Worldwide flag

🕓

Nagehan Alçı In News: The Most Popular Tweets

Tanal’dan Nagehan Alçı hakkında savcılığa ş

Nagehan Alçı Photo

Nagehan Alçı Top Tweets On Twitter

Tanal’dan Nagehan Alçı hakkında savcılığa ş.

Habertük yazarı Nagehan Alçı dosyası savcılıkta: Suçu halkı galeyana getirmek.

Habertük yazarı Nagehan Alçı dosyası savcılıkta: Suçu halkı galeyana getirmek Photo
Trending In Worldwide: コロンビア #daihyo #COLJPN #日本代表 #BJPDumpsPDP レッドカード Honda #TuesdayThoughts

CHP’li Tanal Nagehan Alçı’yı Savcılığa Şikayet Etti @MTanal.

Nagehan Alçı Laik sünniler iç savaşta kaçar diyor, İçişleri Bakanı Mantar tabancası patlasa evlerinden 5 gün çıkmazlar diyor. Ne oluyor? İç savaştır, tabancadır, neyi ima etmeye çalışıyorsunuz? Açık açık konuşun herkes anlasın. V @guventurks.

Nagehan Alçı: CHP içindeki LAST kesimi iç savaşı kışkırtmasına rağmen olası savaşta ilk kaçacak kesim.

Nagehan Alçı: CHP içindeki LAST kesimi iç savaşı kışkırtmasına rağmen olası savaşta ilk kaçacak kesim Photo

Nagehan Alçı Laik sünniler iç savaşta kaçar diyor, İçişleri Bakanı Mantar tabancası patlasa evlerinden 5 gün çıkmazlar diyor. Ne oluyor? İç savaştır, tabancadır, neyi ima etmeye çalışıyorsunuz? Açık açık konuşun herkes anlasın..

Nagehan Alçı içsavaş çıksa laikler kaçar gider demesi bir tespit değil Demek istiyor ki bir içsavaş çıksa da laikler gitse ülke dindarlara Peki bu bölücülük değil de nedir??!! Savcı soruşturma başlatmalı!!.

Nagehan Alçı içsavaş çıksa laik sünni Türkler kaçar gider diye yazmış. Bence Türk kaçmaz. Ama bakın ülkesindeki baskıdan bunalıp kaçıp gelen bir laik arap plajlarda gönlünce kıvırı #SandıkGücüileBaşaracağız.

Nagehan Alçı iç savaş demiş, sünni, alevi demiş.. Seçime mi gidiyoruz, savaşa mı ?.

AKP nin Feto finanslı en çirkef trolüdür Nagehan Alçı denen AKTroll. Bugün Türk Halkını AKP tetikçiliği yapıp yalanlarla, algılarla trollediği gibi zamanında da Katolikleri trollemiş. Sahtekarsın, Yalancısın, Onursuzsun, Namussuzsun Nagehan Alçı..

Bir Nagehan Alçı var. Kimse ona engel olamıyor. Ne kıymetli ne değerli bir yazar müsveddesiymiş. Kimi temsil ediyor? Hangi değerlere saygı duyuyor? Neden bu insanlar bizi savunmak için bize dayatılıyor. İstemiyoruz. Nasıl bir güç var arkasında? Utanmadan sıkılmadan yazabiliyor..

Nagehan Alçı da iç savaş olasılığından bahsettiğine göre kaybedeceklerinin farkındalar demektir. O halde şunu sormak gerek bunca provokasyon, silahlı saldırı, seçim çalışması yapan muhalefet partilerine düzenlenen saldırılar bir iç savaş ortamı yaratmak için miydi?.

Nagehan Alçı bu ülkede iç savaşa yol açacak birçok politikayı ve yalanı koşulsuz destekledi. Ne derse desin, ne kadar haklı olursa olsun onu şu an mahkum eden yargının daha dün tetikçisiydi. Bu yüzden bir nebze acımam. Onlar bizlere ve yitip giden onca hayata acımadı!!.

Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı hapis cezası aldı. Nagehan Alçı, olayı aktarırken Birkaç mitinginde Esat Oktay’ın adını anarak “işkenceci” diyen ve Diyarbakır Cezaevi’ni müze yapacağını söyleyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a da Türk mahkemeleri ceza vermeli. dedi..

Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı hapis cezası aldı. Nagehan Alçı, olayı aktarırken Birkaç mitinginde Esat Oktay’ın adını anarak “işkenceci” diyen ve Diyarbakır Cezaevi’ni müze yapacağını söyleyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a da Türk mahkemeleri ceza vermeli. dedi. Photo

Nagehan Alçı maarif takvimine soyunsun iyi haliden105 gün cezası 50 günü düşsün..

Nagehan Alçı: Türk mahkemeleri Erdoğan’a ceza vermeli.

Erdoğan %50’yle kazandı,diploması olsa ne olur olmasa ne olur diyen Nagehan Alçı şimdi hakkında hapis kararı çıktığı için kankileri onu kurtarmadığı için erdoğanı Türk mahkemeleri yargılamalı diyor,ağlancak halimize gülüyoruz ya.

Bence Nagehan Alçı maarif takvimine soyunsun 105 gün cezası 50 günü düşsün. İyi hali bu.

Nagehan Alçı tipinde insanların kuyruğuna basıldıkları an, kendilerini tehdit altında hissettiklerinde bildiklerini de öter, yanlarında bir kaç kişiyi de götürürler. Ee hadi inşallah , bizce sorun yok..

Nagehan Alçı 105 gün hapis cezası almış. Ülkede güzel şeyler de oluyor..

Eceli gelen köpek camii duvarına işermiş 😎 Nagehan Alçı Teşbihte hata olmaz ✋🏻.

Nagehan Alçı Ne oldu ya , Kuyruğuna mı bastılar ? Canın mı yandı ? Gemi Batıyor diye Fare gibi kaçı Üzüldük mü ? ee hayır , Beter olasın mı ? Ee inşallah .. Darısı diğerlerinin başına ...

Nagehan Alçı resmen hapis cezamı kaldırın yoksa bildiklerimi anlatırım imasında bulunmuş. Fareler kaçmaya başladı..

Nagehan alçi kolay kolay içeri girmez girsede yaninda mutlaka birilerini götürür bence:).

Bu ceza kesmez beni Nagehan Alçı ve maymun yalaka ROK fetö terör örgütü yöneticiliği suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis alınca adalet yerini bulmuş olur bence !!.

Worldwide Twitter Trends Now