Muslera Twitter: Most Popular Tweets Worldwide

Muslera Twitter
Webaslan
Webaslan

🥰Kaptan Fernando Muslera, doğum gününde 3. kez baba oldu @1_Muslera_25.

Muslera Photo,Muslera Photo by Webaslan,Webaslan on twitter tweets Muslera Photo

🎂 ¡𝗙𝗲𝗹𝗶𝘇 𝗰𝘂𝗺𝗽𝗹𝗲𝗮𝗻̃𝗼𝘀 @1_Muslera_25! #ElEquipoQueNosUne.

Muslera Photo,Muslera Photo by Selección Uruguaya,Selección Uruguaya on twitter tweets Muslera Photo

🗓 16/06/1986 Nace en Buenos Aires 🇦🇷,Fernando Muslera (@1_Muslera_25) Ex arquero tricolor y actual integrante de @Uruguay 🇺🇾 🏆1️⃣𝑻𝑰𝑻𝑼𝑳𝑶 𝑶𝑭. 🏆Liguilla 2006/07 🏆🌎Campeón Copa América 2011 📌19 PJ en Nacional Feliz cumpleaños Nando! 💻.

Muslera Photo,Muslera Photo by Nacional Historia,Nacional Historia on twitter tweets Muslera Photo

Anlamadım bir nokta Muslera yollansin dediğimizde niye kiziyorsunuz kaptanımız mis Emeği varmış Sergio Ramos la Messi real Madrid ve Barcelona dan nasıl yollandı Muslera Sergio Ramos ve Messi den büyük mü? @GalatasaraySK.

Muslera bizim canımız. Sözleşmesinin sonuna kadar kalmalı. Ama mevcut yaşı ve sakatlıklar sonrası form durumu düşünüldüğünde mutlaka çok ciddi bir alternatifte kadromuzda olmalı. Sözleşmesi bitince de çok güzel bir jubile ile veda.

Muslera Photo,Muslera Photo by Fanatix,Fanatix on twitter tweets Muslera Photo

Mondragon sonrası dönemi unutmuş gibi konuşuyor millet. Bunu unutmanızın sebebi bile Muslera aq. Evimizi barkımızı alsa haklı adam..

@terimsporIu Arkadaşlar şu kadarını söyleyim: özellikle 2012-13 dönemleri arasındaki Muslera sevgimi, anneminmuslera da evimizin üyesi gibi oldu he sözleri ve 2014-2018 arası bizzat açtığım o dönem için iyi olan 5k takipçili bir facebook hesabı yönettim yıllarca +.

@Zubukzadebram44 Arkadasim muslera bir takimin sampiyonluguna en cok kez ve dogrudan etki etmis oyuncudur lig tarihimizde. Adamin ayagi kirildi formu dustu diye kontratindan cikilmasi etik midir? Simdi nankörluk yapanlar eminim 10-11 sezonu sampiyonlugunu sadece videolardan hatirliyordur..

önünde taylan berkan ile oynayan bir oyuncuya arkasın da çok kötü kaleci performansı sergileyen bir muslera ile o oyuncunun iyi performans vermesini de beklemeyin marcaoyu beğenmiyenlerin futbol bilgisi kıttır gidince değeri anlaşılır.

@parcalibeyi Baktılar hocaya sallayacak bir şey yok şimdi eniğinden cücüğüne Muslera ya sallamaya başladılar. Çünkü içlerinde sancı var çıkmayacak.

Cumhuriyetin 100. yılında Galatasaray kadrosu: Kerem Aboubakar Yunus Talisca Gueye Ndombele Pva Abdülkerim Nelsson Mert Muslera.

@terimsporIu üzülüyodum ama şuana baktığımzda iki sezondur sakatlık yaşayan, 35 yaşında, haliyle eski reaksiyonlarından uzak, olgunluk dönemi değil de hantal genç bir kaleci bir imajı çizen bir Muslera var karşımı sezon da bir şekilde geçmeli ancak sonraki sezon +.

KY
KY

@Zidanereis1 Istifa ya cagirilir, muslera kirmizi cizgi ilan Terim göreve cagirilir (taraftarlarca), yönetim istifa Sezon baslamadan Kaos. Sifir tolerans, sifir sabir..

Muslera uyuyor ben ise bir şekilde uyuyamıyorum. 2 saat sonra uyanıp beni de asla uyutmayacak bunu biliyorum ve tavana bakıyorum 🥺.

Yabancı basın yazdı: Galatasaray’ın deneyimli file bekçisine sürpriz talip Muslera için harekete geçtiler.

Hazar Büyüka: Galatasaray’ın en önemli problemlerin başında Muslera geliyor. Hem korkunç maaşı hem de kontenjan işgal etmesiyle hele de Avrupa yokken büyük lüks. 8+3 kuralında Muslera’ya yer olmamalı..

Muslera Photo,Muslera Photo by Gala_tasarayshow1905,Gala_tasarayshow1905 on twitter tweets Muslera Photo

Galatasaray’ımıza Musleranın tırnağı kadar faydası olmayanların Muslera hakkında ileri geri konuşmasını dikkate almıyoruz. @1_Muslera_25 #muslera #Galatasaray.

@hazar_buyuka Sen cik oyna musleranin yerine, adamin GS efsanesi oldugunu cabik unutmusun iyi gun taraftari, Muslera klubede otursa bile cani sagolsun, Fatih terim bitti simdi muslerayami saldiriyorsunuz.

@hazar_buyuka Hadi be ordan. Sen GS isen ben de Elon Musk’ım. Muslera bu takımın efsanelerindendir. Nokta çekilin şimdi ayak altından.

Maaşında indirim yapıp klüpte kalmalıdır. Okan koçuk’un ben Gs için yeterli olduğuna inanmıyorum. Muslera yedek kalırsa, rekabete girerse Okan Koçuk pazarda portakal satar. Günün sonun da o kaleci önümüzdeki sene türk olmak zorunda Muslera aşkımız hiç bitmeyecek ❤️.

Muslera Photo,Muslera Photo by berhan,berhan on twitter tweets Muslera Photo

@cimbom_vakti10 @RashyLodbrok Muslera yaşlı çok para alıyor dedikten sonra Gueye gelsin demek ne kadar tutarlı? Gueye ne kadar ister sence yıllık?.

Biri çıkar muslera çok maaş alıyor gönderilsin diyor ulan got planlama yapmadan yerine alınacak aynı kalitede adam bulmadan gönderirsen Aykut Orkun ikilisi gibi adamlara razı olur bir halt başaramazsın.

Muslera hakkında yazılanları okuyorum. Bu adam 10 milyon da alsa emekli olana kadar ve olduktan sonra da takımda kalması gereken tek yabancı oyuncu. Kalede adının geçmesi bile psikolojik olarak avantaj. Genç oyunculara harika bir rol model. YAPMAYIN..

@amatorsagbek hiç birine katılmıyorum bu sene hiç bir şey Veremedi diyorsun bu sene kim bir şey vere bilmiş ki marcao versin kaldı ki önünde taylan berkan arkasın da çok kötü bir muslera bu adamdan ne vermesini bekliyorsun ayrıca kafa topu alamaz diyorsun doğru kafa topun da iyi değil.

@gkaya19055 @ErdemBalcc bos yapmayin Muslera ya laf söyleyecek kadar vefasiz nankör müsünüz siz ya? Bu adam takimin kaptanidir performansi düserse Okan fazla dirdir yapmayin!.

@VaRaNe_01 Harbi mq. Etkinliğin ismini unuttum da muslera falan da gelmişti. Almıştım Maradonayı.

Marcao satılacaksa 20 milyon altında kesinlikle satılmamalı..

Muslera Photo,Muslera Photo by Yunus Emre İnce,Yunus Emre İnce on twitter tweets Muslera Photo

Süper Ligin en iyi takımına hoşgeldin Abdülkerim Bardakçı..

Muslera Photo,Muslera Photo by Yunus Emre İnce,Yunus Emre İnce on twitter tweets Muslera Photo

Muslera yı kimseye yedirmiyoruz. Futbol bilgisi olmayan lütfen futbol yorumlaması ömrünü GS ye adamış bir oyuncu Muslera hiçbir yere gitmicek..

Muslera Photo,Muslera Photo by Yunus Emre İnce,Yunus Emre İnce on twitter tweets Muslera Photo

@RixoSports Muslera bizim efsanemizdir öyle de kalacaktır muslera falan gitmez bize hikaye anlatmasınlar adamın daha 2 yıl sözleşmesi var..

Worldwide Twitter Trends Today
  • みこち150万人
  • わしほー
  • アンダーソン
  • カズキング
  • カツオさん
  • カードゲーム