Worldwide flag

🕓

#MevlidKandili In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

Kandil Gecesi’nin ülkemize birlik, beraberlik, İslam alemine ve tüm insanlığa da huzur getirmesini dilerim. Kalplerde hep iyilik ve güzellik doğsun #MevlidKandili mübarek olsun..

#MevlidKandili Twitter

#MevlidKandili Photo

#MevlidKandili Top Tweets On Twitter

Gel ey Muhammed, bahardır. Dudaklar ardında saklı aminlerimiz vardır. Hacdan döner gibi gel. Miraç’dan iner gibi gel. Bekliyoruz yıllardı #MevlidiNebi #MevlidKandili.

Kandil Gecesi’nin ülkemize birlik, beraberlik, İslam alemine ve tüm insanlığa da huzur getirmesini dilerim. Kalplerde hep iyilik ve güzellik doğsun #MevlidKandili mübarek olsun..

Tüm İslam Alemi’nin Mevlid Kandil’i mübarek olsun. 🤲🏽🇹🇷 #MevlidKandili #HayırlıCumalar.

#MevlidKandili Photo

O’nun doğumu alemleri aydınlatan bir kandil oldu. İnşaallah O nur, bizim de ahiret yolumuzu aydınlatan bir ‘Sıraç’ olur. #MevlidKandili’miz mübarek olsun..

#MevlidKandili’nin başta İslam alemi olmak üzere tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ederiz..

Beklemek hayatımızı heba eden bir hırsı girmeden sevsek,beklemeden sevgiyi Beklememek ne büyük emek.!#MevlidKandili.

#MevlidKandili Photo

Ben, Beni Seven Ümmetimi Almadan Cennete Girmem diyen Efendimize Selâm 🌹 Mevlam şimdiden kabul etsin inş Hayırlı Cumalar, Hayırlı Kandiller #MevlidKandili 🌹.

#MevlidKandili Photo

ben yatıyorum iyi geceler. yarın güzel bir gün olacak #MevlidKandili Hayırlı Cumalar #cuma.

Belki biz kaybedeceğiz ama İslam sürekli kazanacak Küfür ve zulümle mücadele adaleti ikame etmek, kerahat vakti olmayan bir ibadettir. Tevhid, sahte ilâhlara başkaldırarak esâret zincirinden kurtulması ve Allah’tan başkasına kul olmaması demektir. #MevlidKandili #HayırlıCumalar.

2. Kunut Allahım! Sana şükrederiz. Hiç bir nimetini inkâr etmez ve onları başkasından bilmeyiz. Nimetlerini inkâr eden ve sana karşı geleni bırakırız. KUTLU CUMANIZ VE MEVLİD KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN #MevlidKandili.

Sevgi ve sevenlere dair: Zülfü kaküllerin amber Hayırlı Kandiller #MevlidKandili.

İki bayram bir arada hem cuma hem #MevlidKandili tüm islam âleminin bayramı mübarek olsun..

Müjdecim, Kurtarıcım,() Hoş Salât Sana, Selâm Sana! #MevlidKandili.

Hoşgeldin Âlemlerin efendisi🌹 Yaratılanlar ve yaratılacaklar adetince Salat_ü selam olsun sana ya nebî (صلى الله عليه و سلم) #MevlidKandili hayrlara vesile olsun duâ ile ....

Bir toplumu ayakta tutan yegâne güç, o toplumun ruhudur. * Bu toplumun ruhu Peygamber sevgisiyle yoğ * Hoşgeldin ey Elçilerin Elçisi! Hoşgeldin ey Öncülerin Öncüsü! Salât Sana, Selâm Sana! * #MevlidKandili mübarek olsun. Özlediğimiz kardeşlik ruhu kaplasın her tarafı!.

Ya Rasulallah, Âlemlere rahmet hayatın geçiyor kalbimizden, Kalbimizden seyrediyoruz #MevlidKandili #HAYIRLICUMALAR.

Ya Rasulallah, Âlemlere rahmet hayatın geçiyor kalbimizden, Kalbimizden seyrediyoruz seni ... Ya Rasulallah Sen hâlâ kırk yaşındasın Ve hâlâ ümmetinin başındası❤ #MevlidKandili.

Yaratılanların En Yüce’si En Büyüğü Olan Peygamberimiz Hz MUHAMMED Sallallahu Aleyhi ve Sellem’in, Doğum Günü Olan Mevlid Kandili Mübarek Tüm Arkadaşlarımızın Ailesinin Kandilini Kutlar Ellerinden Ö Kandillerimiz Hep Beraber 😊#MevlidKandili.

Hem #MevlidKandili hem Cuma daha ne olsun el açip dualarimizin kabulunun olmasini beklemek Dualariniz kabul Cumanız hayirli olsun, gönlünüzden ne geçiyorsa Allah hakkinizda hayirlisini 🌺.

#MevlidKandili Photo

Allâhü Teâlâ şöyle buyurdu (meâlen): “Ve (Habîbim Ahmed) seni âlemlere ancak rahmet olarak gönderdik.” (Enbiyâ Sûresi, âyet 107) #MevlidKandili.

#MevlidKandili #HAYIRLICUMALAR Ne Şanslı KullarızKi Müslüman Olarak Doğduk İki Cihan Sultanı PEYGAMBER Efendimizin Ümmeti OldukBinlerce Selat ve Selam Olsun ALLAHINRahmeti Bereketi Üzerinize Olsun MEVLİDKANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN. “BİZ SENİ ANCAK ALEMLERE RAHMET OLARAK GÖNDERDİK”.

gül bahçesine girenler gül olmasalar da gül kokarlar kâinatın en güzel gülünün kokusu sinsin ü şefaat yâ Rasûlallah dediğimizde o gül kokusu şahitlik etsin ümmetliğ #MevlidKandili.

#MevlidKandili Photo

Mevlid kandilinizi tebrik ederiz 12 Rebiülevvel (8 Kasım akşamı) #Mevlid1441 #MevlidKandili.

#MevlidKandili Photo

Mübarek #MevlidKandili münasebetiyle düzenleyeceğimiz programımıza tüm halkımız davetlidir. 🗓 08 Kasım Cuma ⏰ Saat: 17.³⁰ 📍Ulu Camii.

#MevlidKandili Photo

Olmasaydin olmazdik ya Resulullah sen geldin bahar geldi hoşgeldin #MevlidKandili 🌹.

Worldwide Twitter Trends Now