Lüksemburg Twitter: Most Popular Tweets Worldwide

Lüksemburg Twitter

UEFA Uluslar Ligi’nde Lüksemburg ile karşılaşacak A Milli Futbol Takımımıza başarılar dileriz. 🇹🇷 Galibiyetle dönmeniz dileğiyle, Haydi #BizimÇocuklar! 💪.

Lüksemburg Photo,Lüksemburg Photo by Trabzonspor,Trabzonspor on twitter tweets Lüksemburg Photo
Aykırı
Aykırı

Türkiye Lüksemburg maçı öncesi stadyum inledi: Yaşa Mustafa Kemal Paşa Yaşa.

Formalite maçları da olsa ay-yıldızlı bayrağı göğsünde taşıyan bir milli takım; FIFA sıralamasında 93. olan Lüksemburg’tan evinde 3 gol yiyip berabere kalamaz, sıralamada 125. olan Faroe Adaları’na kaybedemez. Gerçekten skandal ve üzücü!!!.

Roger Federer gözyaşları içinde kariyerini noktalıyor en büyük rakibi Rafael Nadal ondan daha çok gözyaşı dökü Lüksemburg ulusal marşını ıslıklayanların bunu anlamasına olanak yok tabii ki.

Bir ilüzyon var, sanki Kuntz Türk futbolunun içinde olduğu durum nedeniyle sorgulanıyor gibi… Hiç ilgisi yok. Hatta bir Almanın da şark kurnazlığı yapmasına gerek yok. Herkes biliyor ki Kuntz Lüksemburg/Faroe maçlarındaki kepazelik üzerinden eleştiriliyor..

Peş peşe Lüksemburg ve Faroe Adaları rezaleti kabul edilecek cinsten değil. Sorumlu sorumsuzlar bir an önce görevlerinden istifa etmeli. Türk futbolu bu kadar rezil edilemez….

Kanka Faroe Adalarına da Nizami saha yok diye kaybetmiş olamayız di mi :)) Lüksemburg, üzerine Şu açıklmanın izahı yok..

Lüksemburg ve Faroe Adaları karşısında alınan sonuç ve oynanan futbol teknik adam üzerinden tartılacak maçlar değildir Ha! Sahaya yanlış kadro çıkartmışsa Yanlış değişiklikler yapmışsa Yanlış taktikle oynatmışsa O zaman eyvallah Bu kriterlerin konuşmadığı yerde hoca konuşulmaz.

Uğur Meleke: Kuntz döneminde hiçbir kritik eşiği geçemedik. Norveç’i yenemedik. Portekiz’e karşı sol kanat bek Berkan denemesi yaptık. Lüksemburg’u yenemedik. Faroe’yi Ülke futboluna göz göre göre bu yılları kaybettirenlerin bedel ödemesi gerektiğini düşünü.

Lüksemburg Photo,Lüksemburg Photo by Spor Arena,Spor Arena on twitter tweets Lüksemburg Photo

@futbolarena Lüksemburg ve Faroe Adalarından 5 gol yiyen adamı desteklersem bu ülkeye ihanet etmiş sayarım kendimi Hepiniz istifa edin!.

Senin futbol yorumcusu olarak para kazandığın ülkenin bırak Faroe adaları Lüksemburg falan san marinoya bile yenilmesi lazım.

Ajansspor
Ajansspor

Uğur Meleke: “Kuntz döneminde hiçbir kritik eşiği geçemedik. Norveç’i yenemedik. Portekiz’e karşı sol kanat bek Berkan denemesi yaptık. Lüksemburg’u yenemedik. Faroe’yi yenemedik. Ülke futboluna göz göre göre bu yılları kaybettirenlerin bedel ödemesi gerektiğini düşünüyorum.”.

🕐 Gençlik Kolları Ankara İl Başkanımız Sn. @FatihKOCA04, Etimesgut İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sn. @yusufy1lmz ve yönetimiyle birlikte Türkiye-Lüksemburg maçını izleyip sohbet etti..

Lüksemburg Photo,Lüksemburg Photo by İYİ Gençlik Ankara,İYİ Gençlik Ankara on twitter tweets Lüksemburg Photo

🇹🇷🇺🇦🏆 Spor Yorumcusu ne güzel açıklama yapmış; “Son 15 dakika Maç Lüksemburg ile İ fan Can-İsmail Yüksek arasında geçti.” 👏👏👏👏.

Lüksemburg Photo,Lüksemburg Photo by 🇹🇷🇺🇦Hakonuri0653💛💙,🇹🇷🇺🇦Hakonuri0653💛💙 on twitter tweets Lüksemburg Photo

ÜLKEMİZİ TABİİ Kİ DESTEKLEYECEĞİZ AG BAŞARILAR LÜKSEMBURG EZ KIR PARCALA GEREKİYORSA YEN AMA ŞU TÜRKİYEYE GALİBİYET YAŞATMA AG.

@TekYolFener Ne anlatıyorsun sen Ne gelişimi Yanlış kadro, yanlış hoca, Orta da oyun yok @FHamitAltintop Oynadığımız takımlar Lüksemburg ve bilmem ne adaları Ne anlatıyorsun.

Uzağa tükürdü diye boyu büyüdü sanan cüce gibisin. Prosper Mérimée #şeriat Cem Uzan Kuzey Kore Ankara eski türkiye Rümeysa Lüksemburg Türkleri Cengiz Arap Geçmiş #Russia.

Lüksemburg Photo,Lüksemburg Photo by Mehmet Altaş,Mehmet Altaş on twitter tweets Lüksemburg Photo

Sen lahmacun gibi takım yaparsan lüksemburg bile yer, kimse de şaşırmaz..

Lüksemburg Photo,Lüksemburg Photo by Işıl BJK,Işıl BJK on twitter tweets Lüksemburg Photo

Oyunculara gelirsek onlara da söylenecek söz çok Vallahi tarihi unutmaz Siz de dalga geçecekler bakacaklar Lüksemburg yenilen berabere kalan veya forya adalarını kaybeden takımın kadrosuna kimler var diye siz düşünün oğlum şimdi gidin kulüplerinizde oynayın bakalım.

🏟️ Türkiye - Lüksemburg !! 📌 Rt-Fav 📌 5 Arkadaşını Etiketle 👉 20 TL Freebet Kazanma Şansı !! 👉Etkinliğe katılım için : 👉Güncel giriş : DİKKAT: Kurallara UYMAYAN üyelere ekleme olmayacaktır..

Lüksemburg Photo,Lüksemburg Photo by Oslobet,Oslobet on twitter tweets Lüksemburg Photo

Stefan Kuntz’u Portekiz maçını sattığı için gönderiyorsak ok ama geç kalındı Ama kolay grupta gol yemeden maçlarını kazanmışken,sadece Lüksemburg maçı ve 1-2 kadro tercihi yüzünden ise Hamit Altıntop’u ayıklama derdindeler Öyle duruyor, tek futbolu bilen(!) o çünkü.

Şu üslup ,konuşma tarzı hiç hoş değil . @FHamitAltintop haddini bil masaya vura vura konuşuyorsunuz sonra çıkıp özür diliyorsunuz , @TFF_Org başkanın bunu iyi bilir . Lüksemburg’la berabere kalıp Faroe Adalarına yenilmiş milli takım ,senin utancından yerin dibine girmen gerekir !.

Lüksemburg gibi vasat bile sayılamayacak bir ülkeden, 3 gol yiyip berabere kalan Milli takımimizdan utanı.

Lüksemburg maçında parlamışlar. Maç 3-3 bitti. 3, Ligden gelen İsmail Ulsular Ligi 3. kümede gol attı diye mi bu destan?.

Bir zamanlar Türkiye Dünya Kupası’nda yarı finalde elendi diye “Neden şampiyon olamadık” diye linç edilmişti. O günden sonra bırak şampiyonluğu falan, Türkiye bir daha Dünya Kupası’na bile katılamadı. Bugünlerde ise Faroe Adaları, Lüksemburg falan takılıyoruz işte….

@demarkesports lan lüksemburg ve faroe adalarından 2 maçta 5 gol yedin kamil hamit ne zırvalıyorsun hala TATAVA YAPMA İSTİFA ET.

Bizim İsmail, Lüksemburg a o golü atmasa demek ki Lüksemburg, Faroe Adaları ve Litvanya grubundan çıkanayacakmışız. @TFF_Org.

Türkiye - Lüksemburg maçı skor tahmininiz nedir? Türkiye 4-0 Faroe Litvanya 0-6 Türkiye Lüksemburg 0-2 Türkiye Türkiye 2-0 Litvanya Turkiye ?-? Lüksemburg #millimaç Yusuf Demir Ronaldo.

@ntvspor Milli takım için de anket yapmazsın Ne dicez Lüksemburg bizi yener mi?.

Seviyelere göre ayrılmış gruplarda, Lüksemburg ve Litvanya ile aynı grupta olduğun takıma önlem alıyor diye Hoca ile dalga geçiyor aklı sıra. Rakibini ciddiye alıp dersini çalışan Hoca bizim futbol ulemalarına gelmez. Asıl fıkra; bizi bu gruba düşüren Hocalarda, Kuntz’ta değil😅.

Worldwide Twitter Trends Today
  • Arib
  • Atlético
  • Atuesta
  • #これだけで何のゲームか分かってしまう
  • クリスタル
  • サンダーボルト
  • ショバフェス
  • スピナー