#LaiklikKaldırılsın Twitter: Most Popular Tweets Worldwide

#LaiklikKaldırılsın Twitter

Fetönün köleleri laiklikten rahatsız olmuşlar işid zihniyetlilere laiklik batmış.Oğlum pudra şekerini az kullanın. #LaiklikKaldırılsın.

#LaiklikKaldırılsın Photo,#LaiklikKaldırılsın Photo by Baki turgay,Baki turgay on twitter tweets #LaiklikKaldırılsın Photo

Ne güzel de söylemiş Neyzen Tevfik Geldikleri gibi Kimi itini, kimi bitini, kimi piçini bıraktı.. Yoksa bu kadar şerefsizin bizden olması mümkün değil. #LaiklikKaldırılsın diyenler bu ülkeye ihanet eden vatan hainleridir..

#LaiklikKaldırılsın Photo,#LaiklikKaldırılsın Photo by Hasan Cerit,Hasan Cerit on twitter tweets #LaiklikKaldırılsın Photo

“Evet, biz Allah’ın kanunu olan şeriatı istiyoruz.” 🖋Üstad Kadir Mısıroğlu #LaiklikKaldırılsın.

#LaiklikKaldırılsın Photo,#LaiklikKaldırılsın Photo by Sîret-i İhyâ,Sîret-i İhyâ on twitter tweets #LaiklikKaldırılsın Photo

#LaiklikKaldırılsın Ya seve seve Ya sike sike TÜRKİYE LAİKTİR LAİK KALACAK!.

#LaiklikKaldırılsın Photo,#LaiklikKaldırılsın Photo by 14.05,14.05 on twitter tweets #LaiklikKaldırılsın Photo

Türkiye Cumhuriyeti şeyhler,dervişler,müritler,meczuplar memleketi olamaz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk🇹🇷 #LaiklikKaldırılsın.

#LaiklikKaldırılsın Photo,#LaiklikKaldırılsın Photo by Hatice,Hatice on twitter tweets #LaiklikKaldırılsın Photo

Şeriat isteyenlerin alayını Arabistan’a, İran’a sürün, 1 gün sonra nasıl kaçtığını görürsünüz. #Laiklikkaldırılsın.

Dinin her türlü ahlaksızlığın üzerine bir örtü olarak kullanılarak insanların aldatılmasını laiklik önler. #LaiklikKaldırılsın.

Ülkeyi TikTok’la mı yöneteceksiniz? Laiklik istemeyen hadi Arabistan’a ama tek yön biletle. Bu Almanya’da yaşayıp şikayet edenler gibi . Hem gel dersin gelmez, hem eleştirir. Bi bitmediniz ! . #LaiklikKaldırılsın.

Laiklik dini redetmiyor devletin dinini redediyor diyenler neyin kafasındasınız yani ALLAH seni yaratsın hükmünü koysun her işinde İNŞALLAH MAŞALLAH ama ALLAH devlete karışmasın öylemi ALLAH yarattı devleti beyinlere aklı ilmi bilimi verende ALLAH iyi düşünün #LaiklikKaldırılsın.

Laikliği fransadan getirdiler. İsteyen fransaya gitsin diyen , bir müslüman gördünüz mü? Hayır ama şeriat isteyen Arabistana gitsin diyen çok Ahmak var. Sanki Arabistanda şeriat var. Kuran din düşmanıyız diyemiyorlar. Laikiz diyorlar #LaiklikKaldırılsın.

İmam Gazali’den Laiklik Tarifi;“Bir kimse din ve devlet işlerinin ayrı olduğuna inanırsa,onun için çalışırsa;ve bu inanç içinde Allah için Kabe’ye gidip Hacc farizasını yerine getirirken Kabenin duvarının dibinde ölse bile o bu inanç sebebi ile ebedi kafirdir #LaiklikKaldırılsın.

#LaiklikKaldırılsın diyenler İDAM EDİLMELİ Tespit edin ilk kim attı bu twiti #deprem.

#LaiklikKaldırılsın diyen şarlatanlara bir kez daha hatırlatalım . – Softa sınıfının din simsarlığına izin verilmemelidir. Dinden maddi menfaat temin edenler. İğrenç kimselerdir. İşte bu duruma karşıyız ve buna müsaade etmiyoruz. Mustafa Kemal ATATÜRK.

#LaiklikKaldırılsın Photo,#LaiklikKaldırılsın Photo by @SSSBBL777.,@SSSBBL777. on twitter tweets #LaiklikKaldırılsın Photo

Kimler laiklik kaldirilsin diyor; nimetlerinden faydalanmis nankörler, ve cemaatleri kontrol eden İngilizlerin kuklaları dindarsanan dinciler eğitim seviyesi düşük kişiler(Üniversite öğrenimi olmayan) #LaiklikKaldırılsın.

#LaiklikKaldırılsın diyenlere inat şuraya bir Mustafa Kemal bırakayım.

#LaiklikKaldırılsın Photo,#LaiklikKaldırılsın Photo by Serpil Caner,Serpil Caner on twitter tweets #LaiklikKaldırılsın Photo

#LaiklikKaldırılsın ya bazi mal kisiler oo ustad kadir misiroglu diye geziniyo siz gercekten malsiniz o üstad dediniz yunanlari savundu hala bu adami seviyorsunuz sasiriyorum beyininiz var mi diye bi doktora gidin derim yoksa size fazlasiyla veririm.

Birileri #LaiklikKaldırılsın demiş. Bence siz bu ülkeden komple kaldırılın..

#LaiklikKaldırılsın Photo,#LaiklikKaldırılsın Photo by Serkan Salih Alemdaroğlu,Serkan Salih Alemdaroğlu on twitter tweets #LaiklikKaldırılsın Photo

Laiklik; Din ile devlet işlerini birbirinden ayırmaktır.İslam dininin fert,toplum ve devletle ilgili hükümleri 13 asır yeryüzünde tatbik edilmiş ve yine tatbik edilecektir. İslam, laikliği temelden reddeder. Kuşkusuz Allah katında din İSLAM dır. #LaiklikKaldırılsın.

#LaiklikKaldırılsın Maşallah ülke Allah kitap namaz niyaz kuranlarla yönetiliyor Ama; Sınavlarda şaibe çıkıyor Milyar dolarlar kayıp çıkıyor Mültecilere beleşten vatandaşlık veriliyor Tacizcisi tecavüzcüsü hapise bile atılmı Ama kuranı kerim ellerinden düşmü.

Türkiye Cumhuriyeti şeyhler,dervişler,müritler,mensuplar memleketi olamaz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk 🇹🇷 #LaiklikKaldırılsın.

#LaiklikKaldırılsın Photo,#LaiklikKaldırılsın Photo by Fadime Sinem,Fadime Sinem on twitter tweets #LaiklikKaldırılsın Photo

Laikliği getiren şahıs; kendisini ve laik yaşayanları cehennemden kurtarabilecek mi ? #LaiklikKaldırılsın.

#LaiklikKaldırılsın derken bu nasıl İnsanın sinir katsayısını tavan yaptırıyor..

#LaiklikKaldırılsın Photo,#LaiklikKaldırılsın Photo by £Ćė ❦,£Ćė ❦ on twitter tweets #LaiklikKaldırılsın Photo

#LaiklikKaldırılsın diyenler çıkarken kapıyı açık bıraksın, alayınızı çöle yollayacağız 😈.

#LaiklikKaldırılsın Photo,#LaiklikKaldırılsın Photo by Bürküt,Bürküt on twitter tweets #LaiklikKaldırılsın Photo

Laiklik hiçbir zaman kalkmayacak ama Siyasal İslam tarihe bu şekilde karışacak. #LaiklikKaldırılsın.

#LaiklikKaldırılsın Photo,#LaiklikKaldırılsın Photo by ANILCAN,ANILCAN on twitter tweets #LaiklikKaldırılsın Photo

Laiklik ilkesi insanların dinini rahatça yaşaması için var bazıları dini kendi menfaatleri için kullanmasın kendi götünden uydurduğu hurafelere uyup halkı kullanmasın diye var ..Laiklik olmasaydı şu kaldırılsın diyenlerin çoğunun recm edileceğine eminim #LaiklikKaldırılsın.

Okşayınca kalkar siz merak etmeyin arada üstünden inin hava alsın götünüz siz laikliği değil benimkini anca kaldırırsınız #LaiklikKaldırılsın.

Arkadaşlar biz boşuna uğraşıyoruz bu ülkede gerçekten. Bırakın şeriat gelsin. Yaşam hakkımızın elimizden alınacağı gerekçesiyle iltica edip uzayalım bu ülkeden. Bunlar da burda birbirlerini düdükleyip dursunlar. Elbet bir gün döneriz! #LaiklikKaldırılsın.

#LaiklikKaldırılsın Photo,#LaiklikKaldırılsın Photo by nocontextmeclis 卍,nocontextmeclis 卍 on twitter tweets #LaiklikKaldırılsın Photo

Hazirda laik olmayan ulkeler var oralarda solunumunuza devam edebilirsiniz ( allah herkese bas verse de beynini kullanmayi herkese nasip etmiyor iste cahiller sizi) #LaiklikKaldırılsın.

La siktirin gidin sapık yobazlar #LaiklikKaldırılsın mış... Sempati duyduğunuz işit hayalleri kurmayı.

Daha çok beklersiniz, aydın kadinlarimiz buna izin vermeyecektir. #LaiklikKaldırılsın.

Worldwide Twitter Trends Today
  • デオキシス
  • デラーズ閣下
  • デレステ
  • デレマス
  • ナレーション
  • ブリジット
  • モバエム
  • モバマス