Worldwide flag

🕓

#MazbataGeldi In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın @ekrem_imamoglu kardeşim, 17 gündür yapılan masa oyunlarına boyun eğmemiş ve milletimizin oyunu namus kabul edip, sonuna kadar savunmuştur. Kendisini bir kere daha tebrik ediyorum. #MazbataGeldi.

#MazbataGeldi Twitter

#MazbataGeldi Photo

#MazbataGeldi Top Tweets On Twitter

Bu haberden sonra İmamoğluna karşı olan bütün iyi niyetim yok oldu. Cumhurbaşkanımızın dediği beka meselesi çok daha anlamlı oldu. Şimdi daha iyi anlıyorum parisin Yunanistanın hatta kandilin #MazbataGeldi #İstanbul.

#MazbataGeldi Photo

Ne güzel #MazbataGeldi . Koku adalet, demokrasi,düzen yeni bir devrim kokusu. “Bir şeyler oldu ama fark edemedik” dedi. Ikındılar ıkındılar ıkındılar ama şirinleri göremediler. Mazbata Türk milletinin. Emeği geçen 16 milyona şükranlarımı sunuyorum. #ŞimdiDiyorumKi.

@KucukkayaIsmail Seçim iptali tartışması varken, daha şimdiden bayam tatilinim 9 gün diye açıklanmasının altında yatan sebebin irdelenmesi lazım! Eğer ki seçim yenilenecek olursa lütfen tatile çıkma İstanbul ! Zira 2 Haziran o 9 günün içerisinde #MazbataGeldi @ekrem_imamoglu.

Millet olarak abartmayı severiz.,iyi güzel destekledik, sevindik falan da Adamı, süperman gibi gösterip Pop yıldızı havası verirseniz daha çok zarar verirsiniz! Bırakın erken genel seçime kadar iyi çalışsınlar!#MazbataGeldi.

@06melihgokcek @markaresayan He just started his payback to Pensilvania!! Should be blocked by the city council effective immediately! #MazbataGeldi #OrganizeUsulsüzlük.

Ayrı, gayrı yok; eşitlik ve adalet var. #imamoğlubaskan #MazbataGeldi.

@FUATUGUR He just started his payback to Pensilvania!! Should be blocked by the city council effective immediately! #MazbataGeldi #OrganizeUsulsüzlük.

@ekrem_imamoglu Sizinde!! Bu ozel gunun yuzu hurmetine Binali Beyden caldiginiz oylar, dusurulen ve kaydirilan secmenler, sandik baskani yapilmis 19bin fetocu ve chp belediye personeli icin bir dua edin! Isbirligi yaptiginiz feto ve pkk icin de! #MazbataGeldi #OrganizeUsulsüzlük.

#MazbataGeldi Aklı başında bir vatandaş seçimin ülke maliyetine nasıl yük getirdiğini bilir. Bilir ve ona göre oy verir..

@Sevgi_ysr Ve Zillet İllet İttifakı söylemi bile Türkiye İttifakı söylemine döndü..! #MazbataGeldi #DemokrasiKazandı.

Ve Zillet İllet İttifakı söylemi bile Türkiye İttifakı söylemine döndü..! #MazbataGeldi #DemokrasiKazandı.

#MazbataGeldi sahi bi birisi reis isterse sokağa çıkarız diyordu,o daha sokağa çıkamadımı,söyleyin la bıraksınlar garibi sokak görsün yol öğrensin,sokak kötülüklerle dolu dimi amcası,bizde bi deyim vardır,yazık kız sokağa düşmüş falan derler.

#MazbataGeldi, #Devran dönüyor. Siyasi tutsaklara özgürlük!.

@aliihsanyavuz54 @OzgunYusufDevam Millet olağanüstü itirazı seçimde gösterdi :))) #EkremİmamoğluBaskan #MazbataGeldi.

@tselmanoglu @OzgunYusufDevam Buralara aktarılanBelediyelerden milyon bağışlarıda ortaya döksen anlatsan :))) Zahmet etme zaten tek tek ortaya çıktı #EkremİmamoğluBaskan #MazbataGeldi.

@OkyanusO0_ @Ramazan08326312 Yav he he :))) Bağırınca daha etkili olduğunu düşünüyor hangi filmi izliyorsa :))) çay piskövit ile karışınca böyle oluyor #EkremİmamoğluBaskan #MazbataGeldi.

Yav he he :))) Bağırınca daha etkili olduğunu düşünüyor hangi filmi izliyorsa :))) çay piskövit ile karışınca böyle oluyor #EkremİmamoğluBaskan #MazbataGeldi.

@dokuz8haber Millete poşetti parayla satmayacaktınız :)) Hanımefendiler bu paket çayı affiyetle için diye tepeden atmıyacaktınız :))) #MazbataGeldi #KılıçdaroğluNeSöyledi Gerçekleri söylüyorum :))).

@Akparti @aliihsanyavuz54 #EkremİmamoğluBaskan #MazbataGeldi.

#MazbataGeldi Photo

#MazbataGeldi acil mazbatayi alınca benim hediye biraz acil oldu idare etçen artik #imamoğlubaskan.

#MazbataGeldi Photo

Dün #İstanbul gibi dünya şehrinde 16 milyonu ilgilendiren @ekrem_imamoglu devir teslim töreni yerine ulusal medyada yayınlanan tören #MazbataGeldi.

#MazbataGeldi Photo

Bahara uyandık! Özlediğimiz dayanışma, demokrasi, umut duygusuyla uyandık hem de. Şimdi bu umudu ve aydınlığı büyüteceğiz hep #MazbataGeldi #Teşekkürlerİstanbul.

#MazbataGeldi Photo

Tarihe 17 Seçimin ün Ayın 17 ‘sinde Saat 17:17’de İktidarın 17. yılında İstanbul’un 17. başkanı @ekrem_imamoglu #MazbataGeldi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın @ekrem_imamoglu kardeşim, 17 gündür yapılan masa oyunlarına boyun eğmemiş ve milletimizin oyunu namus kabul edip, sonuna kadar savunmuştur. Kendisini bir kere daha tebrik ediyorum. #MazbataGeldi.

#MazbataGeldi Photo

Sevgili Ekrem İmamoğlu, hak yemedi, hakkını da yedirmedi. Kendisini ve gece gündüz demeden, aç susuz oyuna sahip çıkmak için emek verenleri, tüm kalbimle tebrik ediyorum. Hoşgetirdin Baharı Başkan! Zor bir dönem seni bekliyor ama biz yanındayız!! @ekrem_imamoglu #MazbataGeldi.

Worldwide Twitter Trends Now