Ofsayt Twitter: Most Popular Tweets Worldwide

Ofsayt Twitter

Bu nasıl bir ofsayt!!! Çizgi nasıl çiziliyor. Gol neden iptal oldu? Yeni bir “ofsaytımsı” kararı daha!.

Var kırmızı yı yedi. Bir de ofsayt uydurdu. Varda kim var ? Lale orta mı ? Allah belanızı versin.

Emre Mor boruyu öyle bir soktu ki tuttuklari yerde vuruyorlar çocuğa. Bunun acısı baya bi süre çıkmaz uğraşmayın. Hem sizden hem de o ofsayt çizgisini çizenlerden..

Son dönemlerdeyiz. Ahir zaman alametleri gerçekleşiyor. Devrim Özkan Balon Şampiyonluk Wanda Ofsayt Aleyna Tilki Mata Nelson Oliveira Ahmet Oğuz Kerem Muslera Tahir Elçi.

Rashicanın ünde ofsayt yoktu bu arada erden abinin dassagı koyup bu ligi bitirtmeyiz vol2 cekmesi lazım.

@GalatasaraySK Nerdesiin ?? Çabuk iyileş mertens sana ihtiyacımız 14 serilik bir galibiyetten sonra illa bir nazar olacaktı neyse buda ofsayt güzellerine bizden hediye olsun diyelim 🪬.

Ofsayt Photo,Ofsayt Photo by n_iswatching,n_iswatching on twitter tweets Ofsayt Photo

@sco1905 ümüz ofsayt falan değil çizgiye bakın 5 dakika sonra verdiler eyyam yaptılar.

@GalatasaraySK Maçı hakem kararları belirledi. 1 net kırmızı verilmedi. Nizami gol ofsayt diye iptal edildi. Evet icardi bolca kaçırdı , boey iyi değildi kadro belki (tartışılır) yanlıştı , ilk yarı kırmızı verilse maç çok farklı olurdu..

@caneniss vardi dostum. biz kotuyduk evet ama ne olursa olsun ilk dakika net penaltimiz ikinci gol de ofsayt degildi..

13 maç kazanırken hiç hakem konuşmadılar, Sandılar ki hep iyi oynayıp kazanıyoruz, Hiç hakemlik bişi olmuyor, Kaybedince hakem çığırtkanlığı yapıyorlar, Bunlar kadar yüzsüz şerefsizini görmedim, Beter olun gün güzü görmeyin… #KNYvGS Kırmızı zorbay küçük Okan Abdülkerim ofsayt.

kafasindan ofsayt bile belirliyo kosmaya tenezzul bile etmiyo mal.

@harunkucuk_ @iykiBesiktasVar Gs ye her zamanki gibi hileli rekor çok yakıştı...Fetöler, Ağar abiler, Arifler, Şükürler, metin tokatlar, vahap beyazlar ahmet çakarların sayesinde rekor kıranlardan başka ne REKORUMSU rekor, OFSAYITIMSI ofsayt,...

@FBlidir Kırmızolar es geçildi,Konyasporun 2 ofsayt golü 20sn sonra karar nin ofsayt golü 1 dk sürdü Serkan Tokat kurtarmaya çalıştı ya olmadı bunlara ş yok heralde.

İnsanlık tarihinde ender rastlanan zulümler,ihanetler ettiler,akp ve recep tayfası. Bunların HESABI Kesinlikle SORULACAK. KAÇARI Balon Muslera #GalatasaraySK Devrim Özkan Mata Wanda Ofsayt #REZİLlikAKıyor Şampiyonluk Alanya.

Alenen insanlık suçu iş Akp ve recep tayfası. HEPSİ yargılanacak,hem de TÜRKİYE Balon Muslera #GalatasaraySK Devrim Özkan Mata Wanda Ofsayt #REZİLlikAKıyor Şampiyonluk Alanya.

Bu dincilerin anası mutlaka skilecek,ÇOK ZULM ettiler insanlara. Balon Muslera #GalatasaraySK Devrim Özkan Mata Wanda Ofsayt #REZİLlikAKıyor Şampiyonluk Alanya.

@hakemhatasiSTSL Net ofsayt! valencia adamın neredeyse arkasına geçmiş zaten ofsayt ona çıktı. Bu femevliler algı yapmaktan futbol oynamıyor futbol neyse arenaya gelsinlerde 3 tür daha binelim😂😂😂.

Ofsayt Photo,Ofsayt Photo by Ahmett,Ahmett on twitter tweets Ofsayt Photo

@arathardy evet bu pozisyon kırmızı kart. ancak yanlışı yanlışla düzeltemezsin. o zaman ben de burda verilmeyen haksız yere jesus’a verildi ona sayın diyeyim. bu şekilde sonuç alınmaz. bu pozisyon kırmızı kart. ofsayt pozisyonu da tartışmaya açık. ikisini birden doğru kabul edebiliriz..

@ylwrednation @YouTube Bir FB’li olarak - Osayi kesinlikle kirmizi, Iki Penalti da dogru ikinci penalti cok dikkatli bakin ayaga mudahale var. Rossi’nin bariz golu verilmedi ofsayt olmasi imkansiz arkadas ona deginmemis tabi ama normal 😊.

@ertemsener Pozisyon net bir gol. Hakem nasıl bunu ofsayt diye iptal ediyor anlamış değilim!....

Bu pozisyon ofsayt öylemi size yazıklar olsun Türk hakemleri sizin aldığınız maaş haram,ama türk futbolundan.

@Munezbey Şaibeli mi andjanjsdjdk lan yediğimiz gol ofsayt attığımız gol nizami golümüz verilmedi yediğimiz verildi ısrarlar kıyamet kopmasa penaltılar verilmeyecek şaibe diyor IQ 1 falan arkadaşın Emre mor felç kaldı çocuk rakip sarı bile almadı.

@waattowaara @ahmetercanIar Şu kayıttan ofsayt ya da değil diyebilmek çok zor. Osai nin kartı kırmızı olmalıydı. Osai nin penaltısı da penaltı. Üzerindeki formayı çıkarıp biraz adaletli olun..

#sb
#sb

@GalatasaraySK Bu kadar sorumsuz bir Abdülkerim. Bu kadar sorumsuz pas hataları. Bu kadar sorumsuz bir Kerem. Kafasındakini yapamayan sorumsuz Kaan. Muhteşem Üçlü. Tabi Hakemlerde Buz gibi golü ofsayt verdi. Ayrıca Konyanın golü ofsayt..

@yescontextfb Kırmızı ve penaltimizi vermedi 2. Golumuzde ofsayt da yok siz böyle hakem istiyorsunuz biz Adalet herkese Adalet diyoruz sizle biz çok farklıyız.

Ofsayt olmayan Golü ofsayt olarak iptal et . maçın başında direk kırmızıyı verme . ZORBAY Küçük tetikçileri.

@iremorer @GalatasaraySK Kanka Ahmet oğuz diye bir adam var sadece izle net kırmızısı hariç 3 4 sacma sapan hareketine 2. sarı bile verilmedi. 2. golü attık bize göre yani izleyenlere göre ofsayt değildi ama ne çizgi dekildi ne tekrarı verildi. Sonuç olarak Konya yolundayız🤦‍♂️😃.

Eğer verilmeyen kırmızı karta ve attığımız buz gibi golün ofsayt verilmesine susarsanız size de yazıklar olsun. Çıkın masaya vurun yumruğunuzu lale orta bile bile takımı doğrayacak zorbay cücüğü atadı maça ve istediğini aldı. @GalatasaraySK.

@ayhanca58 Muslera harika derken ironi yapıyorsunuz galiba. Ofsayt olan olmayan kaleye gelen her topu içeri aldı. Kale boş olsa yine iki gol olurdu..

Mata 2 asist yaptı birinde dobuise tekte vurmadı diğerinde icardi kendini ofsayt sandı. Mata dan beklenen buydu :D bu maç iyi olan iki adam belki çıkar :).

Worldwide Twitter Trends Today
  • けけちゃま
  • まことちゃま
  • ツキヨミ
  • ビールのCM
  • ブルアカ
  • Özel Yayın
  • Biliniyo
  • BILLIERS COM BUD NO LOLLABR