Worldwide flag

🕓

#MaltepeyeBekliyoruz In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

Hak, hukuk ve adalet mücadelesi veren herkese Maltepe’mizin kapıları sonuna kadar açıktır. #MaltepeyeBekliyoruz.

#MaltepeyeBekliyoruz Twitter

#MaltepeyeBekliyoruz Photo

#MaltepeyeBekliyoruz Top Tweets On Twitter

@ankara_kusu Özel Konuşuyorum, HAKLIDAN YANA DEĞİL GÜÇLÜDEN YANA OLAN ADAM DA DEĞİL İNSAN DA DEĞİLDİR #MaltepeyeBekliyoruz.

Ey Rabbimiz! Senin rahmet ve ilmin her şeyi kuşatmıştır. O halde tevbe eden ve senin yoluna gidenleri bağışla, onları cehennem azabından koru! (Mümin:7) Cumanız mübarek olsun, Akibetiniz cennet olsun, Selam ve dua #MaltepeyeBekliyoruz #EmeklilikteYaşaTakılanlar.

Ben eyt kitlesine de inanmıyorum. Oy vermeyizler işi şımıza hep katiline sevdalı kitle çıktı. başkanlık seçimin de bile ek gösterge seçimde de benzer sö ülkeden ne de bu katiline sevdalı kitleden bu ülkeye hayır yok.#MaltepeyeBekliyoruz.

@EytSydDernegi #EYTRüşvetDeğilHakİstiyor İlgisi, bilgisi olan herkesi #MaltepeyeBekliyoruz.

#MaltepeyeBekliyoruz Photo

@themarginale @hikmetgenc yalan dolan algı operasyonu yapmaya gerek yok sömürü var haksızlık var adalet yok #MaltepeyeBekliyoruz #cezaindirimi.

#MaltepeyeBekliyoruz Photo

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, EYT gündemimizde yok açıklamasında bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan da emeklilerin haklarını talep etmesini bütçeye yük olarak tanımlamıştı. #MaltepeyeBekliyoruz.

@SunaVarol_ Bende duydum bende acaba yanlısmı duydum dıyordum sizde soyledınız o an ınternete baktım 1955 de yapılmıs #MaltepeyeBekliyoruz #CengizİnşaatBizdeSizin.

Efsane video geri geldi 😇 @thegranadaco @mikrofesto #MaltepeyeBekliyoruz.

Hak, hukuk ve adalet mücadelesi veren herkese Maltepe’mizin kapıları sonuna kadar açıktır. #MaltepeyeBekliyoruz.

eyt nin büyük maltepe mitingi var bu konuyu da gündeme alın #MaltepeyeBekliyoruz @cnnturk.

Kendisi de ne olduğunu anlamamış olacak ki beka sorunu söyleminden devletlerin bekası olur fetvasına dönmüş.İngilterenin Brexitle beka sorunu var ama #MaltepeyeBekliyoruz gibi bir durum İngilterede ıca ezan mevzu bahisse Alevisi Sünnisi Şiası hassastır. @dbdevletbahceli.

#MaltepeyeBekliyoruz Sen yoksan 1 Kişi Eksiğiz Hey Sen evet seni #MaltepeyeBekliyoruz.

Worldwide Twitter Trends Now