Muleka Twitter: Most Popular Tweets Worldwide

Muleka Twitter

CHP bir vatandaşımızı daha yalan algı oyunlarına alet etmiş. Sonu tabiki de hüsran ve pişmanlık. Aslı Aydıntaşbaş Latif Şimşek Muleka.

ersin > muslera rosier = dubois saiss > apokerim x < nelsson masuaku ? pva josef < torreira gedson = oliveira salih ? mitşö ghezzal >>> yunus/kerem muleka < mertens wegorths > seferovic.

Salih 6 oynamaz Kartal 8-10 oynamaz Muleka solda oynamaz Necip ilk 11’de oynamaz Gedson sola yakın oynamaz Ghezzal ve Rosier sağda bozulmaz Beşiktaş top peşinde koşmaz Tüm bu olmazları görüyoruz, görmek istediğimiz başarıları göremeyeceğiz. Çünkü ite kaka bir yere kadar….

B
B

Ersin>Kovalera Boey>rosier Nelsson>X(muhtemelen Pva>musaaku Torreira>josef Gedson>Oliviera Mertens>amiri Yunus<<<Ghezzal Kerem>muleka Seferovic>>>>>>>>>>Weghorst.

MULEKA’NIN 60 DAKİKA DA YAPAMADIĞINI N’KOUDOU 2 DAKİKA DA YAPTI AZ KALSIN ATIYORDUK.

Muleka çok rahat ofansif ortasaha oynar çalım atma becerisi var geriden gelerek daha rahat ceza sahasına girer goller atar. Kanada da Cenk tosun geçer. Gol atma sorunumuz tam anlamıyla çözülmüş olur..

✅ Mertens ✅ Muleka ✅ Wergosht ✅ Torriera ✅ Seferoviç ✅ Alioski Kimi Alırsanız Alın Yine Biz Şampiyon Olacağız Çünkü Siz de Eksik Olan Şey Tam Olarak Ektedir👇🏻 Güveniyoruz Sana Avcı Hocam.

Muleka Photo,Muleka Photo by 🇹🇷ÇELİKSÜMER MURAT🏆,🇹🇷ÇELİKSÜMER MURAT🏆 on twitter tweets Muleka Photo

Bence bu kadronun uyumlu oynayacağı en iyi diziliş 4-4-2 şu anda. Eğer orta sahaya transfer gelirse o zaman işler değişir Muleka asla kanat oyuncusu değil.

@ortacizgicom Adam forvet olarak alındı, sol açık olarak değil. Sol açık oynatılırsa etkisiz olur. Elinde kaliteli 3 tane forvetin varsa çift forvete uygun bir sistem kurmalısın. Weghorst-Muleka çift forvet oynasın, bence iki oyuncunun da formu yükselir..

A
A

Üclu icin muleka aldik 3 milyona atsan atilmiyo satsan satilmiyor simdi bizde sol kanat olmaz bu adamdan forvette yeterli olmaz. O paraya daha verimli olabilecek nkooudu ile degisimli bi sol kanat alabilirdik.

Maçı kazandık. Çok sert, gerçek bir süperlig maçı oldu. Ghz, forvetini buldu. Eşşek ile 1 sezon boyunca yapamadığını Wego ile 1 maçta yaptı ve 3 puanı aldı. Beşiktaş’ın fiziği ile alan açan, bire biri iyi oynayan bir ortasahaya ihtiyacı var. Bu ortasaha gelirse Muleka da.

@KurnazErsin Muleka ve Cenk, Weghorst gibi kaleye ne kadar yakın olurlarsa o kadar işlevsel olurlar..

@OlayBesiktas Muleka sol kanat oyuncusu değil ki, olmuyor böyle. Forvet olarak iyi o..

Beşiktaş’da gördük ki eksikler var Valerian ısmaeöl’ in bildiği sistemin dışında oynatmaya zorlarsan olacağı bu ve en çok üzen şeyse muleka’nın bu sistemde yok olması şunu net gördük ki fasnact yada isco ikilisinden biri şart.

HZ
HZ

Beşiktaş çift forvet oynamayacaksa Muleka arkada bekler aga bütün sezon cenk solu rotasyonlar ama yine de sol lazım gibi hücuma dönük 8 ve sağ stoper maalesef şart.

Werghost kesinlikle doğru forvet son 2 maçta bunu net gösterdi. Ancak ona yakın birini koymak lazım. Muleka veya Cenk le oynarsa çok gol attırtır,çok gol atar.

Muleka işi de canımı sıkıyor.!! Böyle bir adamı kullanamazsak yazık tabii ki merkez santrfor ama Weghorst ile birlikte nasıl kullanacağız seçenek 3-4-3 ün önündeki 2 santrfordan biri olarak görünüyor ama 3 lü sistem takımı dibe batırı🤔🤔.

Dün takım 3-4-3 oynasaydı çok daha rahat kazanırdı. Teknik direktörün işine karışacaksanız, böyle oyna diyecekseniz bu adamı yollayın. Çünkü orada sıradan biri de dursa dediklerinizi uygular. Takımda orta saha yok, Muleka kanatta verim sağlayamıyor, zorla 4-3-3 oynattınız..

Muleka Photo,Muleka Photo by Furkan Aigle,Furkan Aigle on twitter tweets Muleka Photo

muleka kariyerinde çokça sol ön oynamış olabilir ama kendisijden maksimum verimi alabileceğimiz pozisyon net bir şekilde santrafor bölgesi. 20/21 larin tarzı bir katkı beklememeliyiz bence kendisinden.

Adam Muleka yi bitirdi:D Kanat oynayamayan adama o paralari neden gomdunuz derken hakliymisiz degil mi?.

@illakisistem1 Demem de öyle yapabiliyorsan gol atabilirsin zaten. Ghezzal biraz içeride oynasa daha güzel olur aslında. Muleka orta açıyor Ghezzal geride kalıyor kafayla indirebilse güzel olurdu orada..

@yasareagle @sercan_dikme Muleka sol kanat iş yapmaz adam kendisi diyiyor benim rahat olduğum yer forvet diye nkoudouya da güven olmaz her an sakatlanabilir.

muleka aldıysan yedek oturmaz, muleka yedek oturmadığı sürece sol kanat oynamaz, bu kadro ben sike sike 4-4-2 oynarım diyor..

O da biraz herkesin gördüğünü görsün o hocayı seviyorum , Rachid ve Muleka olayı çözülmeli, Yazık bu çocuklara hocam🙏 @valerien_ismael @Besiktas Ceyhun Kazancı TEKNİK DİREKTÖR DEĞİL, YANILTMASIN❗️❗️❗️.

ÓIA O TAMANHO DO BUCHO DA MULEKA?!! KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK.

Klasik 4-4-2 ‘ye dönmek Beşiktaş’ın yapacağı en iyi iş olacaktır. Ersin Rosier Transfer Saiss Masuaku Josef Gedson Ghezzal Transfer Weghorst Muleka 3 Türk kuralı olduğu İçin sağ stoper ve sol açık yerli olur. Muleka’nın sol açıkta faydalı olacağını düşünmüyorum..

Weghorst ve mausaku’yu beğendim. Gedson’a laf yok zaten. Muleka ikinci lens vakası olur gibi bir izlenim bıraktı hatta babam iyi kazık yedik dedi. Umarım öyle olmaz. Takıma takviye lazım. Şenol hocam sen de buyur tahtına geç artık..

Muleka kanat değil zorlamanın bir mantığı yok kasimpasa da bile kanatta verimli olamadı nkoudunun oyuna girişinden sonra oyunun nasıl değiştiğini gördük stoper orta saha haricinde net sağlam bir kanat oyuncusuna ihtiyacımız var.

@Theatiba10 Abi zor böyle devam ederse. Her maç tavşan çıkmaz şapkadan. Orta sahaya yaratıcı adam lazım. Muleka kanat oynamaz..

@KurtissDonalddd Muleka kenarda oynarsa yazık olur bence weghorstla beraber ileride oynamalı. Çift forvet sisteminde daha etkili oluruz gibime geliyor.

Worldwide Twitter Trends Today
  • ビューポイント
  • ポピュラス
  • ミイヒちゃん
  • ライジング
  • #ランジャタイANNX
  • ロッキン
  • #รักนะมายนายรอยยิ้ม
  • #เจ้าแป๊ะยิ้ม