Worldwide flag

🕓

Nagehan Alçı In News: The Most Popular Tweets

Nagehan Alçı , Bank Asyadan çektiği 5 milyon dolar krediyi geri ödemiyor. Ödeseydi doların yükselişi karşısında memelerine sarı şeytan Trump yazarak ABD büyükelçiliği önünde soyunması gerekirdi.

Nagehan Alçı Photo

Nagehan Alçı Top Tweets On Twitter

Nagehan Alçı tarih verdi: Erken yerel seçim geliyor! -.

Nagehan Alçı, Seçime gidiyoruz! dedi ve tarih verdi!.

Trending In Worldwide: #AYTO #MeIgnorasYYo #YComoDiceElPoema #EnLaPedaNoFaltaQuien #PidatoPresidenJokowi #ShareYourRejections #عطنا_صوره_لمدينتك #ThursdayThoughts

NAGEHAN ALÇI ERKEN SEÇİM TARİHİNİ AÇIKLADI!.

NAGEHAN ALÇI ERKEN SEÇİM TARİHİNİ AÇIKLADI! Photo

Nagehan Alçı, Seçime gidiyoruz! dedi ve tarih verdi!.

Nagehan Alçı, Seçime gidiyoruz! dedi ve tarih verdi!.

Nagehan Alçı ve Rasim ile aynı gemide olmak istemiyorum. Düşünsenize her sabah bu ikilinin odasından Ahhh götümmmm diye çığlık geldiğini. #Cumartesi.

Nagehan Alçı bir söz söyledi diye AK Parti cevap veriyor sa, orada güneş batmak üzeredir..

Nagehan Alçı , Bank Asyadan çektiği 5 milyon dolar krediyi geri ödemiyor. Ödeseydi doların yükselişi karşısında memelerine sarı şeytan Trump yazarak ABD büyükelçiliği önünde soyunması gerekirdi..

Tam düşündüğüm gibi Bahçeli koydu postayı sanırım Ben varken Nagehan Alçı kimde,ona açıklatıyorsunuz diye Bari önce bana seçim çağrısı yaptırsaydınız demiştir kesin.

#haftasonu Nagehan Alçı artık senden millet tiksindi bi git kocan gibi yalaka 🚫.

#haftasonu Nagehan Alçı artık senden millet tiksindi bi git kocan gibi yalaka 🚫 Photo

Bir yerde kerhane yanmış , bütün orospular açıkta kalmış gibi ..... Nagehan Alçı.

Kadının tuzu kuru, Fukaranın ekmeği 100gr daha eksildi Nagehan Alçının umrundamı. Zaten bu ülkenin en büyük sorunu, Vatandaş açım diyor, Reiz’in yalakaları perdeliyor. Hayır efendim fetocu Hayır efendim Hdp’li O zaten CHP’li Bir şeye eminiz ülke yangın yeri!.

Ülke olarak şahlandık gidiyoruz. ✔️Darbeyi küçük enişteden, ✔️Bir seçimi Bahçeli’den ✔️Diğer seçimi Nagehan Alçı ‘dan öğreniyoruz. ✔️Amerika ambargo uyguluyor #Dolar 7 tl ye doğru gidiyor. ✔️Refah seviyemiz ise batı bizi kıskanıyor. Neyse ki bizim Allah’ımız vr🙏.

Ülke olarak şahlandık gidiyoruz.
✔️Darbeyi küçük enişteden,
✔️Bir seçimi Bahçeli’den ✔️Diğer seçimi Nagehan Alçı ‘dan öğreniyoruz.
✔️Amerika ambargo uyguluyor
#Dolar 7 tl ye doğru gidiyor.
✔️Refah seviyemiz ise batı bizi kıskanıyor. Neyse ki bizim Allah’ımız vr🙏 Photo

Nagehan Alçı açıklamış yerel seçime gidiyoruz. Pardon da sen kimsin acaba bu açıklamayı yapacak?? Sen kim olmayan demokrasinize Churchill’den alıntıyla mesaj vermek kim. Sana bu forsu veren kim??.

Nagehan Alçı 4 kasım da erken seçim var demiş demek ki ekonomik şartlar yüzünden bir daha seçim olacak gibi, aynı olay yine olmuştu ak parti, bahçeliyi öne sürüp erken seçim var dedirtmişti bu sefer görev nagehan alçıya verilmiş Türkiye erken seçim ile karşı karşıya sanırı.

Güzel bir ülkeyiz darbeyi enişteden, Bahçeliden öğreniyoruz seçim tarihini nagehan alçı açıklıyor. Yöneticilermi onlar batan gemiden mal kurtarma telaşındalar..

Nagehan Alçı açıkladı: 4 Kasım 2018 tarihinde yerel seçime gidiyoruz!.

Nagehan Alçı açıkladı: 4 Kasım 2018 tarihinde yerel seçime gidiyoruz! Photo

When I look at the information I have obtained from my sources and at the course of events, I see that the crisis has entered the solution phase, with both parties starting to make constructive statements.(Nagehan Alçı-Daily Sabah).

#NeYazmış✏️ Habertürk yazarı Nagehan Alçı: Türkiye kavgasız gürültüsüz 16 Ekim 2018 yerel seçimlerine gitmeli ve seçim defterini 5 seneliğine kapamalıdır..

#NeYazmış✏️ Habertürk yazarı Nagehan Alçı: Türkiye kavgasız gürültüsüz 16 Ekim 2018 yerel seçimlerine gitmeli ve seçim defterini 5 seneliğine kapamalıdır. Photo

@Haberturk Yazan Nagehan Alçı kesinlikle okumayın, okuyan da sakın inanmasın..

Nagehan Alçı denen .... yerel seçimi öne çekelim demiş. Tabi Fatih Belediye Başkanının ekonomi politikasına acil müdahale edebilmesi için yerel seçim şart. Beyninize tüküreyim sizin, cukkaladığınız paralarınızla biran önce kaçın gidin, bir rahat bırakın bizi..

Nagehan Alçı: Türkiye’nin orta ve uzun vadeli menfaatleri için önümüzdeki yerel seçimlerin bir an önce, 16 Ekim 2018 gibi bir tarihte yapılması şart..

Alçak, ahlaksız, hırsız, çanak yalayıcı, vatan satıcısı pezevenk, siyasi orospu..

Signs of a thaw in Turkey-US ties - by Nagehan Alçı @Nagehanalci | DS Column.

Signs of a thaw in Turkey-US ties - by Nagehan Alçı @Nagehanalci | DS Column Photo

@fatihtezcan Fatih Tezcan neden nagehan alçı denen Hristiyan misyoneri eleştirmiyorsun!.