Mustafa Kemal Atatürk Twitter: Most Popular Tweets Worldwide

Mustafa Kemal Atatürk Twitter

Esta mañana visitamos el mausoleo de Mustafa Kemal Atatürk, líder de la Guerra de Independencia, fundador y primer Presidente de la República de #Türkiye. Le rendimos tributo como Padre del pueblo turco, en nombre del pueblo de #Cuba..

Mustafa Kemal Atatürk Photo,Mustafa Kemal Atatürk Photo by Miguel Díaz-Canel Bermúdez,Miguel Díaz-Canel Bermúdez on twitter tweets Mustafa Kemal Atatürk Photo

Gazi Mustafa Kemal Atatürk çizgisinden ödün vermeyen Aziz Türk Milletinin Aslanları Kahramanlara Asrın Aslanları Uzman Çavuşlar🇹🇷 #TbmmBuSesiDuy @alitilkici38.

Başta Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun! #24Kasım.

Mustafa Kemal Atatürk Photo,Mustafa Kemal Atatürk Photo by Soner ZÜNGÖR,Soner ZÜNGÖR on twitter tweets Mustafa Kemal Atatürk Photo

Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Şehit Öğretmenlerimiz olmak üzere bütün Öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun 🇹🇷.

Başta Mustafa Kemal ATATÜRK ve görevleri başında şehit edilen öğretmenlerimiz olmak üzere, tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun!🙏 #ogretmenlergunu 🙏🌸💐🌺.

Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere büyük bir azim ve umutla çocukların geleceği için çalışan, onlara yol gösteren tüm öğretmenlerimizin #ÖğretmenlerGünü’nü kutluyoruz..

Mustafa Kemal Atatürk Photo,Mustafa Kemal Atatürk Photo by CHPEngin Eren,CHPEngin Eren on twitter tweets Mustafa Kemal Atatürk Photo

Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk,şehit olan öğretmenlerimiz, çalışan ve emekli öğretmenlerimiz ile öğretmen adaylarının 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun. Bu milletin çocukları emekleriniz için minnettardır. Saygılarımızla..

Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün halkına olan bağı gibi öğrencileriyle gönülden bağ kurmuş, geleceğine umut olmuş, ışık olmuş tüm öğretmenlerin öğretmenler günü kutlu olsun..

Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun. 🇹🇷 Öğretmenler gününü kutluyoruz..

Başta Başöğretmenimiz Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere onun yolunda ışık saçan Öğretmenlerimiz, Öğretmetmenler Gününüz Kutlu olsun 🌹.

“Bir ulus, sımsıkı birbirine bağlı olmayı bildikçe yeryüzünde onu dağıtabilecek bir güç düşünülemez” - Mustafa Kemal ATATÜRK.

Başta Baş Ögretmen Mustafa Kemal Atatürk ve tüm eli öpülesi öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun. Bilimin ışığında, Atatürk değerlerine bağlı insanlar yetiştirmeniz dileğiyle❤️.

Başta Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun! #24Kasım.

Başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve görevleri başında şehit edilen öğretmenlerimiz olmak üzere, tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun!.

Mustafa Kemal Atatürk Photo,Mustafa Kemal Atatürk Photo by ness,ness on twitter tweets Mustafa Kemal Atatürk Photo

Başta, Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım öğretmenler günü kutlu olsun. #ÖğretmenlerGünü.

“Eserinin üzerinde imzası olmayan yegâne sanatkâr öğretmendir.” Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk #24KasımÖğretmenlerGünü.

Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere büyük bir azim ve umutla çocukların geleceği için çalışan, onlara yol gösteren tüm öğretmenlerimizin #ÖğretmenlerGünü’nü kutluyoruz..

Mustafa Kemal Atatürk Photo,Mustafa Kemal Atatürk Photo by CHP Ankara Gölbaşı İlçe Örgütü,CHP Ankara Gölbaşı İlçe Örgütü on twitter tweets Mustafa Kemal Atatürk Photo

Başta,Baş Öğretmen MUSTAFA KEMAL ATATÜRK olmak üzere tüm öğretmen ve öğretmen adaylarının ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUNN 💐.

Başta en büyük öğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerin öğretmenler günü kutlu olsun! #24kasım.

Mustafa Kemal Atatürk Photo,Mustafa Kemal Atatürk Photo by meltemeyvaz34 ރ,meltemeyvaz34 ރ on twitter tweets Mustafa Kemal Atatürk Photo

Başta ulu önderim, bu güzel ülkenin tek Başöğretmeni Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmen arkadaşlarımın ve bu kudretli mesleği layıkıyla icra eden tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlarım!.

Başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarım..

Ülkemizin geleceği için nesiller yetiştiren öğrencilerimizin Öğretmenler Gününü Kutlar, Başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu kutsal görevi yerine getirirken şehit düşen hayatını kaybeden öğretmenlerimizi minnet ve Rahmetle anıyoruz… #Ögretmenlergünü.

Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk ve tüm Şehit öğretmenlerimiz başta olmak üzere, gelecek nesilleri yetiştiren tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun 🙏🏻💐.

Mustafa Kemal Atatürk Photo,Mustafa Kemal Atatürk Photo by CÜ PDR KULÜBÜ,CÜ PDR KULÜBÜ on twitter tweets Mustafa Kemal Atatürk Photo

Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin günü kutlu olsun 🤍.

Mustafa Kemal Atatürk Photo,Mustafa Kemal Atatürk Photo by Loresecurity,Loresecurity on twitter tweets Mustafa Kemal Atatürk Photo

Başta Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere sonsuzluğa göç etmiş ve yaşayan tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü saygıyla ve sevgiyle kutluyorum..

Mustafa Kemal Atatürk Photo,Mustafa Kemal Atatürk Photo by @SSSBBL777.,@SSSBBL777. on twitter tweets Mustafa Kemal Atatürk Photo

🇹🇷 Başta Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere; ilk öğretmenlerimiz olan annelerimizin-babalarımızın, bizleri okutan tüm öğretmenlerimizin ve tüm meslektaşlarımızın öğretmenler gününü yürekten kutluyoruz 🇹🇷.

Mustafa Kemal Atatürk Photo,Mustafa Kemal Atatürk Photo by Urganlı İmam Hatip Ortaokulu, Turgutlu/Manisa,Urganlı İmam Hatip Ortaokulu, Turgutlu/Manisa on twitter tweets Mustafa Kemal Atatürk Photo

Dünyanın her tarafında öğretmenler insan topluluğunun en fedakar ve saygıdeğer unsurlarıdır. Mustafa Kemal Atatürk Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu.

Mustafa Kemal Atatürk Photo,Mustafa Kemal Atatürk Photo by Uzay Murat,Uzay Murat on twitter tweets Mustafa Kemal Atatürk Photo

#Enez ilçemizin düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıl dönümünü kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bize bu toprakları vatan yapan tüm kahramanlarımızı rahmet, şükran ve saygıyla yad ediyorum..

' Öğretmenler ! Cumhuriyet Sizden, Fikri Hür, Vicdanı Hür, İrfanı Hür Nesiller, ister. ' Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

Mustafa Kemal Atatürk Photo,Mustafa Kemal Atatürk Photo by ViradesiTW,ViradesiTW on twitter tweets Mustafa Kemal Atatürk Photo

Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, tüm öğretmenlerimizin ve öğretmen adaylarımızın #Öğretmenler Günü’ nü kutlarız. Şehit olan ve vefat eden tüm öğretmenlerimizi rahmet, saygı ve minnetle anıyoruz..

Mustafa Kemal Atatürk Photo,Mustafa Kemal Atatürk Photo by MAVİ,MAVİ on twitter tweets Mustafa Kemal Atatürk Photo
Worldwide Twitter Trends Today
  • アップル
  • ケイマン
  • サマステ
  • サメライド
  • #スキズMAMA大阪上陸
  • ツイッターアプリ削除と警告
  • テッキュウ弱体化
  • トリカラ