ümit öztürk’ü vererek Gs yi yarışta tutan rezil biri!.

@1903nmc Günaydın doatum. Bende Denizliye gidiyorum. Beşiktaş heryerde :) #KimBuNamoglu.

Bugün benim için erken basladı.. Çok önemli bir iş toplantısı için Ankaraya gidiyorum. Umarım hayırlı olur. Herkese günaydın. Unutmadan #KimBuNamoğlu ?.

@ukarakullukcu kaale alman için daha ne yapmam lazım bilmiyorum!Kusura bakma da ortam ateş yeri mahalle yanıyor,sen nelerle uğraşıyorsun!Ağzından Ümit Öztürk ve @Hatayspor_FK maçındaki Liyundama’nın pozisyonu için tek kelime duyamadık! #KimBuNamoğlu.

Önceden ilaç kuyruğu vardı yok tüp kuyruğu vardı diyen old çomarlar şimdi sebze meyve için kurulan tanzim çadırlarındaki sıraya neden ses çıkarmıyor why ??? #KimBuNamoğlu.

hakemler hata yaptığı için var gelmedi mi amk #KimBuNamoğlu da gördüğünden bile şaşırtıyor adamları!.

Yetmez Demirören Namoğlu ile beraber ayar çekersiniz artık maçlara #KimBuNamoglu.

#KimBuNamoğlu kim mi? Onun bunun kumasi olabilir, birilerin sifoncusu yada emir eri olabir diye iddalar var!.

☝ ben biliyorum Fikret Orman demişti benim çok yakın arkadaşımdır diye #KimBuNamoğlu.

Namoğlu istifa etmeden vicdanlar rahat etmeyecek. Galatasarayı bu kadar kalmadığınız yeter. Çekin kirli ellerinizi. #KimBuNamoğlu.

@asporcomtr de erman toroglu ve @serkan_korkmaz ümit öztürk 3 veya 4 maç dinlendirilecek algısı yapı #KimBuNamoğlu.

#KimBuNamoğlu kim olacak hak yiyen çoluğuna çocuğuna helal para yetiremeyen orospu çocuğunun TEK’i ..

@GalatasaraySK #KimBuNamoglu ulan artistler baskasinin sikiyle gerdege girensiniz. Hak yigen serefsizlersiniz. Helal olsun #Trabzonspor a..

#KimBuNamoğlu : Adil lig denildiğinde adilik anlayan , Dürüst oyun dendiğinde Ali (Dürüst)- Cengiz (Mustafa) oyunları aklına gelen, Temiz ligi tetikçilik olarak algılayan, Adalete hiyanet eden , VAR sistemi yerine 1 VAR mış 1 YOK muş sistemini getiren, Derin cinconlu muhterem ..

#KimBuNamoğlu fikret başkanın öve öve bitiremediği 17 klubün imza vererek arkasındayız ve güveniyoruz dedikleri adamdır galatasaraylılara göre tff de mhk de istifa edip gitmeli zaten mustafa başkanda istifaya davet etmişti her iki.

#KimBuNamoğlu Sorun GS filan değil , Güven bırakmadılar,... Kötü bir tiyatro oyunu gibi,....

Gs taraftarının açtıgı bot tag 15 20 dk icinde tt den düstü kendi taraftarları bile adaletsizligi gördü #KimBuNamoğlu.

TAG paylaşımı yapanlara bi baktım da bilin bakalım hangi takımın taraftarı yok???evet evet iki ay boyunca ağlayan yusuf namoğlu istifa diye yırtınanlar TFF bize savaş açtı diye haykıranlar bugün ortada yok hepsi sus pus neden acaba??? #KimBuNamoğlu.

@TFF_Org @TFF_Org & #YusufNamoğlu artık Türk futbolunun yakasından düşün. #KimBuNamoğlu.

Kardeşine Fikret Orman paralar nerde sorduk 😂😂😂 Yetme di abisi icin #KimBuNamoğlu diye soruyoruz Abi kardeş hayat size güzel.

#KimBuNamoğlu - Adalet döngüsü olmayan, veya adaleti sağlamaya çalışmak için görevlendirilen BÜYÜK GS’li it..

Abi sen kimsin ya cidden? Bu kadar insan sana tepkisini gösterdiği halde onlara hiç geri dönüş yapmıyorsun! Nerden geliyo bu güç? Nerden geliyo bu güven? #KimBuNamoğlu.

Worldwide Twitter Trends Now