Worldwide flag

🕓

#pazartesi In News: The Most Popular Tweets

Pazartesi sendromunu bulup hayatımıza tebelleş edenin de İsmet İnönü olduğunu henüz öğrenmeyenler. Size de günaydı

#pazartesi Photo

#pazartesi Top Tweets On Twitter

Günaydın Türkiye Hayırlı haftalar güzel geçsin günümüz 🙏 #pazartesi.

Rabbim bereketini üzerimizden esirgemesin. Hayırlı, bereketli ve verimli bir hafta dilerim. Mutlu haftalar. #Pazartesi #Cumalıkızık.

Trending In Worldwide: 운전기사 #あなたのオフ会の参加者数 #Nutuk91Yaşında #كلمه_لاعداء_مملكتنا_السعودي #OTDirecto15OCT #DíadelasEscritoras #GHVIP15O #ShwmaeSumae

Qavun: Yeni Sosyal Ağ #pazartesi Kaydol, Adını-Soyadını Al..

Günaydın Mustafa Kemal Atatürk’ün askerleri 06:22 #Pazartesi.

Günaydın Mustafa Kemal Atatürk’ün askerleri 06:22 #Pazartesi Photo

Hepimiz ölmekten korkuyoruz. Çünkü herkes cenneti hak etmediğinin farkında. Çünkü herkes az ya da çok kötü.. İyi insanlar olarak uyanmak dileğiyle. İyi geceler insanlık. #pazartesi #SensizAsla.

Sizi bir kontrol edeyim dedim ama yarın sizde çok oyalanmayın .. uyuyun gari ..

Sizi bir kontrol edeyim dedim ama yarın sizde çok oyalanmayın .. uyuyun gari . Photo

Sırf yarın pazartesi diye böylesiniz Biliyorum Pazartesi de sizi sevmiyormuş zaten 😁.

Pazartesi laneti var diye sevgili dershanem pazartesi de tatil yapmış canımın içiiii.

Can Kırıkları yeni bölümüyle Pazartesi 20:00’de Atv’de! 👮🏻‍♀️👮🏻‍♀️ cankiriklaritv.

Eğitim vizyon belgesi, pazartesi açıklancaktı, 23 Ekim’e ertelenmiş! Hiç süpriz olmadı. Bakalım bu erteleme, devamında neler getirecek?.

Talep listem: ➖Bitmeyen cumartesi ➖Kop koppp bir pazar ➖Gelmeyen pazartesi #Cumartesi.

pazartesi oluyor salı oluyor çarşamba oluyor bunların hepsi de çok hızlı oluyor daha yeni haftaya başladık şimdi haftayı yarıladık yeniden hafta sonuna giriyoruz. yetişemiyorum bu hıza yaşayamıyorum.

🍀 PricewaterhouseCoopers (PwC), 8 Ekim Pazartesi günü bir duyuru yayınladı. Duyuruda, şirketin Amerikan doları destekli bir stabil coin’in piyasaya sürülmesinde teknoloji uzmanlığı sağlamak için merkezi olmayan kredi platformu Cred ile ortaklık kurduğunu açıkladı..

Enflasyonla mücadele kapsamında Büyükşehir Belediyemiz Konyamızda; -Koski su tüketim fiyatları -Beysu -Kafem -Konya Mutfağı ve -Otopark ücretlerinde Pazartesi günü itibariyle %10 indirim yapacak,kira artışı yapmayacak @u_ibrahim_altay #TürkiyeKazanacak.

Enflasyonla mücadele kapsamında Büyükşehir Belediyemiz Konyamızda;
-Koski su tüketim fiyatları
-Beysu -Kafem
-Konya Mutfağı ve
-Otopark ücretlerinde Pazartesi günü itibariyle %10 indirim yapacak,kira artışı yapmayacak
@u_ibrahim_altay
#TürkiyeKazanacak Photo

#Söz yeni bölüm fragmanı! Yeni bölüm pazartesi ’da Star’da!.

Enflasyonla mücadele kapsamında Konyamızda; -Koski su tüketim fiyatları -Beysu -Kafem -Konya Mutfağı ve -Otopark ücretlerinde Pazartesi günü itibariyle %10 indirim uygulayacağız. Ayrıca kiracılarımıza bu yıl artış yapmayacağız. Hayırlı Olsun. #TürkiyeKazanacak.

Enflasyonla mücadele kapsamında Konyamızda;
-Koski su tüketim fiyatları
-Beysu -Kafem
-Konya Mutfağı ve
-Otopark ücretlerinde Pazartesi günü itibariyle %10 indirim uygulayacağız. Ayrıca kiracılarımıza bu yıl artış yapmayacağız. Hayırlı Olsun. #TürkiyeKazanacak Photo

Not: pazartesi ve salı günü muhtemelen dershanesi için erken iniyor servisten.

Aktivist yazar Tuğrul Selmanoğlu, Haber7 yazarları kadrosuna katıldı. Selmanoğlu, bu Pazartesi ilk yazısıyla Haber7 okurlarıyla buluşacak @tselmanoglu.

Aktivist yazar Tuğrul Selmanoğlu, Haber7 yazarları kadrosuna katıldı. Selmanoğlu, bu Pazartesi ilk yazısıyla Haber7 okurlarıyla buluşacak @tselmanoglu Photo

Sağlık sorunlarım nedeniyle bir süre zorunlu olarak dinlenmeye çekiliyorum😪ama her pazartesi #söz için #TolgaSarıtaş için burada olacağım👍🏻 kısa bir aradan sonra görüşene kadar 👋🏻🙋🏼‍♀️.

Sağlık sorunlarım nedeniyle bir süre zorunlu olarak dinlenmeye çekiliyorum😪ama her pazartesi #söz için #TolgaSarıtaş için burada olacağım👍🏻 kısa bir aradan sonra görüşene kadar 👋🏻🙋🏼‍♀️ Photo

#salı pazartesi stresini attık çok şükür. O halde yeni güne Merhaba 🙂.

Reytingler ne öyle ya inan hakettiği bir sonuç değil çok yazık acilen gününün değiştirilmesi lazım 😨😞 Hep bize denk geliyor yürek mi yedin amk kanal gidip pazartesi koydun harcama şu diziyi 😤😤😤 #CanKırıkları.

Pazartesi günleri tivit atasım gelmiyo simdi herkes dizi izlicem çukur söz falan.

Pazartesi sendromunu bulup hayatımıza tebelleş edenin de İsmet İnönü olduğunu henüz öğrenmeyenler. Size de günaydı.

#Günaydın Yıldırım. Yeni haftanın hepimize başarı ve bol bereket getirmesini dilerim. #Pazartesi.

İptalin ne muhalefetle ne tepkiyle ilgisi Damat Mc Kinsey aracılığıyla itibar satın almaya çalıştı... Kayınpeder tavsiyelerin kurduğu düzen için tehdit oluşturacağını anladı ve anlaşmayı iptal Pazartesi bu kararın kur ve faiz üzerinde etkilerini göreceğ.