Mete Kalkavan Twitter: Most Popular Tweets Worldwide

Mete Kalkavan Twitter

Osayi Samuel’in kırmızı kartı nerede Mete Kalkavan? Osayi, Beşiktaş karşısında sahaya çıkacak ve bunun adı ‘adil lig’ olacak öyle mi?.

Mete Kalkavan Beşiktaş’ın can simidi nedense deplasman maçlarında çoğunlukla Mete Kalkavan görevde. Ayağı hazla kayıp, kontrolsüz bir şekilde düşen oyuncunun rakibe istemsizce gelen darbesini kırmızı ile değerlendirmek, futbolu bilmemektir..

#SonSeçimiminTürkiye #HAARP Şahan Biden Devrim Özkan başım belada atvde Ömer Çelik LGBT Nevşin Mengü Kızılay Sinan Oğan HÜDA-PAR Mustafa Varank ADAM KAZANACAK HSBC Mehmet Akif Ersoy Signature Bank Kentsel Tayyip Dede Cenk Charles Schwab Konya mete kalkavan Ali Sunal Hdpkk Mutlu.

Mete Kalkavan, geçmişten bugüne kadar yönettiği her Beşiktaş maçında olduğu gibi, yine skandal kararlara imza atıyor..

Mete Kalkavan Photo,Mete Kalkavan Photo by Galatasaray Haber,Galatasaray Haber on twitter tweets Mete Kalkavan Photo

81 Yıl Boyunca Ürkütücü Olarak Bilindi. Şimdi İse Ulucanlar Cezaevi Müze Olarak Geziliyor! Utanmaz Haram Mete Kalkavan Tayyip Talha Afganistan Chpkk Sivas Utanmaz Recep İvedik Doğu Perinçek Yavuz Bingöl PKK HDP TaşeronSorunu HalenDuruyor Ayağı SiziSevmeyeGeldik ElSed Ayağı….

Fenerbahçe Beşiktaş maçının hakimi Mete Kalkavan olsun Ben razıyım @TFF_Org :).

Beşiktaş maçlarında saçma sapan kararların altında geneldr neden Mete Kalkavan oluyor bunu çok merak ediyorum..

Ajans 1905 #pazar Yayını Başladı❗️ ✅GALATASARAY NEREDEN NEREYE… ✅Avrupa Zaniolo’yu konuşuyor! ✅Başakşehir - Beşiktaş | Kırmızı ve Mete Kalkavan ✅Okan Buruk Hocamız Rekorları Kırıyor ✅Mauro Icardi | Mertens ✅Galatasaray Gündem Özel Haberler.

Mete Kalkavan Photo,Mete Kalkavan Photo by Ajans 1905,Ajans 1905 on twitter tweets Mete Kalkavan Photo

“GüzelKızlar CaminoyaGelin SahipÇıkacağız Başım Belada Atvde isiasadaletiçinirade AftzdeAsstnHkmeNkl İBFKvBJK Redmond Masuaku Konya Selin Ciğerci TaşeronSorunu HalaDuruyor ADAM KAZANACAK Şenol Güneş Mete Kalkavan Aboubakar #2000lerinOyuKime ”.

Mete Kalkavan Photo,Mete Kalkavan Photo by Kenan #EMADDER,Kenan #EMADDER on twitter tweets Mete Kalkavan Photo

Beşiktaş ne zaman zor duruma düşerse Mete Kalkavan Beşiktaş maçlarına veriliyor . Beşiktaş’ı. Üzmemeye devam . #İBFKvBJK.

Mete Kalkavan Photo,Mete Kalkavan Photo by ultrAslan TT,ultrAslan TT on twitter tweets Mete Kalkavan Photo

GüzelKızlar CaminoyaGelin  SahipÇıkacağız  Başım Belada Atvde  isiasadaletiçinirade  AftzdeAsstnHkmeNkl  İBFKvBJK  Redmond  Masuaku  Konya  Selin Ciğerci  Cenk  TaşeronSorunu HalaDuruyor  ADAM KAZANACAK  Şenol Güneş  Mete Kalkavan Maxim  Salih #2000lerinOyuKime.

Mete Kalkavan Photo,Mete Kalkavan Photo by Kenan #EMADDER,Kenan #EMADDER on twitter tweets Mete Kalkavan Photo

GüzelKızlar CaminoyaGelin SahipÇıkacağız Başım Belada Atvde isiasadaletiçinirade AftzdeAsstnHkmeNkl İBFKvBJK Redmond Masuaku Konya Selin Ciğerci Cenk TaşeronSorunu HalaDuruyor ADAM KAZANACAK Şenol Güneş Mete Kalkavan Aboubakar #2000lerinOyuKime.

Mete Kalkavan Photo,Mete Kalkavan Photo by aysshe-emad,aysshe-emad on twitter tweets Mete Kalkavan Photo

“Ramazanımız huzurlu geçsin” GüzelKızlar CaminoyaGelin SahipÇıkacağız Başım Belada Atvde isiasadaletiçinirade AftzdeAsstnHkmeNkl İBFKvBJK Redmond Masuaku Konya Selin Ciğerci Cenk ADAM KAZANACAK Şenol Güneş Mete Kalkavan Aboubakar #2000lerinOyuKime.

Mete Kalkavan Photo,Mete Kalkavan Photo by EMAD Çiler,EMAD Çiler on twitter tweets Mete Kalkavan Photo

#SonSeçimiminTürkiye #HAARP Şahan Biden Devrim Özkan başım belada atvde Ömer Çelik LGBT Nevşin Mengü Kızılay Sinan Oğan HÜDA-PAR Mustafa Varank ADAM KAZANACAK HSBC Mehmet Akif Ersoy Signature Bank Kentsel Tayyip Dede Cenk Charles Konya mete kalkavan.

Süleyman Seba mete kalkavan kadar fanatik jkli değildir. Adam ölüp bitiyor takımı için yapmadığı kepazelik kalmadı..

@forzacimbomtr Beşiktaş ve deplasman maçlarında hep Mete Kalkavan Konya Kayseri Sivas Başakşehir Tesadüf.

Türkiye’de futbol Fenerbahçe lehine oynanan bir oyundur.” Mete Kalkavan pozizyonun kırmızı olduğunu net gördü . VAR anında kırmızı verme diye uyardı mı @TFF_Org ? VAR kayıtları açıklansın. Lale Orta yayıncı kuruluşu arayıp şu pozisyonu bi yorumlasın..

Mete Kalkavan Photo,Mete Kalkavan Photo by 𝐤𝐨𝐧𝐭𝐫𝐀𝐬𝐥𝐚𝐧,𝐤𝐨𝐧𝐭𝐫𝐀𝐬𝐥𝐚𝐧 on twitter tweets Mete Kalkavan Photo

@forzacimbomtr Lale orta nin mhk başkanı olduğu yerde Mete kalkavan TFF başkanlığı yapar ....

Başakşehir Beşiktaş maçının ilk yarısı bitti. Bilin bakalım hangi takım önde? İpucu: Maçın hakemi Mete Kalkavan!.

Mete Kalkavan Photo,Mete Kalkavan Photo by 4 Köşe Futbol - Yiğit Başar,4 Köşe Futbol - Yiğit Başar on twitter tweets Mete Kalkavan Photo

Ayıp de Miletin gözünün içine baka baka yapıyor ! Nasıl rahat edebiliyor gece yastığa kafayı koyunca ? Sahiden de inanılmaz ya ! Lan Mete Kalkavan ne adamsın lan 😀 sende de ne yüz varmış be birader 👏🏻 utanma yok,sıkılma yok #ibfkvbjk bravo coco aynen devam👏🏻😀.

@kadircetincali @TFF_Org Operasyon Cocugu Mete Kalkavan futboluda biliyor gayette ne yaptiginida bu arkadasi oraya yollayan Federasyonda bilincli yolluyor,var keza bilerek kasten cagriyor,aklimizla alay ediliyor orta oyunu oynaniyor,rezalet ❗️ Ülke puana felan filan hadi canim 🤦🏼‍♂️.

@bulentuslu1903 Başakşehir 0-2 Mete Kalkavan, Beşiktaş mı yendi de konuşuyorsun Bülent.

GüzelKızlar CaminoyaGelin SahipÇıkacağız Başım Belada Atvde isiasadaletiçinirade AftzdeAsstnHkmeNkl İBFKvBJK Redmond Masuaku Konya Selin Ciğerci Cenk TaşeronSorunu HalaDuruyor ADAM KAZANACAK Şenol Güneş Mete Kalkavan Maxim Salih 2000lerinOyuKime.

Mete Kalkavan Photo,Mete Kalkavan Photo by aysshe-emad,aysshe-emad on twitter tweets Mete Kalkavan Photo

@redsportz3 Sahaya atlayan ankaragüçlü tarafarın izlediği besiktas macıni da mete kalkavan yönetmişti.

@Fenerbahce Yahu Kardeşim on beş yıldır bu BJK nın her maçına Mete Kalkavan ve A Kadir Bitigen kadar yıldır buna DUR diyecek bir FB yöneticisi yok mu?HAYRET!!.

Mete Kalkavan dün yine haram kazandığı lokmadan sonra bugün yine hakem olarak yeni bir güne uyanacak. Malesef bu düzenin değişeceğine dair umudum kalmadı. Bu ülkede her şey düzelir ama Türk hakemleri asla düzelmez !.

@Muratozen1903 Beşiktaşın büyüklüğünü kıskanıyorlar abi takma kırmızı net doğru Mete Kalkavan da maçı iyi yönetti.

HF | HatasızHakem Hakem Kritik Karar Analizi #MeteKalkavan ✅ Başakşehir-Beşiktaş maçında hakem Mete Kalkavan skora etki edecek bir hata yapmamıştır..

Mete Kalkavan Photo,Mete Kalkavan Photo by HatasızFutbol,HatasızFutbol on twitter tweets Mete Kalkavan Photo

adayınıs kim? adayınıs kim? 🙄 bizzat kendisi şu an yayında. 😀👇👍 TÜMÜ: 👉 aysun kayacı şahan hüda-par #güldürgüldürshow mehmet akif ersoy mete kalkavan sinan oğan.

❌ Alanyanın golüne ofsayt verilmedi. ❌ Fenerbahçenin tertemiz golü verilmedi. ❌ Alanyalı Furkan Bayır çift sarıdan kırmızı verilmedi. Soran olursa Mete Kalkavan Osayi’ye kırmızı kartı vermedi..

Worldwide Twitter Trends Today
  • インライ
  • インライ最高
  • ウェンディゴ
  • ウクライナ
  • エウルア
  • オエちゃん
  • オトナプリキュア
  • #オモウマい店