Mutlu çocuklar Twitter: Most Popular Tweets Worldwide

Mutlu çocuklar Twitter

Mahallelerimiz Şenleniyor. 7’den 70’e Hemşerilerimizle buluşuyoruz. Müzik, 🎉 Eğlence, Sihirbazlık, Kukla Gösterileri, Oyunlar ve özellikle çocuklar için Palyaçolar 🤡 Çocuklarımızın gözündeki ışık hep parlasın, aileleri ile birlikte hep mutlu olsunlar İnşaAllah..

“Çocukluk insanın ana yurdudur” Bu akşam çocuklarla birlikte ana yurdumuza küçük bir gezi yaptık. Çok keyifliydi. İyi ki varsınız çocuklar 👧 👦 Hep mutlu olun, hep gülün 🥳.

Mutlu çocuklar Photo,Mutlu çocuklar Photo by Faruk Özlü,Faruk Özlü on twitter tweets Mutlu çocuklar Photo

Korkunç şeyler yaşayan çocuklar bile bu kadar güzel, içten gülebiliyorlar ve biz onları gülerken yakalayıp Mutlu bir çocuktu. Kötü değildi çocukluğu. deme yanılgısına düşebiliyoruz. Çok kötü şeyler yaşayan/yaşamış her çocuğun da böyle anları olduğunu akılda tutmakta fayda var +.

Çocuklarımız mutlu; biz mutlu…🤗 Haydi Çocuklar, Mahallede Etkinlik Var” Programımıza; çocuklarımızın neşesi ve Hemşehrilerimizin coşkusuyla devam ediyoruz. 📍Akşemsettin Mahallesi.

Mutlu çocuklar Photo,Mutlu çocuklar Photo by Hüseyin Keskin 🇹🇷,Hüseyin Keskin 🇹🇷 on twitter tweets Mutlu çocuklar Photo

Mutlu çocuklar için aday belli karar net Recep Tayyip Erdoğan.

Mutlu çocuklar Photo,Mutlu çocuklar Photo by Yusuf🔋🇹🇷🫖,Yusuf🔋🇹🇷🫖 on twitter tweets Mutlu çocuklar Photo

Bir ilkokulumuz için acil boya ihtiyacımız vardır .. Boya temin edebilecek dostlar bana ulaşırlaırsa çok mutlu Herşey çocuklar iç Teşekkürler 🙏🥰.

Babalar evlatlarını yıkarsa gülerler, evlatlar babalarını yıkarsa ağlarlar. Çocuklar babalarının yaptığı ve söylediği şeyleri asla unutmazlar. Çocuklar aslında en çok babalarına kırılır. En çok babalaryla mutlu 🥀.

Heeey hop Heeeey hep birden geçelim. Doldurun çocuklar, doldurun doldurun doldur içelim. Dostların arasındayız! Güneşin sofrasındayız! Nâzım Hikmet Mutlu Geceler Dostlar 🙋‍♂️.

Çocuklar tatile gitmişti babaları ile. Bugün dönecekler. Bella ile iyi idare ettik Kuzum ben işten gelene kadar sakince bekledi. Ben gelince dünyanın en mutlu köpeği oluyordu..

Küffar bir olduğunda oklar kimi gösteriyorsa biz onunlayız. MİTOMANİ MUHALEFET 👇 ERDOĞAN DURDURULAMAZ Nurullah Genç Norm Ender Diyarbakır Mutlu Çocuklar Murat Karayılan Tüpçü Fikret Kitle herkese müjde Cüneyt Özdemir OnDokuz KpssAraştırılsın #babalatv.

Öyle bir yerdeyim ki, insanlar çok nazik, kimse kimseye kaba bir söz söylemiyor. Saygı ve nezaket beni çok mutlu ediyor. Çocuklar ayrı saygılı. Ben burayı çok sevdim 10 gün daha buradayım.

@EhliyetAffi2 Yuvalar aileler çoçuklar mutlu olacak #EhliyetAffi milyonlarca insanın huzuru için verilmelidir 🇹🇷.

Tüm çocuklar bu mutlu sona ulaşır inşallah 🙏 @drfahrettinkoca.

@ElcisiEmre Emre bebek iyi olsun🙏 Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın 😔 bütün çocuklar mutlu sağlıklı olsun.

Güvenli ve mutlu çocuklar olarak büyüyeceksiniz. 💙🧿💙 Siz Bizsiniz, Biz Siziz..

Mutlu çocuklar Photo,Mutlu çocuklar Photo by beruze,beruze on twitter tweets Mutlu çocuklar Photo

Taraftarium24 Twitter canlı maç izle bedava şifresiz Selçuk Sports HD İstanbulspor Trabzonspor maçı canlı izle #SahneBizim mutlu çocuklar Ronaldo emekçi Yozgat Tel Aviv Tüpçü Fikret Cornelius Norm Ender Asist #GazaUnderAttack.

Küffar bir olduğunda oklar kimi gösteriyorsa biz onunlayız. MİTOMANİ MUHALEFET 👇 ERDOĞAN DURDURULAMAZ Nurullah Genç Norm Ender Diyarbakır Mutlu Çocuklar Murat Karayılan Tüpçü Fikret Kitle herkese müjde Cüneyt Özdemir OnDokuz KpssAraştırılsın #babalatv.

Acı bir gerçek ama bu ülkede genelde tam tersi yaşanır. Çocuklar mutlu olmaya, hayatlarını renklendirmeye çalıştıkça karşısına çıkan ilk engel ebeveyn olur genelde..

@filiz_uyaniker Bir erkek için, eşini güldürmekten, mutlu etmekten daha güzel bir mutluluk olamaz. Birde kendisini yaratanına hizmet etmesi. Bu bağlamda başta çocuklar olmak üzere İnsanlara/hayvanlara/ tabiata hizmet ...

LİYAKAT! yakıştımı yakıştı Rojbaş Razoni ağırhastalara aciltahliye Yusuf Sofioğlu Çevik Bir ABD Çin Görgüsüz Alpine Devlet Denetleme Kurulu Isco gece 2 Şamil Sanatçı Aleykümselam kadir şeker mutlu çocuklar Su-35 Soruları Kerem Mehmetoğlu Ethem Sancak.

Yarın da iş var pazar da(iki gün çocuklar mutlu olsun diye) pazartesi de sonraki günlerde ay sonuna kadar full maşallah boş günüm yok 🙃.

izo
Izo

#MülakatDeğilLiyakat Uçak Aytaç Kara Hırsızlık babadan oğula geçer imza yüzükler,in efendisihell recai Omar Razoni Abdullah Gül AğırHastalara AcilTahliyeABD Çin Mutlu Çocuklar ÖSYM ADAY BELLİ KARAR NET.

İçim o kadar huzur dolu ki, şimdi de kızıma hediye mahiyetinde başka muhtaç çocuklar için bağışta bulunacağım. Gerçek mutluluğun, başkalarını mutlu etmek olduğunu öğrenmesini çok istiyorum. Ve mutlu olmanın parayla ilgisinin olmadığını..

@enayijem freedom aşçısı: son zamanlarda çocuklar kedi istemeye başladı. bunun için bir çözüm öneriniz var mı? oda: aslında çok kedi insanı değilim ama bulursam mutlu olacaklarına eminim dazai: sen de mutlu olacak mısın? oda: evet dazai: *kedi kulakları takar ve elini pati gibi yapar* meow.

Çocuklar babalarının yaptığı ve söylediği şeyleri asla unutmazlar… Çocuklar aslında en çok babalarına kırılır. En çok babalarıyla mutlu olur..

SMA YENİDOĞAN ÇOCUKLAR TARAMA PROGRAMI Detaylı haber linkte ⬇️⬇️ #sma @smacocuklari.

Mutlu çocuklar Photo,Mutlu çocuklar Photo by 🇹🇷 Mutlu Polat 🇺🇦 слава нації !смерть ворогам!,🇹🇷 Mutlu Polat 🇺🇦 слава нації !смерть ворогам! on twitter tweets Mutlu çocuklar Photo
izo
Izo

@orhanaydin6 Uçak Aytaç Kara Hırsızlık babadan oğula geçer imza yüzükler,in efendisihell recai Omar Razoni Abdullah Gül BuAkşam BalkanNinnisi AğırHastalara AcilTahliyeABD Çin Mutlu Çocuklar ÖSYM ADAY BELLİ KARAR NET.

izo
Izo

@DrSinanOgan Uçak Aytaç Kara Hırsızlık babadan oğula geçer imza yüzükler,in efendisihell recai Omar Razoni Abdullah Gül AğırHastalara AcilTahliyeABD Çin Mutlu Çocuklar ÖSYM ADAY BELLİ KARAR NET.

Babalar evlatlarını yıkarsa gülerler, evlatlar babalarını yıkarsa ağlarlar Çocuklar babalarının yaptığı ve söylediği şeyleri asla Çocuklar aslında en çok babalarına kırılır En çok babalarıyla mutlu olurlar :( Yasamayan yaziyi okuyup geçer ama bunu ben yasadim😔.

Çocuklar en çok babalarına kırılır. Onların sözlerini asla unutmazlar ve en çok onlarla mutlu olurlar.”.

Worldwide Twitter Trends Today
  • ギルティ
  • ギルティギア
  • コバキヨさん
  • サービス終了
  • シンデレラガールズ
  • ダイゴさん
  • ツアー発表
  • デオキシス