Worldwide flag

🕓

#MilletKıraathanesinde In News: The Most Popular Tweets

Akp’nin 16 senelik yönetimini ve eğitim seviyesini getirdiği noktayı ne güzel anlatıyor. #MilletKıraathanesinde

#MilletKıraathanesinde Photo

#MilletKıraathanesinde Top Tweets On Twitter

Söz, nişan, kına gecesi, düğün, sünnet düğünü #MilletKıraathanesinde itinayla yapılır :)) (Bahçe için erken rezervasyon yaptırınız).

Söz, nişan, kına gecesi, düğün, sünnet düğünü #MilletKıraathanesinde itinayla yapılır :)) (Bahçe için erken rezervasyon yaptırınız) Photo

Akp’nin 16 senelik yönetimini ve eğitim seviyesini getirdiği noktayı ne güzel anlatıyor. #MilletKıraathanesinde.

Trending In Worldwide: #COLJPN #BJPDumpsPDP レッド レッドカード Honda #ワールドカップ #日本代表 ハンド

Yazık yazık milleti için çaba sarf edip ülkesi için bişeyler yapmaya çalışan Cumhurbaşkanını alaya alan zeka yoksunları sizin neden geride kaldığınız belli ne saygınız ne edebiniz kalmış size yenilmek mübah kılınmış #MilletKıraathanesinde.

Allah ayetlerini birbirinize laf sokma aracı olarak kullanın diye indirmedi. #MilletKıraathanesinde bu bilinci de bulursunuz umarım..

Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır. —Mustafa Kemal Atatürk #MilletKıraathanesinde.

#MilletKıraathanesinde duvarlarına asılacak en güzel yazı!Nasıl ama? :)).

#MilletKıraathanesinde duvarlarına asılacak en güzel yazı!Nasıl ama? :)) Photo

#MilletKıraathanesinde halkımız borcamda marine edilmiş milli irade kekinin yanında 15 Temmuz vayt çaklıt ve demokrasi mokasını içerek ilim tahsil edecek inşeALLAH avrupa bizi kıskaniyeahhhh kudur avrupa.

Milletin ormanlarını, ırmaklarını, derelerini yandaşlarına peşkeş çekenler, madene çevirmeye kalkanlar, yaylaları imara açanlar Millet bahçesinden bahsediyor. #MilletKıraathanesinde ne geyikler dönüyor :).

#MilletKıraathanesinde yemek kitabıda olsun. Bana kek verme, bana kek yapmayı öğret..

#MilletKıraathanesinde kek çay vs vermeleri baya önemli. Zaten tekrar secilirlerse iş atama fabrika istihdam vs vaadi vermiyorlar. Işsizleri oturtucak yer ariyorlar :).

#MilletKıraathanesinde twitter gibi sosyal medya hesaplarına girilmez. a haber izlenir..

İnsanların ne keke ne ne böreğe ne kahvehanelere ne de kıraathanelere ihtiyaçları var,İnsanların geçinmek için paraya ihtiyaçları var.!! #MilletKıraathanesinde.

#MilletKıraathanesinde kek var, börek var, çay var. Ortam git gide böyle bir hal alıyor. Altın günü mü olacak, ne yapıcaz bilemedim?.

#MilletKıraathanesinde kek var, börek var, çay var.
Ortam git gide böyle bir hal alıyor.
Altın günü mü olacak, ne yapıcaz bilemedim? Photo

#MilletKıraathanesinde Her zamanki gibi uykunuza devam edersiniz Tü derdi hiç bir zaman aş iş değil zaten..

#MilletKıraathanesinde şehitlere kelle diyen, milliyetçiliği ayaklar altına aldığını söyleyen , 29 ekimde mehmetçiğin geçişinde yuhalatan , Atatürk e ayyaş diyen erdoğanın videoları sürekli yayınlansın ki unutulmasın bu.

#MilletKıraathanesinde bedava kekinizi yerken size ilim irfan öğretilmeyecek. Aynı alttaki gibi bir terörist tarafından halk nasıl kandırılır soyulur öldürülür gibi eğitimler alacak ve o hainin askeri olmanız için beyniniz yıkanacak.

#MilletKıraathanesinde bedava kekinizi yerken size ilim irfan öğretilmeyecek. Aynı alttaki gibi bir terörist tarafından halk nasıl kandırılır soyulur öldürülür gibi eğitimler alacak ve o hainin askeri olmanız için beyniniz yıkanacak Photo

#MilletKıraathanesinde günlük kaç kişilik ziyaretçi sayısı garantisinin verileceğini bilmemiz gidemeyenlerin kekleri ne olacak?.

#MilletKıraathanesinde peki neden kütüphane değil? Olmayan şehirlere yapıp var olan şehirlerdeki kütüphaneleri güncelleyip içine de bedava kek,börek ve çay eklesek olmaz mıydı?.

Çayı keki falan boşverin #MilletKıraathanesinde PlayStation olursa erkekleri zayıf noktalarından vurmuş olurlar. Taraflı tarafsız herkes gelir demedi demeyin.

Kıraathanelerde çayı hangi şekerle iceceksiniz; malum, bütün Şeker Fabrikalarını sattını! #MilletKıraathanesinde.

#MilletKıraathanesinde keşke biraz beyniniz olup bilim merkezi açabilseydiniz unutmuşum diplomanız yoktu bilim ne diyeceksin.

Ekmek bulamıyorlarsa pasta yesinler değil Ekmek bulamıyorlarsa kek yesinler. #MilletKıraathanesinde.

#MilletKıraathanesinde önemli ve gerekli hesaplamalar da yapılsın. Örneğin; Bir ayakkabı kutusuna kaç yüz bin lira sığar? 453 milyar dış borç aya bölsek ne zaman biter? Her gün katlanarak zamalanan herşey 1300 tl asgari ücretle nasıl karşılanır?.

#MilletKıraathanesinde Milli İçkimiz Ayranda Menüye Dahil Edilmeli. Ayrıca Kitap Okumaya Gerek Yok Özeti Okunsada Kafi. O Kömür Dağıttığı Parayla Her Mitingine Çağırdığı Yalaka Yandaş Tayfasının Toplanma Yeri Olacak IQ Seviyesi Yerlerde Muhabbetler Belli. @nihatsirdar.

Korkmayın lan @vekilince geleceği için böyle saçmalıklar herkes işinde gücünde olacak işten gelip çocuklarının güvende geleceğinin garanti altında olduğunu gören babalar evinde huzur içinde #MilletKıraathanesinde.

Worldwide Twitter Trends Now