Worldwide flag

🕓

MahkumTabutla TahliyeOluyor In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

🔴TWİTTER ETKİNLİĞİ BAŞLADI TAG:MahkumTabutla TahliyeOluyor ✋Lütfen Kuralları Okuyalım 📌TAG DOĞRU YAZ 📌Profilsiz Hesaplar Profiline Resim Koy 📌Arkadaşlarınla Sohbet Eder Gibi Dertleş Talebimizi de Ekle TAG Eklemeyi de Unutma 📌Kendine Özgü Tweetler At @EvlatlikBoy.

MahkumTabutla TahliyeOluyor Twitter

MahkumTabutla TahliyeOluyor Photo

MahkumTabutla TahliyeOluyor Top Tweets On Twitter

@MHP_Bilgi @YildizFeti MahkumTabutla TahliyeOluyor Lütfen artık bu yapılana artık dur sizin sözünüze gü.

@karagozilker @FOXhaber Yüzbinlerce mahkum yakını her gün yalvarıyor sesimizi duyan yok mu??? BaronDışarda Mağdurİçerde Cezaİndirimi AFDeğildir MahkumTabutla TahliyeOluyor.

@FOXhaber @karagozilker 19 ay önce bir söz verildi? Nerde o söz? Umut vermek çok kolay peki icraat?? BaronDışarda Mağdurİçerde Cezaİndirimi AFDeğildir MahkumTabutla TahliyeOluyor Duyun bizi duyun sesimizi 🙏🙏🙏.

@FOXhaber @karagozilker Allah aşkına mahkum yakınlarının sesini duyurun! Cezaİndirimi AFDeğildir BaronDışarda Mağdurİçerde MahkumTabutla TahliyeOluyor Allah aşkına okuyun!!.

@EvlatlikBoy İcrat istiyoruz bu konuşmaları çoooook duyduk dinledik oyalamayın onaylayın Artık MahkumTabutla TahliyeOluyor Siz daha neyi konuşuyorsunuz.

@MHP_Bilgi Özel günler de olmasa Sizleri göremiycez Galiba BURALARDA SAYIN @dbdevletbahceli SİZLERDE DUYDUNUZMU MahkumTabutla TahliyeOluyor Neyi bekliyorsunz Acaba daha çok intiharmi duymayi görmeyi Evlere ocaklara ateş düşüyor Analar ağlıyor Nekadar Daha Sehirci kalinicak buna müslümaniz.

@Ayseloz77395588 @RTErdogan Âmin🤲🤲🤲Âmin🤲🤲🤲Âmin🤲🤲🤲 İnşaALLAH InşaALLAH İnşaALLAH ✍✍✍✍✍✍✍✍✍✍✍✍✍✍ 🕊🕊🕊🕊🕊🕊🕊🕊🕊🕊🕊🕊🕊🕊 MahkumTabutla TahliyeOluyor Bugüne kadar bekledik Sabırla Artık Tükendik Çook yorulduk Sözün Bittiği an😢😢😢😢😢.

Esim izne gelip gideli 3ay oldu uyuz olmuştu bana kızıma bulaştı hala biz hastayız hala geçmedi artik nakadar iğrenç bir ortamda yaşadığını siz düşünün dilerim şu 1yasindaki kızım gibi sabahlara kadar kaşınırsınız MahkumTabutla TahliyeOluyor @adalet_bakanlik @TBMMGenelKurulu.

MahkumTabutla TahliyeOluyor habersiz bir kere denetime gidin cezaevlerine bakalım içerdeki sıkıntıları nasıl görüyorsunuz !.

MahkumTabutla TahliyeOluyor Tedavilerini erteleyerek müşteki devşirmeye çalışıyorlar. Baskıyla Psikolojik şiddet uyguluyorlar. Türkiyede HUKUKSUZLUĞUN gidip, KUMPASIN, ADALETSİZLİYİN geldiğini mi göstermeye çalışıyorlar? @adalet_bakanlik @RTErdogan.

@TolgaOktar15 @CahitB19 Allah rızası için çalışmayı suç olarak lanse etmek büyük bir haramdır. Bu insanlar aleyhinde hiçbir delil yokken, iftira atarak onları suç örgütü olarak tanıtmaya çalışıyorlar. Ağır hastalar da cezaevinde zor koşullarda kalmış oluyorlar. MahkumTabutla TahliyeOluyor.

@RTErdogan MahkumTabutla TahliyeOluyordaha kaç can gidecek gençlik içerde çürüyor ŞARTLI TAHLİYE İSTİYORUZ ŞARTLI CEZA İNDİRİMİ İSTİYORUZ 2019YILI DÂHİL.

@pelin2019 @CahitB19 Bunun tek bir sebebi olabilir sadece. Arkadaşlarımızı susturarak karalamak ve onları karalayan delilleri örtbas etmek. Ağır hasta olan arkadaşlarımızın bile tedavileri görülmüyor onları yıldırmak için. MahkumTabutla TahliyeOluyor.

@TolgaOktar15 @CahitB19 Hayır çünkü para çalsalar, adam öldürseler, dolandırsalar suç örgütü olmuş olurlar. Böyle bir şey olmadığı için suç örgütü kelimesi dahi geçmemeli. İftiralar bu kadar net. Hasta arkadaşlarımız da bu yüzden uzunca bir süre tutuklu kaldı MahkumTabutla TahliyeOluyor.

🔴TWİTTER ETKİNLİĞİ BAŞLADI TAG:MahkumTabutla TahliyeOluyor ✋Lütfen Kuralları Okuyalım 📌TAG DOĞRU YAZ 📌Profilsiz Hesaplar Profiline Resim Koy 📌Arkadaşlarınla Sohbet Eder Gibi Dertleş Talebimizi de Ekle TAG Eklemeyi de Unutma 📌Kendine Özgü Tweetler At @EvlatlikBoy.

MahkumTabutla TahliyeOluyor Photo

@pelin2019 @CahitB19 Çünkü kumpas kurdular, ortada zaten suç yok. Bu yüzden arkadaşlarımıza imkan tanımak istemiyorlar. Cezaevinde olan arkadaşlarımızdan hasta olanlar da var. Böylece çok büyük günah işlemiş oluyorlar. MahkumTabutla TahliyeOluyor.

Worldwide Twitter Trends Now