#konyadakatliamvar Twitter: Most Popular Tweets Worldwide

#konyadakatliamvar Twitter

Oğlum ben ne izledim az önce? 🤦🏻‍♂️ Hani psikopat desen, kişinin şahsına sinirlensen o da değil. Bir sürü insan var orada. Anket yapsan yüzdeye girerler. İnanılmaz. #konyadakatliamvar.

Barınaktan poşetin içinden çekip çıkarılıp hayata döndürülen ve nefes alabilen bir kedi. Bakışları neler anlatıyor görüyorsunuz di mi #Konyadakatliamvar.

#konyadakatliamvar Photo,#konyadakatliamvar Photo by Büşra Sanay,Büşra Sanay on twitter tweets #konyadakatliamvar Photo

İnsanın aklı almıyor o kadar çalışan rahatlıkla izliyor ve o kadar alışmışlar ki .. iğrenç nasıl insanlarla yaşı #Konyadakatliamvar.

Maalesef barınaklar hepsi olmasa da hayvanların her gün benzer şiddete maruz kaldığı yerler. Artık hayvanların barınaklara kapatmanın tek çözüm olduğunu söyleyenler tekrar düşünsünler… Hayvanlar işkence altında can verirken katillerine hiçbir şey olmuyor. #konyadakatliamvar.

Sistemli bir katliam yaşanan, yaşatılan. Bu katili yakalayacaksınız! Para cezasıyla da kurtulamayacak.@TC_icisleri #konyadakatliamvar.

Burası Cumhurbaşkanımızın örnek gösterdiği ama belki de hiç gitmediği, görmediği barınaklardan birisi! 2 örnek barınağından birisi KONYA! Be #KonyadaKatliamVar dostlar! Lütfen paylaşın. Sessiz kalmayın!!!!.

Merhamet duygunuzu kime kaç paraya sattınız ? Ben insanım diyen, bu vahşete sessiz kalmasın. İnsan öldürmek ile masum ve savunmasız bir canlıyı öldürmek arasında hiçbir fark yok. #konyadakatliamvar.

İzlemeye dayanamadığımız görüntüleri CANlar hergün yaşı kadar can acıtıcı bir cümle yok,yardım isteyemiyor,kendilerini anlatamı diğer CANların sessizce travmatik olayı hayatım boyunca unutamam #Konyadakatliamvar #Mamaktakatliamvar.

Duyulmaz görülmez mi sandınız ? Yazık ki kimse görmeseydi bile Allah gördü yaptıklarınızı , Allah inancınız da yok demek ki ! Herşeyi geçtim nasıl vurulur bir hayvana öyle nefretle? Nasıl bir insan yapar bunu?Potansiyel seri katil adayı bunu ık!#Konyadakatliamvar.

Güvenli sokaklar derneği eserinizle gurur duyun yakın kınalarınızı #konyadakatliamvar.

Hangisi daha tehlikeli? Kenarda duran köpekler mi, yoksa bu caniler mi? #konyadakatliamvar İnsan olan herkes bu canların hakkını savunmalı. Gerisini insan sıfatına koymuyorum..

xez
Xez

Nasıl insanlarsınız Nasıl yaşıyorsunuz Nasıl gün içinde sizin gibi olanlarla aynı ortamda olabiliriz İzlerken bile insanın kalbi dayanmazken nasıl olurda öyle canice davranırsınız Allahım sen koru aklımı kaçırıcam😬 #Konyadakatliamvar.

Artık ülke çığrından çıktı, vicdansızı, sapığı, hayvan düşmanı , cahili, orospu çocuğu bitmiyor bu ülkede. #konyadakatliamvar Allah belanızı versin. Bunun cezası umarım hakedilen şekilde verilir, temennim o orospu çocuğunun kafasını birinin ezmesi..

@Konyabuyuksehir Duyulmaz görülmez mi sandınız ? Yazık ki kimse görmeseydi bile Allah gördü yaptıklarınızı , Allah inancınız da yok demek ki ! Herşeyi geçtim nasıl vurulur bir hayvana öyle nefretle? Nasıl bir insan yapar bunu?Potansiyel seri katil adayı bunu ık!#Konyadakatliamvar.

@muhendisyenn aloooo #Konyadakatliamvar paylaşsana hadi. #Mamaktakatliamvar paylaşsana. hayvan düşmanı olanlarda hepinizin payı var. burda kaç gün boyunca insanları hayvan düşmanlıüı yaptırdın bir kere mantıklı bir şey çıkmadı mutlu musun katliam var barınakların ne halde olduğunu+++.

@MuratKoseMamak Onlara böyle sahip çıkacaksanız bırakın başı boş kalsınlar yazıklar olsun #Konyadakatliamvar.

bazı zamanlar hem goygoy hem de çaresizlikten dolayı sokak hayvanları için itlaf edilsin vs diyorum ama mama verirken yanlışlıkla kuyruğuna basınca bile içim gidiyor sizin hakkaten hiç mi vicdanınız yok merhametiniz yok zerre içinizde sevgi yok mu #Konyadakatliamvar.

Her türlü yasal yollardan ulaşacağım. Her yere şikayet edeceğim. #Konyadakatliamvar.

#konyadakatliamvar Photo,#konyadakatliamvar Photo by sinemmiko 🇹🇷,sinemmiko 🇹🇷 on twitter tweets #konyadakatliamvar Photo

BİR BELEDİYE GÖREVLİSİ BİR KÖPEĞİ; BAŞINA KÜREKLE VURA VURA ÖLDÜRDÜ. KÜREKLE! VURARAK! ÖLDÜRDÜ! Sonra da bir başka görevli bir çöp torbasını çeker gibi sürükleyip götürdü o masum canın bedenini. Aldığım nefes genzimi yakıyor, kalbim acıyor. #konyadakatliamvar.

#konyadakatliamvar Photo,#konyadakatliamvar Photo by gözen ne demek?,gözen ne demek? on twitter tweets #konyadakatliamvar Photo

#konyadakatliamvar arkadaş ya köpeklerle insanları katlediyorsunuz. ya insanlarla köpekleri katlediyorsunuz. Bunun ölümsüz bir yolu yokmu? Çocuğunu köpek parçalayan baba dünyadaki tüm köpekleri öldürse acısı dinmez. Bu köpek sorununa kimse çözüm bulamıyormu?.

Hayvanlara yaşam alanı bırakmayıp her yeri beton yapan insan! Hayvanları kısırlaştırıp üremelerini engellemeleri gerekirken işini yapmayan yine insan! Hayvanlar çok üreyince çevreyi rahatsız ediyor diye katleden yine insan!! PARDON İNSAN DEMİŞİM! #konyadakatliamvar.

A devastating massacre on stray dogs has been going on by @Konyabuyuksehir 😭😭😭 please share this to be heard!!! #Konyadakatliamvar.

Allah kahretsin örnek barınağınızı! Ülkemize uygun gördüğünüz bu mu? Kanunlara göre açık açık suç işliyor katil herif herkes de izliyor yazıklar olsun #Konyadakatliamvar.

İnsanoğlu çok zalim çok nankör. Keşke bide bu olaydan sonra bu durumların düzeleceğine ve yetkililerin bu şerefsizleri kovmaktan başka işe yarar daha iyi önlemler alacağına inancımız da tam olsa. #konyadakatliamvar.

@RumeysaKadak hayvan hakları yasasını öve öve bitiremedin kutla bu zafer senin, bu katliam senin yasanın eseri #Konyadakatliamvar.

Bunlara orospu çocuğu desen orospulara ayıp olur. Nasıl bir yaratiksiniz siz. Sene olmus 2022, belediyenin parasi mi bitti de hayvanlarin kafasina vura vura olduruyorsunuz. İğne ile uyutacak kadar da mi para kalmadi belediyede? Bunlarn cezasi da iskence olmali #konyadakatliamvar.

Ülke de hangi rezilliğe,hangi kepazeliğe sesimizi çıkaralım şaşırdık artık. #Konyadakatliamvar.

Dünya üzerinde insandan daha adi bir varlık yaşamamıştır. Görüntüler kan donduruyor. #Konyadakatliamvar.

#Konyadakatliamvar @Konyabuyuksehir @TCKonyaValiligi Allah çoluğunuzu çocuğunuzu dermansız dertlere düşürsün . Kansere bile aratacak hastalıklar belalar peşinizi bırakmasın! Soyunuz kurusun. Canınız öyle bir yansın ki ölmek için yalvarın ölemeyin..

Inanilir gibi degil toplumda icimizde dolasan insanlara bakin binlerce insanin oy verdigi adamin verdigi emre bakin #konyadakatliamvar.

Worldwide Twitter Trends Today
  • Aimar
  • Alvarado
  • Anisha
  • Antuna
  • Arabia
  • Araujo
  • Arábia
  • Argentina