Worldwide flag

🕓

#matbet50bintlbonus In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

Kötü bir işin, en gizli şahidi vicdanimizdir. Hz Ömer () #MatBet50BinTlBonus.

#matbet50bintlbonus Twitter

#matbet50bintlbonus Photo

#matbet50bintlbonus Top Tweets On Twitter

İstiğfara devam edeni, Allahü teâlâ, dertlerden, sıkıntılardan kurtarır. Ummadığı yerden rızıklandırır. [Nesai] Günahınız çok olup göklere kadar ulaşsa, pişman olunca, Allahü teâlâ, tevbenizi kabul eder. #MatBet50BinTlBonus.

#matbet50bintlbonus Photo

Şu ülkede bizlere öğretilen islam beş şeyden ibaret bir islamdır. Namaz zekat Halbuki efendimiz sav İslam beş şey üzerine BİNA edilmiştir buyuruyor. İslamın beş şeyden ibaret olması başka, beş şey üzerine BİNA EDİLMESİ bambaşka! #MatBet50BinTlBonus.

yeni doğmuş bebeğe ağız yoluyla bile sütten başka bir şey verilmezken aşıyla damardan zehir ve mikrop vermenin mantığı nedir? neden erkek bebeğe dişi cenin dna sı veriliyor? neden kısırlık ve eşcinsellik patlama yaptı? proje nedir? #MatBet50BinTlBonus.

Yoksa onlar hala Cahiliye Devrinin Hükmünü mü istiyorlar? İyi anlayan bir toplum için Allah’tan daha güzel Hüküm veren kim olabilir Maide-50 #MatBet50BinTlBonus.

#matbet50bintlbonus Photo

Kötü bir işin, en gizli şahidi vicdanimizdir. Hz Ömer () #MatBet50BinTlBonus.

#matbet50bintlbonus Photo

💸💸💸💸💸💸 💸💸💸💸💸💸💸 #MatBet50BinTlBonus.

President of Pakistan talks about Jihad same word is used by islamic terrorist all over the world. Jihad is process to dominate the world with Islam Kashmir was their first target of India @narendramodi flush out their dream of Gajwa ye Hind So let them cry #MatBet50BinTlBonus.

Worldwide Twitter Trends Now