Worldwide flag

🕓

#MuremZaOwsiakiem In News: The Most Popular Tweets

Internauci #MuremZaOwsiakiem. Będę bronić tego człowieka do końca życia i o jeden dzień dłużej.

#MuremZaOwsiakiem Twitter

#MuremZaOwsiakiem Photo

#MuremZaOwsiakiem Top Tweets On Twitter

Jurek! Jesteś największym bohaterem! Potrzebujemy Cię! @fundacjawosp #MuremZaOwsiakiem.

nie życzę aby wasze dzieci były chore, ale jeśli Ci którzy teraz oczerniają Jurka Owsiaka i dostaną w przyszłości pomoc dzięki sprzętowi który kupił, to mam nadzieje, aby wyrzuty sumienia zjadły tę osobę #MuremZaOwsiakiem.

#MuremZaOwsiakiem | Jurek, nie możesz rezygnować z zarządzania swoim dziełem..

Panie Jurku niech Pan nie rezygnuje! Mieliśmy grać do końca świata i jeden dzień dłuzej! #MuremZaOwsiakiem #muremzajurkiem.

Panie Jurku niech Pan nie rezygnuje! Mieliśmy grać do końca świata i jeden dzień dłuzej! #MuremZaOwsiakiem #muremzajurkiem Photo

Internauci #MuremZaOwsiakiem. Będę bronić tego człowieka do końca życia i o jeden dzień dłużej..

Owsiak zrezygnował z prowadzenia wośpu w powodu nienawiści z jaką się spotykał - człowiek który uzbierał tyle milionów złotych i połowa sprzętu w szpitalach jest od wośpu, nieważne jak nisko upadłby jakikolwiek kraj, pamiętajcie że od spodu puka jeszcze Polska #MuremZaOwsiakiem.

Mi pęka serce jak patrzę, jak jemu pęka serce. Nie rozumiem ludzi, którzy wyrażają taką nienawiść do człowieka, który zrobił tyle dobra w naszym kraju i wręcz poświęcił tej fundacji całe swoje życie. #MuremZaOwsiakiem.

rozryczalam się przy babci bo zaczęła wyzywać Owsiaka ze bierze kasę z wospa i w ogóle nie pracuje, ani nie kupuje on tych sprzętów dla chorych „bo ze swojej kieszeni nie daje”. szkoda mi słów. zawsze i wszędzie #MuremZaOwsiakiem.

jestem ciekawa czy te wszystkie osoby, które plują jadem na , uniosą się honorem i kiedy będą potrzebować pomocy, odmówią leczenia sprzętem kupionym przez WOŚP #MuremZaOwsiakiem.

jak można obrażać,hejtowac, mieszać z błotem osobe o tak ogromnym sercu, która tak wiele zdziałała ? Jest mi przykro jak patrzę na to,co sie Panie Jurku jestesmy z panem do końca świata i jeden dzień dłużej!!!#MuremZaOwsiakiem.

do kinca swiata i o jeden dzien dłużej bede szanować tsgo czlowieka, to, ile on zrobił jest niesamowite. a ludzie którzy maja z tym problem, niech sami zrobią cos tak wspaniałego jak WOŚP #MuremZaOwsiakiem.

jestem i będę #MuremZaOwsiakiem bo to on rozkręcił cały wośp i pomógł uratować setki tysięcy istot.

Jest mi, zapewne jak większości tu osób bardzo przykro z tego powodu, co się wydarzyło wczoraj oraz dzisiaj. WOŚP bez Owsiaka to nie WOŚP. Do końca świata i o jeden dzień dłużej. 😢💔 Z całego serca dziękuje za wszystko, bo to dzięki Panu jest WOŚP. ❤️ #WOŚP #MuremZaOwsiakiem.

Jest mi, zapewne jak większości tu osób bardzo przykro z tego powodu, co się wydarzyło wczoraj oraz dzisiaj. WOŚP bez Owsiaka to nie WOŚP. Do końca świata i o jeden dzień dłużej. 😢💔 Z całego serca dziękuje za wszystko, bo to dzięki Panu jest WOŚP. ❤️ #WOŚP #MuremZaOwsiakiem Photo

Rozliczanie Jurka Owsiaka z tego w jakim domu mieszka i ile ich ma jest obrzydliwe. Postawcie się w jego sytuacji,gdybyście pomagali tylu ludziom przez tyle lat i jeszcze mielibyście pieniądze by przy okazji mieć coś dla siebie, nie skorzystalibyście? Proszę Was.#MuremZaOwsiakiem.

Jestem wolontariuszka od 2012 roku. Orkiestra to cześć łzami w oczach pisze JUREK WRÓĆ. Bez Ciebie to nie będzie to samo, nie wolno nam się poddać, jesteśmy twórcami czegoś niezwykłego, nie zostawiajmy tych dzieci. #MuremZaOwsiakiem.

Wśród obecnie żyjących Polaków jest to najlepszy i najbardziej godny nasladowania człowiek! Każdy młody obywatel naszego kraju powinien brać właśnie jego za wzór, bo tylko tak nasz kraj może w końcu wyjdzie na ludzi. #MuremZaOwsiakiem.

i nikt mi nie wmówi, że słowa nie złamią najsilniejszej osoby #muremZaOwsiakiem.

Jest mi wstyd, jest mi tak bardzo wstyd. Za tych wszystkich ludzi którzy doprowadzili do odejścia tak wspaniałej osoby jak Jurek Owsiak. #muremzaowsiakiem #Jurekzostan.

moja wdzięczność do Owsiaka nie zna granic. mam łzy w oczach na myśl, że tak wspaniały człowiek jest krytykowany. a za co? za szerzenie dobra. #MuremZaOwsiakiem.

Ten człowiek zrobił tyle dla Polski i Polaków, że ilość nienawiści, jaką otrzymuje, jest dla mnie nie do pojęcia. Dzięki jego zbiórkom zebrane przez te lata miliony, które pomogły dzieciom, dorosłym i starszym. Za takie coś można tylko dziękować. Ja stoję #MuremZaOwsiakiem 👏🏼.

Czy to jest żart, ten człowiek robi tyle dobrego, powinien mieć swój pomnik a tymczasem jest mieszany z błotem #MuremZaOwsiakiem.

Bez niego nie byłoby sprzętu w tylu szpitalach, mnóstwo ludzi nie byłoby teraz na świecie i nie byłoby tego miliarda złotych przeznaczonego na służbę zdrowia. Panie Jurku, kochamy i szanujemy Pana za wszystko co zrobił Pan dla Polski #MuremZaOwsiakiem.

przez to wszystko nawet nie chce mi się wchodzić na twittera #MuremZaOwsiakiem #Adamowicz.

WOŚP bez Pana Owsiaka to jak ziemia bez słońca lub wody 😥😥😥#MuremZaOwsiakiem.

Naród wspaniały tylko ludzie kurwy Najlepszy cytat jaki dzisiaj widziałam #MuremZaOwsiakiem.

Worldwide Twitter Trends Now