Worldwide flag

🕓

#KYKBorcuBelimiziBüktü In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

Nesin sen hayatım boyunca çekeceğim ben büyük çile falan mı?#kykborcubelimizibüktü.

#KYKBorcuBelimiziBüktü Twitter

#KYKBorcuBelimiziBüktü Photo

#KYKBorcuBelimiziBüktü Top Tweets On Twitter

Nesin sen hayatım boyunca çekeceğim ben büyük çile falan mı?#kykborcubelimizibüktü.

O zaman almasaydın diyenlerin ağzına kürekle vurasım geliyo #kykborcubelimizibüktü.

Yediniz ödeyin,cafe de yerken iyiydi, gezerken sordunuz mu diyenler olacaktır Emin’im. Çoğu öğrenci arkadaşım maalesef maddi zorluktan aldı ve 450 TL’nin çoğu zaten yurda gidiyordu yani bir kahve içmeye para payı bile kalmıyordu ne yazık Suriyeli değiliz. #kykborcubelimizibüktü.

Üniversiteli olmanın bedeli borç, işsizlik, kpss, stres ve sonuç mutsuzluk #kykborcubelimizibüktü.

Amaç mı saptırıyorsun? Yoksa Kyk mağdurlarıni mi mağdur ediyorsun anlamadim? #kykborcubelimizibüktü.

#KYKBorcuBelimiziBüktü Photo

Öde öde bitmeyecek kardeşim,geçmiş olsun sarilalım .😂 #kykborcubelimizibüktü.

Ne yapılacaktı ? 400 lirayı alıp kiranın yarısını mı denkleştirseydik? Tabi ki de, bara gidip meşe fıçıda 24 yıl dinlendirilmiş JACK DANIELS içtik. 🍻 #kykborcubelimizibüktü.

#kykborcubelimizibüktü iş verin ödesinler. İş vermiyorsanız parayı geri istemeye de yüzünüz olmasın. Utanın biraz.

Almasaydın diyen ahmaklar herkesin tuzu sizin kadar kuru değil baba parası yiyen g*tler Burda konuşuyor #kykborcubelimizibüktü.

Not : kyk borçları silinsin !! #kykborcubelimizibüktü.

Devlet, öğrencisine 'okurken yaşamını idare ettirebilsin' diye verdiği parayı faizi ile geri alıyor. Sonra eğitim öğretim ücretsiz derler. Faşizim değil de ne? #kykborcubelimizibüktü.

@monraybe Devlet o kadar suriyeliyi beleş yaşatacağına beleş okutacağına biraz da kendi gençlerinin elinden tutsun biraz da kendi milletine baksın. #kykborcubelimizibüktü @monraybe.

#kykborcubelimizibüktü @MzyenSEvkin sayın vekilim lütfen sesimizi duyun !!!! İşimiz yok ki borcumuzu ödeyelim!!!!.

Ortadan torpili kaldırın, işsiz üniversite mezunu diye bir şey olmasın o zaman bizim önümüze bunu borç olarak sunun. Çoğu üniversite mezunu işsiz, iş bulanların bile çoğu asgarinin altında çalışıyor. #kykborcubelimizibüktü.

Üniversite mezunları kredi borcunu yapilandirinca TL ..... koyacağz diyen mehmet cengiz gibi kan emiciler 425milyon vergi borcunu yapilandirinca 0(sıfır) #kykborcubelimizibüktü.

#KYKBorcuBelimiziBüktü Photo

#KYKBorcuBelimiziBüktü çokmu büktü canım yaa sevgilinizle ezerken birbirinizi taşırken bükülmüştür o bel canım yaaa.

Bazıları çıkıp yemeden önce düşünseydiniz diyor. Şehir dışında oku,3 kardeşin 2si üniversite okusun ve sen babana yük olmamak için ondan para istememk için mecburen kredi al biride çıkıp almasaydın desin ! Zerre vicdanınız yok ! #KYKBorcuBelimiziBüktü.

Almasaydın harcarken iyiydi, diyen IQ yoksunları siktirin gidin başka yerde havlayın . Durumu kötü olanlar var , her türlü ihtiyacını kendi başına aile yardımı olmadan karşılamak zorunda olanlar var . Götünüzle yazmayın .. #KYKBorcuBelimiziBüktü.

Madem bu borç kolay ve zorlamadan ödenebiliyor hayır sever bir millet vekilimiz aldığı cüzi maaşla benim borcumu zorlanmadan ödeyebilir. Hemen kabul ederim. Ben zorlanıyorum çünkü. #KYKBorcuBelimiziBüktü.

Piyango haramdır. Kumar dinimizde ayetle sabit bir haramdır özel kumarhaneler yasak iken devlet neden piyango adı altında kumar oynatır bu saçmalığa artık son verilsin! #MilliPiyangoYasaklansın #KYKBorcuBelimiziBüktü Su-35 Namjoon Ahmet Davutoğlu.

#KYKBorcuBelimiziBüktü Photo

#KYKBorcuBelimiziBüktü issiz genclerin 25000 borclu olmasi cok zor tabii is verilse ödenir is yok para yok borc var haciz var ne yapacak bu gencler.

Alırken işe girince ödersiniz diyolardı okul bitmeden ödemeler başladı.. #KYKBorcuBelimiziBüktü.

#KYKBorcuBelimiziBüktü bu iş beli geçti az daha bükülecek yerimiz kalmıyacak.

Almasaydınız parti yaparken iyiydi #KYKBorcuBelimiziBüktü.

#KYKBorcuBelimiziBüktü Photo

#KYKBorcuBelimiziBüktü Heeeh! Şimdi alırken iyidi ben okudum çalıştı Yok paraları barlarda yediniz diye konuşan orospu çocukları doluşur.