Ozan Kabak Twitter: Most Popular Tweets Worldwide

Ozan Kabak Twitter

Ozan Kabak tam da formdayken, Kaan Ayhan yerine neden oynamıyor Stefan Kuntz !!!.

Ozan Kabak Photo,Ozan Kabak Photo by TERİMCİ,TERİMCİ on twitter tweets Ozan Kabak Photo

A Milli takım staj yeri değildir. Skoru geçtim çağrılan oyunculara saygı duyulması gerekiyor. Kadroda Ozan kabak varken stopere Tolga çekilmesi doğru değil. Ve İrfan can, ismail varken ferdi orta saha oynamamalı..

Yusuf harbiden şu milli takımı seçmemekte haklıymış aq herif çağları çıkartıp ozan kabak varken tolga ciğerciyi katıyor kafayı sıyıracam.

@futbolarena Ozan Kabak oynuyor hocam onu oynatmıyorsun ama hâla konuşabiliyorsun sus bari !.

Koskoca Türk Milli takımının Lüksemburg gibi çok alt segmentte bir ülke takımından Türkiye’de 3 gol yemesi kabul edilebilir değil… Ozan Kabak ilk 11 de yok ama oyuncu değiştirip stopere Tolga Ciğerci’yi alıyorsun! Hayırdır aga bee….

Adam stopere Tolga Cigerciyi aldı şaka de Ozan Kabak girer.

Kerem , yunus , ozan kabak berkan denen ruhsuzlara bişey diyen yok FENERBAHÇELİ oyunculara laf söyleyenler İsmail yüksek , Ferdi , Serdar , Altay , İrfancan delikanlı gibi oynadılar aksini söyleyen ospu çocugudur..

@1905_1905gs Orkunla gorustum ve bana ilk 11in aralarindaki fifa maclari sonuca yapildigini soyledi. Ozan Kabak, Ridvan Yilmaz ve Yunus Akgun bu yuzden oynamiyorlar. Halil, Eren ve Enes cok iyimis Fifayla. Sampiyon olmuslar! Abdulerkeriminden Playstionu olmadigi icin milli takima almamislar..

Aryanın gülüşünün solmaması kızımın hayatına devam edebilmesi için küçük meleğime bir nefes olurmusunuz desteğinize çok ihtiyacımız var Allah rızası için duyun sesimizi TR90 0001 0024 4673 9322 1150 05 Nazikter Pirman ziraat bank 🙏 Bir ANNE Ozan Kabak Öldürdüm #beyazfutbol.

i cannot fucking believe it. S5, 2025/26, sivasspor are champions of europe. ozan kabak i love you.

Ozan Kabak Photo,Ozan Kabak Photo by jasmine 2 ♡🏳️‍🌈,jasmine 2 ♡🏳️‍🌈 on twitter tweets Ozan Kabak Photo

Kuntz hoca başarılı olsun istiyorum ama hoca as kadroda almadığın Salih Özcan sakatlandığı diye çağırdığın oyuncuyla oynuyor Almanya’da ayın 11 seçilmiş Ozan Kabak varken az süre alan Kaan ile oynuyorsun şaşırılacak şeyler bu takım bu kadar kötü oynamamalı Lüksemburg’a karşı.

Abicim ozan kabak kulubede oturuyor toga ciğerci stoper oynuyorşaka mı bu gurbetçi hastalıgı var bunda belli #kuntz.

Ozan kabak varken tolgatiyı defansa almak akılsızlık. Hele ferdinin orta sahada ne işi var..

Bu Kuntz Ne Yapıyor Arkadaş , Yedeklerde Ozan Kabak Var , Gitmis Tolga Cigerciyi Stoperde Oynatıyor şaka.

ozan kabak varken tolga ciğerciyi sonradan oyuna stoper olarak almak kaçıncı seviye.

Hem Çağlar’dan hem Kaan’dan form durumu olarak çok çok daha iyi. Ozan Kabak ile birlikte en çok hakkı yenen oyuncu.

Ozan Kabak Photo,Ozan Kabak Photo by emir,emir on twitter tweets Ozan Kabak Photo

@network_1910 Ozan kabak sakatlığı yüzünden girememiş abi mecburen tek orda oynayacak Tolga vardı aldı gayette iyi oynadı bu daha eleştiri nedir sence ?.

Madem ozan kabak ı oynatmayacaksın neden alıyorsunuz milli takıma. Oynatcaksanız alın ya.

@foootbalfanzone Ama gel gelelim Çağlar oyundan çıktı yerine Ozan Kabak girmesi gerekirken Tolga Girdi. Sol beke Eren elmalı çıkartılıp yerine irfancan alınıp Sol tarafa Ferdi alınmalıydı. Sol kanatta Cengiz çok fazla top sefer Keremi de solladı her topu alıp çok fazla hareket yaptı.

Şakasız gördüğüm en donanımsal fakir. Televizyonda izlediğim en kötü 3 yorumucudan biri. Adil ve Ozan kabak kıyası yapıyor kafayı yersin.

@emirhaann1 Ozan kabak kendi kalesine ağıl attı ikincisinde tuttuğu adamı kaçırdı götünğ çekemiyor adamı nasıl yürüsün onun yüzünden iki gol yedik altayın ne suçu var upurcanın yediği goller daha rezil idi.

Yalan söylüyorsun Kuntz. 11 oyuncu değişmedi takımında . 6 oyuncu sürekli kullandığın oyuncular . Berkan Kutlu ,Eren Elmalı (ne gördün?oynattın ) Ozan Kabak ilk golü yediren oyuncular . akıl oyunu yapma yalan söyleme ..

Elinde almanya liginin en iyi başlangıç yapan stoperlerinden ozan kabak varken tolga ciğerciyi defansta denemek gerçekten mantık almıyo.

@NihatKahveci8 Çok büyük bir lobi dönüyor bariz. Kenarda Ozan Kabak varken (ki son zamanlarda çok formda) Tolganın stoper oynaması büyük saçmalık.

@futbolarena Adam çağları aldı stoperden ozan kabak varken tolga çiğerciyi aldı şaka gibi.

Futbol bilen birisi bana Tolga Ciğerci’nin hangi meziyetine istinaden Ozan Kabak’ın mevkisinde oynadığını izah edebilir !.

@Futbol_433_tr @serdarkellecii Ozan Kabak varken Tolgayı stopere çeken adamdan hoca olmaz hatta yardımcı bile olmaz..

@TorosKaplan88 Knk merkeze geçmeli. Adamı niye stoperde oynatiyoruz amk elimizde zaten stoper var Ozan Kabak gibi.

Hamit Altıntop bu nasıl defans bu nasıl orta saha bu nasıl değişiklik ? @MilliTakimlar Ozan Kabak Ferdi Kadıoğlu Uğurcan Yazık‼️.

@oguzkalender799 @tuysuzilhan Ozan Kabak otururken Tolga Ciğerci stopere girdi. Bunun sebebi saha dışı mı şimdi?.

Worldwide Twitter Trends Today
  • #これだけで何のゲームか分かってしまう
  • クリスタル
  • サンダーボルト
  • ショバフェス
  • スピナー
  • スプラトゥーン武器診断
  • スロッシャー
  • チャージャー