Worldwide flag

🕓

#pazartesi In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

Dün akşamdan bu güne ODTÜ şenlikleri için gönüllü geleceğini belirten tüm sanatçı dostlarıma teşekkür ediyorum. Hepimizin adına Pazartesi günü ODTÜ rektörlüğüne yazılı başvuru yapacağım .. ❤️❤️❤️.

#pazartesi Twitter

#pazartesi Photo

#pazartesi Top Tweets On Twitter

Günaydın. Unutulmayan pazartesinden sonra, asla unutulmayacak bir pazartesi gecesi yaşandı... Ne kadar olabilirse o kadar günaydın🖐🏻.

Ballar haftaya Pazartesi görüşmek üzere 1 hafta boyunca kendimi işe veriyorum belki arada twit atarım kendinize cici bakın 👋.

Karadan yapamadıklarını HAVADAN yapmak için S-400 almayın diyorlar. Senin anan güzel mi diye sorarlar adama. Yemezler anam Hayvan terli artık. Canı sıkılan da barfix çeksin. #Pazartesi.

Bir Pazartesi nasıl daha hızlı geçer?🐎 🌺💞🌺.

#pazartesi Photo

Kızınız baba evine geri dönse ne yapardınız? 1976 yılında vatandaşların konuyla ilgili verdikleri cevaplar… #pazartesi.

Kapalı günler için kalbinizde güneşli ihtimaller bulundurmayı unutmayı!! Günaydın Pazartesi ☀️🌞.

Işığı önüne al, yürü ! Gölgen arkandan ister gelsin, ister Arif Nihat Asya - #pazartesi.

#pazartesi Photo

Nasibin sandığın şeyin imtihanın olduğunu fark ettiğinde kırılı Ama En Güzeli Ne Biliyor musun? ALLAH seni her iki durumda da bırakmıyor. H. Mücahit Hayırlı #pazartesi.

Dünyanın bütün sabahları için iki bilet al; Aman umutsuz bir yer olması Günaydı#Pazartesi.

Gunaydin pazartesi yeni hafta hepimize saglik huzur mutluluk islerimizde kolaylik kazancimiz da bol bereketli olsun allahim kotulerden uzak iyilere yakin eylesin amin 🙏🙏🙏🙏🌷⚘🌷⚘🌷⚘🌷⚘.

Rabbimiz! Şüphesiz ki sen gizlediğimizi de açıkladığımızı da bilirsin. Yerde ve gökte hiçbir şey Allah’a gizli kalmaz. (İbrahim ) #pazartesi.

Daha yeni güne başlayamadan acı Işte şu an yaşadığım tam da bu😠 #pazartesi.

Bahçeli AKP nin basın sözcüsü galiba 🤔 AKP liler bile AKP yi bu kadar savunmamıştı #YSKgöreve #pazartesi.

Pazartesi günü izinli olmak ve hastaneye gitmek sürekli olarak yaptığım aktivitelerden biri.

Ben ki ; Gülüşünü, sesini, gülünce kısılan gözlerini ve seni özlüyorum. Susuyorum sonra, varlığın saadet oluyor, yokluğun kı #pazartesi.

Korkuyorum, bir gün biri çıkıp “Ey İnsanoğlu” diyecek ve kimse üzerine alınmayacak. #pazartesi.

FM Kariyerine Mini Bir Ara, Maçlar Asistana Emanet👊 Hoş Geldin Sabahın İlk Işıklarının Pazartesi Yoldaşı #GameofThrones #GOT.

#pazartesi Photo

Huzur ve güven içinde yenen kuru bir ekmek, Endişe içinde yenen baldan daha tatlıdır. Namus içinde yaşanan bir çadır, Ahlaksızlığın hüküm sürdüğü bir köşkte yaşamaktan daha sevimlidir. Günaydı😍🤗 #pazartesi.

#pazartesi Photo

#MutluOlYeter Umutlarımızı öksüz bırakanlarla da (Mahşer de) Hesabımız #pazartesi.

#pazartesi Photo

Maziden ruhuna geçmez kabuk gibi kök bağlayan ne kadar mutsuz hatıra varsa, unutmakla işe başla. Mutlu hatıralar mutsuzluk tarlasına ekilmez çünkü. Dönüşüm için önce ruh arazindeki kötü hatıraları çapala. Kötü kökler gidince, iyi filizler sürgün verir. #MutluOlYeter #pazartesi.

#pazartesi Umut Oldukça her yeni gün yeni bir başlangıçtı.

Mapus günlerimi özlüyorum. Pazartesi günleri orada daha kolaydı. 😒 #pazartesi.

#pazartesi Photo

Kalbinize dokunana, ekmeğinizi paylaşana, hayatınıza mana katana, hüznünüze ortak olana, umudunuzu kırmayana, iyi ki var dediğiniz herkese Selam Güzel bir #pazartesi sabahına uyanmamız dileklerimle İyi Geceler..

Pazar günü geç kalkıp bütün uykumu alıyorum ama pazartesi gecesi bir türlü uykum gelmiyor hayatımda ki en saçma döngü..

Dün akşamdan bu güne ODTÜ şenlikleri için gönüllü geleceğini belirten tüm sanatçı dostlarıma teşekkür ediyorum. Hepimizin adına Pazartesi günü ODTÜ rektörlüğüne yazılı başvuru yapacağım .. ❤️❤️❤️.

Worldwide Twitter Trends Now