Mahmut Ustaosmanoğlu Twitter: Most Popular Tweets Worldwide

Mahmut Ustaosmanoğlu Twitter

Ömrünü İslam’a vakfeden, ülkemizin manevi rehberlerinden Mahmut Ustaosmanoğlu Hocaefendi’ye Cenab-ı Allah’tan rahmet niyaz ediyor; ailesine, talebelerine ve tüm sevenlerine sabr-ı cemil diliyorum. Mekânı cennet olsun..

Türkiye’mizin muhterem isimlerinden birisi olan; manevi haslet ve hizmetleriyle öncü ve örnek vasfını hayatı boyunca muhafaza eden Mahmut Ustaosmanoğlu Hocaefendi’ye vefatından dolayı Cenab-ı Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve öğrencilerine başsağlığı diliyorum..

Sen Allah dostlarını sırtında taşıdıkça bu millet seni baş tacı edecek REİS ... İsmailağa Cemaati Mahmut Ustaosmanoğlu Seninle Gurur Duyuyorum REİ @RTErdogan #Fatihcami.

Mahmut Ustaosmanoğlu Photo,Mahmut Ustaosmanoğlu Photo by AyaSofya 🇹🇷🕊,AyaSofya 🇹🇷🕊 on twitter tweets Mahmut Ustaosmanoğlu Photo

Türkiye şeyhler, dervişler ve müritler ülkesi olduğunu bir kere daha gösterdi… Elhamdulillah 💕 Mahmut Ustaosmanoğlu #Fatihcami.

Mahmut Ustaosmanoğlu Photo,Mahmut Ustaosmanoğlu Photo by B A Y R A K T A R 🇹🇷,B A Y R A K T A R 🇹🇷 on twitter tweets Mahmut Ustaosmanoğlu Photo

Mahmut Ustaosmanoğlu son yolculuğuna uğurlandı! Törene binlerce kişi katıldı.

Mahmut Ustaosmanoğlu Photo,Mahmut Ustaosmanoğlu Photo by İhlas Haber Ajansı,İhlas Haber Ajansı on twitter tweets Mahmut Ustaosmanoğlu Photo

Bugün dalsız kolsuz kaldık ama bilinmelidir ki çok daha güçlü şekilde geliyoruz bunuda buraya not edin ey kafirler Mahmut Ustaosmanoğlu.

Sizin tuutğunuz yol öyle bir yol olsunki size uyanları cennete götürsün. Efendi Hz. () Mahmut Ustaosmanoğlu.

Mahmut Ustaosmanoğlu Photo,Mahmut Ustaosmanoğlu Photo by veyselsarıgül 🇹🇷,veyselsarıgül 🇹🇷 on twitter tweets Mahmut Ustaosmanoğlu Photo

Günümüzde öyle kavramlar birbirine karıştı ki alim ya da kurtarıcı zannedilen kötü, ya da kötü zannedilen terörist zannedilen Allah dostu olabilir, en iyisi çekimser kalmak, kul hakkının ahirette affedilme ihtimali yok, Allah iyi insanlara güç kuvvet versin Mahmut Ustaosmanoğlu.

@iletisim @RTErdogan tarikatçı mahmut ustaosmanoğlu’nu övmek için yazılanlarda hep insanüstü hikayeler var. sanki peygambermiş gibi. çünkü ondan sonrasında tarikat yürümeli. o tarikat aynı zamanda bir holding. hikayeler ne kadar abartılı olursa rantın devamı da o kadar büyük olur..

Mahmut Ustaosmanoğlu kim amk desem linç edilirim. O yüzden tarikatlatı kökten kurutmak lazım diyorum. Ruh hastası, şizofrenler birliği hepsi. Sadece ülkeler için değil insanlık için tehlike ⚠️.

mahmut ustaosmanoğlu ve diğerleri cemaat tarikat nedir?.

Mahmut Ustaosmanoğlu Photo,Mahmut Ustaosmanoğlu Photo by gisselle,gisselle on twitter tweets Mahmut Ustaosmanoğlu Photo

Mahmut Ustaosmanoğlu hocamızdan Allah razı olsun. Mekanı cennet olsun. İslamiyete hizmetlerine şahidiz..

Diyanet
Diyanet

Din âlimi Mahmut Ustaosmanoğlu, son yolculuğuna uğurlandı.

Mahmut Ustaosmanoğlu Photo,Mahmut Ustaosmanoğlu Photo by Diyanet,Diyanet on twitter tweets Mahmut Ustaosmanoğlu Photo
Worldwide Twitter Trends Today
  • ゾエさん
  • テンコジ
  • デラーズ紛争
  • トラシュカ
  • バナナサンド
  • ビューーン