Worldwide flag

🕓

#MetroyuMediaMarkttıBOYKOTET In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

Bu ülkenin spor kulüplerinin de,partilerinin de,sendikalarının da yapılanma yasaları aynı,bir kere koltuğu ele geçirdin mi ölene kadar baronsun. Özetle sendikalar, işçinin kesme şekerinin üzerine çökmüş bir grup ...... . #MetroyuMediaMarkttıBOYKOTET.

#MetroyuMediaMarkttıBOYKOTET Twitter

#MetroyuMediaMarkttıBOYKOTET Photo

#MetroyuMediaMarkttıBOYKOTET Top Tweets On Twitter

Bilmeyenlere; Real Direnişi hakkında kısaca bilgi verelim. Real İşçileri; Yasal hakları için parababalarına, Sarı Sendikacılığa, Görmeyen, duymayan, konuşmayanlara karşı Nakliyat-İş öncülünde 21 aydır direniyor Kazanacaklar #MetroyuMediaMarkttıBOYKOTET.

#MetroyuMediaMarkttıBOYKOTET Photo

Bir benle ne değişir deme 1 twit de sen at. Unutma ki, dünyaya hayat veren gökyüzünden yeryüzüne düşen su damlacıklarıdır. #MetroyuMediaMarkttıBOYKOTET.

OĞLAK BURCU MAYIS 2019 burç yorumu videomu izleyebilir destek için kanalıma abone olup videomu beğen yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum hersey gönlünüzce olsun 😊🙏😊 #MetroyuMediaMarkttıBOYKOTET.

Milliİnsanlar Tutuklu Oktar gerçek bir ı eserleri mücadelesi ortadadır.İftira ve kumpaslarla yine tutuklu ve 11 ay oldu delil yetersizliğinden iddianame bile hazırlanamıyor ama Allah doğrunun yardımcısıdır. #benneyaptım #MetroyuMediaMarkttıBOYKOTET.

#MetroyuMediaMarkttıBOYKOTET Photo

#MetroyuMediaMarkttıBOYKOTET Benim anlamadığım kısım; -Firmalar yasalara aykırı bir uygulama mı yapıyor? Cevap evet ise devlet nerede? -Yasalar sosyal hakların elimizden alınmasına müsade edecek şekildeyse , X firmasını boykot niye ?.

Şiddetli denir asi ırmağa ama kimse şiddetli demez Onu sıkıştıran yatağına. Şiddetli denir huş ağacını büken fırtınaya. Ya yol işçilerinin belini büken fırtınaya? Bertolt Brecht #EYTAdaletSavaşçıları #MetroyuMediaMarkttıBOYKOTET.

Bu ülkenin spor kulüplerinin de,partilerinin de,sendikalarının da yapılanma yasaları aynı,bir kere koltuğu ele geçirdin mi ölene kadar baronsun. Özetle sendikalar, işçinin kesme şekerinin üzerine çökmüş bir grup ...... . #MetroyuMediaMarkttıBOYKOTET.

Halkının refahını hakkını koruyacak bir yönetici neden çıkmıyor?#MetroyuMediaMarkttıBOYKOTET.

İşçilere açtığın kaç tane davayı kaybetti saydın mı? İşçi hakkı kutsaldır çaldırmayacağız! #MetroyuMediaMarkttıBOYKOTET.

Bugün bizden çaldığınız paralar yarın size ateş olarak geri dönecek ! #MetroyuMediaMarkttıBOYKOTET #realişçilerikazanacak.

Sizin dünyanızda hırsızlık ticaretin bir gereği olabilir, bizim dünyamızda işçi hakkı çalmak namussuzluktur ! #MetroyuMediaMarkttıBOYKOTET #realişçilerikazanacak.

Metro, ne açtığın davalar ne suç duyurulari nede işbirlikçi Sarı Sendikaların ihaneti Nakliyat iş öncülüğündeki direnişimizi yıldıramayacak Direne Direne Kazanacağız #MetroyuMediaMarkttıBOYKOTET.

#MetroyuMediaMarkttıBOYKOTET Photo

her zaman işçiden emekçiden yana! metro ve media market’i tercih etmiyoruz boykottayız. #MetroyuMediaMarkttıBOYKOTET.

#MetroyuMediaMarkttıBOYKOTET Hakkımızda açtığınız soruşturmalardan korkmuyoruz. İşçinin hakkı yeniyor sizin şirketlerinizin nasıl işçi düşmanı olduğunu anlatmaya devam edeceğiz her yerde. Rezil etmeye devam edeceğiz..

İşçilerinin hakkını ödemeyen firmalardan alışveriş yaptığınız sürece hakkını alamayan kişilerden olacağınızı unutmayın. Gözünüzün önünde bir işçinin hakkı ödenmiyorsa sizin de hakkınızın ödenmeyeceği günler yaklaşıyor demektir. #MetroyuMediaMarkttıBOYKOTET.

#MetroyuMediaMarkttıBOYKOTET evet içki domuz eti satan tüm marketleri boykot edelim.

@fatihportakal Ben de bugün işçi düşmanlarına boykot çağrısı yaptım. Sizleri de davet ediyorum. Emek, alın teri ve işçi düşmanlarına fırsat vermeyelim. #MetroyuMediaMarkttıBOYKOTET.

#MetroyuMediaMarkttıBOYKOTET Photo

Tez koopun bahanesi hep aynı, işveren zor durumda ekonomik kriz var, realde de yaşadık aynısını, ve krizle değil sarı sendika+hırsız şirketler sayesinde iflas ettirildi real #MetroyuMediaMarkttıBOYKOTET @Migros_Turkiye.

#benneyaptım @Akbank ın müşterisi oldum. @AkbankDestek Benim #MetroyuMediaMarkttıBOYKOTET tiğim gibi sizlerin de Akbank ile olan müşterilik ilişkinizi gözden geçirmenizi dilerim..

Allah cezanızı verecek verin tazminatlarımızı hem suçlu hem güçlüsünüz #MetroyuMediaMarkttıBOYKOTET.

#MetroyuMediaMarkttıBOYKOTET Bırakın işveren yanlısı olmayı,bırakın metroya destek olmayı,bırakın da işçi çalınan ödenmeyen parasını alsın..

#MetroyuMediaMarkttıBOYKOTET Photo

Kahrolsun Sarı Sendikalar #MetroyuMediaMarkttıBOYKOTET.

#MetroyuMediaMarkttıBOYKOTET Photo

Satilik Tezkop Sendikasi Olduğu Surece Çalişanlar Hep Ezik Kalacak #MetroyuMediaMarkttıBOYKOTET.

Emegi sömürülen iscinin hakki ile kampanya, indirim, reklam yapilmaz. #MetroyuMediaMarkttıBOYKOTET.

Worldwide Twitter Trends Now