Kuntz Twitter: Most Popular Tweets Worldwide

Kuntz Twitter

Kuntz: hoca değiştirmekle olmaz! Bu Ülke Terim’i Güneş’i Lucescu’yu Danimarka, İsviçre, Hollanda ile başa çıkmadığı için gönderdi. Faroe Adalarıyla değil! Zaten işin özüde net!!! Hamit Altıntop’un bu Ülkenin Futbol Aklı olmasıyla Kibariye’nin Konservatuara dekan olması aynı şey….

Stefan Kuntz DİKKAT! Salih Uçan, İsmail Yüksek’i Milli Takım’a almamanı kim önerdiyse ya da almak istediğinde Kim karşı çıktıysa ONLARA DİKKAT ET; evde torun sevmekten yorulup milli takım rüyası gören hocalar var onlara iş arayanların oyununa gelme!.

23 yıl önce teknik direktörlüğe başlamış, 3. ve 4. liglerde çalışmış, hiçbir somut başarı elde edememiş, 2005-2015 arasını saha dışı görevlerde geçirmiş Kuntz hocamızın son şakasını izledik. Faroe Adaları 2 Türkiye 1.

Maç ritmi, temposu olan Ozan Kabak, Yunus Akgün, İsmail Yüksek kenarda… Bu sezon doğru dürüst süre almamış Kaan Ayhan, Çağlar, Halil sahada… Uluslar Ligi’nde C Grubu’na düştük ama hala zorlanı Stefan Kuntz bu kafayla giderse değişim kaçınılmaz olacak….

6-1’lik Hollanda hezimetinden sonra Şenol Güneş ile yolların ayrılması şarttı ve doğru olan yapıldı. Faroe Adaları yenilgisi sadece Kuntz için değil, milli takım için de tarihi bir rezalet! Hiç vakit kaybetmeden Kuntz’a veda edilmeli. Bundan sonra dikiş tutmaz!!!.

Gerçekten çok yazık. Faroe Adaları’na yenildik ve bu mağlubiyeti bile normalleştirmeye çalışan bir zihniyet ile karşı karşıyayız! Stefan Kuntz ve bu zihniyetten kurtulmadığımız müddetçe hiçbir yere varamayız maalesef. #TGRTmaç.

Sporx
Sporx

A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz, Beşiktaş - Fenerbahçe derbisini tribünden izleyecek. Salih Uçan👀.

💥💥 Ertem Şener: Faroe Adaları maçından sonra Kuntz ile yollar ayrılıyor..

Kuntz’u da modern hoca, taktisyen hoca diye getirdiler. 60 yaşında adama genç diyenini bile gördüm. Yabancı hoca hayranlığı, vasat yabancı hocaların buralarda zengin olması demek değildir. Yoksa kaliteli hoca ister yabancı ister uzaylı olsun, herkes takdir eder,takdiri kendi alır.

Hamit Altıntop - Kuntz Ceyhun Kazancı - Valerien İsmael Durumlar birbirine çok benziyor ya. Tabi teknik yönden, hangi ikili desen, ikinci olsun diye dua ederim. Aralarında da o fark var..

Ya şimdi Kuntz kovulur Ceyhun Kazancı gider Kuntz’u alır gelir Beşiktaş’a, bırakın kalsın milli takımda..

Yeni nesil yöneticilik, yabancı vasat hocaları getirip hocalar üzerinde hakimiyet kurmak. Bunu milli Takım Kuntz, Galatasaray Torrent örnekleriyle yazabiliriz. Başka örnek vermiyorum sonra küfrediyorlar..

Sporx
Sporx

Stefan Kuntz: Boks maçı gibi düşünürseniz, aldığımız yumrukla nakavt olmadık, sadece uyarı oldu..

A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz, Beşiktaş - Fenerbahçe derbisini tribünden izleyecek. 👀.

Kuntz Photo,Kuntz Photo by Ajanshaber1903 🇹🇷,Ajanshaber1903 🇹🇷 on twitter tweets Kuntz Photo

---> PIT (14) @ CLE (23) <--- PIT has 4th & 6 at the PIT 10 Recommendation : 🤷 Toss-up (+0 WP) Actual play: 🏈🦵 punts 45 yards to CLV 45, to CLV 49 for 4 yards ()..

Kuntz Photo,Kuntz Photo by 4th down decision bot,4th down decision bot on twitter tweets Kuntz Photo

📝 @UgurMeleke : Stefan Kuntz yönetiminde 3 kritik maç oynadık sadece. Norveç, Portekiz ve dünkü Lüksemburg maçları. Kuntz’la hiçbir kritik maçı kazanamadık. Dün de Lüksemburg’un elinden 87’de kurtarabildik 1 puanı..

Kuntz Photo,Kuntz Photo by Spor Arena,Spor Arena on twitter tweets Kuntz Photo

Terrific 2-1 victory for the Mustangs over a very tough St Patrick’s of Chicago, goals Kuntz and Stevens @Region1Sports.

🗣️ Hamit Altıntop: Stefan Kuntz ile yolumuza devam ediyoruz..

Kuntz Photo,Kuntz Photo by Sabah Spor,Sabah Spor on twitter tweets Kuntz Photo

Başıma bir iş gelmeyecekse bu akşam Kuntz’u sallar Hikmet Karaman’ı milli takımın başına getiririm. Neden Hikmet hoca? Adam gerçekten futbolu seviyor, bence Şenol ya da Kuntz’dan aşağı kalır yanı yok, demeçleri Tang FT gibi üstüne su katarsan FT oluyor ve egosuz adam..

---> PIT (0) @ CLE (0) <--- PIT has 4th & 4 at the CLE 32 Recommendation : 🤷 Toss-up (+ WP) Actual play: 👟🏈 49 yard field goal is No Good, Wide Right, ,.

Kuntz Photo,Kuntz Photo by 4th down decision bot,4th down decision bot on twitter tweets Kuntz Photo

Futbol Milli Takımımız; 60 bine yaklaşan nüfusuyla Avrupanın futbol devi Faroe adaları ile rakip sahada sadece bir farkla (2-1) yenilgiyi başardı!!! Bravo Kuntz! ve ekibi Sizleri asla unutmayacağız! Bir an önce istifa edin bu rezilliği kapatın. Yerli bir teknik direktör şart….

Şenol Güneş’i nasıl gönderdilerse aynı senaryo Stefan Kuntz’a uygulanıyor. için tüm yollar açıldı….

Stefan Kuntz: Boks maçı gibi düşünürseniz, aldığımız yumrukla nakavt olmadık, sadece uyarı oldu..

(11:11) punts 39 yards to CLV 23, , fair catch by #Steelers.

(9:33) punts 32 yards to CLV 14, , fair catch by #Steelers.

---> PIT (14) @ CLE (23) <--- PIT has 4th & 15 at the PIT 20 Recommendation : 🤷 Toss-up (+ WP) Actual play: 🏈🦵 punts 48 yards to CLV 32, to CLV 39 for 7 yards..

Kuntz Photo,Kuntz Photo by 4th down decision bot,4th down decision bot on twitter tweets Kuntz Photo

---> PIT (14) @ CLE (16) <--- PIT has 4th & 3 at the PIT 32 Recommendation (MEDIUM): 👉 Go for it (+ WP) Actual play: 🏈🦵 punts 48 yards to CLV 20, , downed by.

Kuntz Photo,Kuntz Photo by 4th down decision bot,4th down decision bot on twitter tweets Kuntz Photo

10:35 2Q: MEAD-Kuntz 26 pass from Danielson (Pacheco kick). Mead 7, Gonzaga Prep 7. Danielson with a nice ball on the fade to Kuntz..

A Milli Takım TD Kuntz: Ben asla vazgeçmem! Asla! İşler ne kadar zorlaşırsa, ben başarılı olmak için o kadar motive olurum! Asla vazgeçmem!.

@ctisik Bence bu da Almanca konuşsun tercüman çevirsin. Nasıl olsa Alman Kuntz İngilizce konuşuyor tercüman çeviriyor. Milli takım değil sirk…! Şu hallere bak???.

Worldwide Twitter Trends Today
  • ハッピージャムジャム
  • フリーダム
  • フルグランサ
  • マニューバー
  • ミヤネ屋
  • リールガン
  • #นครปฐมใครก็ล่มยากxอิงล็อต
  • Bandido