Worldwide flag

🕓

#pazartesi Twitter Trend : The Most Popular Tweets | Worldwide

20 Ocak Pazartesi ve 21 Ocak Salı Antalyalılarla buluşuyoruz..

#pazartesi Twitter

#pazartesi Photo

#pazartesi Top Tweets On Twitter

Pazartesi akşamlarının reyting birincisi Sefirin Kızı, tahtından ettiği Çukurla arayı iyice açtı. İşte dün geceki reyting yarışının sonuçları. 1. Sefirin Kızı %12,77 2. Çukur %9,36 1. Sefirin….

Salının pazartesinden ne farkı vardı? Sadece pazartesi bitti diye kendimizi acutuyorduk. #salı.

İlerde arkeologlar sosyalmedya kayıtlarımızı bulurlarsa, bizim Nutella diye bir tanrıya taptığımızı ve Pazartesi denen şeytandan korktuğumuzu sanabilirler..

20 Ocak 2020 Pazartesi günü internet erişiminde yurtdışı kaynaklı yaşanan problemler saat 18:45’te tamamen sona ermiştir!.

#pazartesi Photo

20 Ocak Pazartesi Wolverhampton Bülteniniaşağıda görebilirsiniz. CORVAIR büyük favori. Bu safkanın kazandığı Class 5 yarış bugün Class 4 yarışa yeterli gelirmi ? Son Class 4 yarışında erken yürüyüp kaybeden WHAT AN ANGEL bu safkanı zorlayabilrimi ?.

Ülkenin yöneticileri konuştukça dolar yükseliyor. Sonra hemen kamu bankaları doları baskılıyor. Ama kurşunları bitince eninde sonunda ipin ucunu kaçıracaklar. Ekonomik gerçekliklerde uzak bir yönetim olunca bu gerçekler eninde sonunda yüzünüze çarpar.#pazartesi #dolar.

Yaklaşık 1 saattir Google çalışmıyor. Ben onsuz yaşayamam. Canım #google hadi ama. #pazartesi.

#pazartesi Dünya daki tüm kötülük, şiddet, haksızlık zülümü insanların yaptığından #UTANIYORUM..

Bu hafta ajansda full mesai yapmam gerekiyor, pazartesi için bı başka ajansa kurumsal kimlik ve web sitesi sözüm var. iki hafta içinde başka bı ajansa 64 sayfalık katalog çıkarmam gerekiyor bunlara ek olarak çok iyi bı diziye başladım. Bakalım ilk hangisi yarım kalı.

... Her kapının bir anahtarı vardır. Ancak önemli olan anahtar değil, Kapının ardındakidir. Eğer kapıyı güzel sözle tıklarsan, Kapının arkasındaki yol Seni hep doğru yola götürü _____________𝓡𝓾𝓶𝓲̂_____________ #pazartesi ☘️ ℍ𝕒𝕪ı𝕣𝕝ı ℍ𝕒𝕗𝕥𝕒𝕝𝕒𝕣 🍀.

#pazartesi Photo

Esselamu aleyküm Pazartesi gününüz hayırlı bereketli olsun selamlar.

#pazartesi Photo

Soğuk, işe de gitmedim. Kendi kendime sıkılmak için mükemmel bir gün seçmişim. #pazartesi.

Cumartesi, pazar full çalışıp bugünde full çalışmak ayrı koyuyor be #pazartesi.

Ne yüzsüzsün be pazartesi. Bu kadar kişi laf söylüyor, yine de her haftanın başında koşa koşa geliyorsun :) Günaydın 🙏 Mutlu Haftalar 🍀.

Bugün #pazartesi ve insanların vicdanına sesleniyorum. Masum insanların yaşadıklarını gözardı etmeyin onlara kulak verin..

İstanbul Sözleşmesi aileyi çökertme sözleşmesi haline dönüştü. AİLE YIKILIYOR EŞCİNSELLER KORUNUYOR #pazartesi @Semamarasli.

#pazartesi Photo

Gece miğde spazmı geçirip işe gidemeyince #pazartesi sendromunu evden yaşıyorum..

20 Ocak Pazartesi ve 21 Ocak Salı Antalyalılarla buluşuyoruz..

#pazartesi Photo

“Sakın benim karşıma çıkma!” #SefirinKızı yeni bölüm 2. fragman! Yeni bölüm pazartesi ’da Star’da! @sefirinkizidizi.

Her Pazartesi Saat 21:00’de Tele1’de Halk İçin Halk Adına Sedef Kabaş Soruyor programında kritik konular samimi ve cesur şekilde ele alınıyor. Sedef Kabaş’ın bu haftaki konukları deneyimli siyasetçi Rifat Serdaroğlu ve Liberal Demokrat Parti Eski Genel Bşk Cem #tele1tv.

Diğer günler bir dizi yüzünden 2. bir dizi bile doğru düzgün reyting alamazken pazartesi ve salı her kanalda ayrı dizi olup hepsinin de izlenmesi nasıl mümkün oluyor ya.

Şimdide biraz güzel günlere gidelim; 1980 ağustos günlerden pazartesi tabi o zamanlar ben yokum..

20 Ocak 2020, Pazartesi günü kahve sohbetleri eşliğinde ve @OracleTR iş birliğinde gerçekleştireceğimiz “Bilişim ve Teknoloji Sektöründe Ürünleşme ve Ürün Yönetimi Eğitimi”ne davetlisiniz..

#pazartesi Photo

Karne haftası pazartesi ve cuma dışında okula gidilmez. Bu yazılı olmayan bir kuraldır. Rica ediyorum dikkat edelim buna sayın veliler.

Müslüman için Pazartesi Sendrom değil Mutluluktur. O gün yeryüzünün En Üstün ve En Şereflisi Hz. Muhammed () teşrif etmiş Zillet içinde ki Dünyayı Şereflendirmiş.