Worldwide flag

🕓

Nagehan Alçı In News: The Most Popular Tweets

Nagehan Alçı “Ak Parti’nin Ankara Belediye Başkan Adayı %90 Süleyman Soylu” demiş. Bunu yazDIRmak, Ak Parti’ye büyük darbedir, terörle mücadeleyi de sulandırmaktır! Dahası bu tetikçilik, Alçı’nın kocasının yeniden ekranlara dönmesi için verdiği bir rüşvettir! %90 değil % 100!

Nagehan Alçı Photo

Nagehan Alçı Top Tweets On Twitter

Nagehan Alçı Sidikli sen git ayarindakileri Ataturk kim sen Neyini elestireceksin.

Nagehan Alçı’yı sürekli gündemde görmek, ülkeme dair umutlarımı ufak ufak yitirmeme sebep oluyor.

Trending In Worldwide: #الغاء_متابعه_اعداء_الوطن #FelizMartes #Prayagraj #GHVIP16O #CaratSelcaDay #제1회_여성최애_자랑전 #İstifaEtNamoğlu #DíaMundialdelaAlimentación

Arda Turan,Nihat Doğan,Nagehan Alçı vb. insanları artık sınırdışı etmenin zamanı gelmedi mi ?.

Nagehan Alçı Atatürk’ü eleştirmek halen suç demiş. Birini eleştirmek için onun yaptığından daha iyisini yaparsın önce. Varsa daha iyisini yapan eleştirsin. Yoksa haddini bilip susacak seve seve ya da başka türlü susacak arkadaş..

Nagehan Alçı, Atatürk’ün eleştirilmemesinden dem vurmuş.. O halde hatırlatalım! Kendisi 2011’de canlı yayında “Atatürk diktatördü” demiş ve bir ceza almamıştı.. Aynı sözlerin daha hafifini bugünkü Cumhurbaşkanı için kullananların ne duruma düşürüldüğünü herkes.

Bu saçma sapan kadın neden sürekli Twitter gündemini işgal ediyor. Her seferinde kesin bu sefer aldılar içeri ki gündem oldu diye sevinerek taga giriyoruz ama hep hayal kırıklığı, hep hayal kırıklığı. 😬 Nagehan Alçı.

nagehan alçı bu kadın niye bu kadar ciddiye alınıyor, neden söyledikleri bu kadar çok tartışılıyor.

Nagehan Alçı büyük resmi gördü, ortaya yeni bir fikir attı!.

Nagehan Alçı büyük resmi gördü, ortaya yeni bir fikir attı! Photo

Nagehan Alçı: İsmet Paşa tam anlamıyla bir ‘ikinci adam’dı.

Nagehan Alçı: İsmet Paşa tam anlamıyla bir ‘ikinci adam’dı Tek parti rejimi, totaliterlikle otoriterlik arasında salınan bir rejimdi. Nitelikli birçok tarihçimizin belirttiği gibi o dönemin bazı uygulamalarında Mussolini ve Hitler etkisini görmemek de imk.

Fatih Altaylı: Benim aynı gazete sütunlarını paylaştığım Nagehan Alçı ve Sevilay Yılman gibi ne MİT ne de Emniyet içinde kaynaklarım var..

Nagehan Alçi burnunu sokmadigi bir yatak odası kalmisti..

@tubaemlek Nagehan alçı yok. Yiğit bulut kadar olamasa da çaba sarf etti. Onun da hakkı o da atanmalıydı..

@EmineErdogan dün Habertürk’te Bedri Baykam NAGEHAN Alçı;27 mayısı öven kitabinigosterdi Baykam morardı fakat üstüne 28 subat ve 27 mayısı övdü! kafa degismemis CHP nin millet parasıyla Paris’te ressamlık tahsili yaptırdığı fakat Atammis gazeteci olanYaşayan Negro.

@Akparti dün Habertürk’te Bedri Baykam NAGEHAN Alçı;27 mayısı öven kitabinigosterdi Baykam morardı fakat üstüne 28 subat ve 27 mayısı övdü! kafa degismemis CHP nin millet parasıyla Paris’te ressamlık tahsili yaptırdığı fakat Atammis gazeteci Yasayon Negro.

@yaktay dün Habertürk’te Bedri Baykam NAGEHAN Alçı;27 mayısı öven kitabinigosterdi Baykam morardı fakat üstüne 28 subat ve 27 mayısı övdü! kafa degismemis CHP nin millet parasıyla Paris’te ressamlık tahsili yaptırdığı fakat Atammis gazeteci olanYaşayan Negro!.

@bedribaykam Sizi pek de sevmezdim ama dün akşamki programda yaptığınız ifade özgürlüğünün olmadığına dair açıklamalarınız çok güşekkürler🙏Yıllardır medyada iktidar kadroları tarafından yapılan yaftalamalardan bıktı Alçı devam etti yine aynı manipülasyonu yapmaya, ama olsun..

@cumhuriyetgzt Hani Salman Öğüt Hani Nagehan Alçı Yazıklar olsun 🤣🤣🤣.

Sabah sabah nagehan alçı ve akit tv ye dair tweet görmek zorundamıyım. Günümü mahvediyorlar arkadaşlar bunlar.

Barlaslar Cem Küçük Fatih Tezcan Abdurrahman Uzun Tuğrul Selmanoğlu Nihat Doğan Nagehan Alçı ve Kocası Tuğçe Kazaz Ne olur bunlar biraz sussun artık resmen ülkeyi terk etme sebebi gibi birşeyler 😒😒.

@AtillaYesilada1 Hocam hadi iyisiniz. Habertürkte Nagehan Alçı Mc Kinsey konusunda sizi referans gösterdi 🤗.

Büyük ihtimal Haber Türk Didem Arslan programının tekrarını izliyorum. Sol görüşlü gazeteci ve hukukçular gündemi konuşmaya çalıştıkça Nagehan Alçı ve ekibi ismet İnönü ve menderesi konuşmaya çalışıyor. Daha 2018 e gelemedik, program bitiyor.

Nagehan Alçı: Cemal Kaşıkçı konsoloslukta öldürüldü.

Nagehan Alçı: Teyit ettiğim bilgi, Kaşıkçı konsoloslukta öldürüldü.

Nagehan Alçı: Teyit ettiğim bilgi, Kaşıkçı konsoloslukta öldürüldü Photo

Nagehan Alçı “Ak Parti’nin Ankara Belediye Başkan Adayı %90 Süleyman Soylu” demiş. Bunu yazDIRmak, Ak Parti’ye büyük darbedir, terörle mücadeleyi de sulandırmaktır! Dahası bu tetikçilik, Alçı’nın kocasının yeniden ekranlara dönmesi için verdiği bir rüşvettir! %90 değil % 100!.